Vücut sıcaklığı bebiş belirtisimi ??

evet arkadaşlar bugün adet günümdü haftasonu kahve lekelenmem oldu öğlende test yaptım pozitiff :) Allah isteyen arkadaşlarımın hepsine evlat versin inşallah :) aminnnnnnnnnnnnnnnn

canım benim çok çok tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. darısı biz isteyenlerin başına...

birşey soracağım sana akıntın çok var mıydı?

evet o kadar fazlaydıki son 3 gün özellikle :) kan testimide yaptırdım değerim haftama göre yüksek çıktı çoğul gebelik olabilir

cevap için çok teşekkürler canım.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebiş ya da bebişlerini :))))))))) :nazar:

tebrikler canım, çok sevindim darısı başımıza.
çoklu ha:))) hiç ilaç falan kullandınmı canım?
ben bu ay ilk defa kullandım, benimde 6 gun adete.
seninkine benzer belirtiler var ama merak ettim, ilaç almışmıydın??

bir kısa sorum daha var canım
göğüslerde belirginleşen damar görüntüsü varmı sende bugun itibariyle??

çooook tebrik ederim canım. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı başımıza....

evet o kadar fazlaydıki son 3 gün özellikle :) kan testimide yaptırdım değerim haftama göre yüksek çıktı çoğul gebelik olabilir

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini
hap falan kullandınmı canım klomende çoğul gebelik olasılığı varda

tebrikler canım, çok sevindim darısı başımıza.
çoklu ha:))) hiç ilaç falan kullandınmı canım?
ben bu ay ilk defa kullandım, benimde 6 gun adete.
seninkine benzer belirtiler var ama merak ettim, ilaç almışmıydın??
canım benim hiç ilaç almadım ama çok çalıştık bi de en önemlisi ben adet tarihimi karıştırmışım biz o zaman keyiften birlikte olduk çocuk için değil demekki relax olmak çok önemlii :eek:

belirtilerime geliyim
gaz şişkinlik
yorgunluk halsizlik herşeyi üşenerek yapıyodum
soğukluk canım şey etmek istemiyodu
yumurtlamadan sonra memişlerim acımaya başladı
akıntım yumurtlamadan itibaren hep vardı son 3 gündür acayip çoğaldı
o kadar turşu yedimki anlatamam yine ağzm sulandı
deli gibi uyuyodum
hee en önemli olanda kendimde ateş hissediyodum yumurtlamadan itibaren kocam ne kadar sıcaksın sen diyodu hala devam ediyo çok hafif kasık ağrılarım vardı aklıma gelirse yine yazarım arkadaşlar

Ama arkadaşlar size tavsiyem var ben adet tarihimi karıştırdım diye öylesine takılmıştık bu ay demekki gerçekten kafadan çıkarmak gerekiyoo

Öptüm sizi

arkadaşlar benim anlamadığım bişey var ateş ölçme yöntemi,yumurtlamayı ayarlamak yani hamile kalabilmek için bir yöntem değilmii?? gebelik belirtisi gibide yazılmış tam olarak anlayamadım ..???

ben ateş falan ölçmedim ama yumurtlama gününden beri vücudum hep sıcaktı sabahları o kadar sıcak oluyodukii eşim bile anlamıştı ...bende belirti idi.

benimde belim agrıyo bayadır kasıklarımda batma var.8 eylül agdet tarihim test yapsam cıkarmıki

ay okuyunca içim öle bi hoş oldu kısslarrr :)
Allahım isteyen herkese evlat versinn ben 1,5 yıl bekledim zor zamanlardı ama geçiyo emin olun umutsuzluğa kapılmayın.

Tebrik ederim Neslicim a.s. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş :Saruboceq:
Darısı da benim gibi umutla bekleyen tüm anne adaylarına olsun :asigim:

ben de sıcaklığa takıldım bu ay yarın adet günüm ve ateşim yüksek henüz düşmedi 36.8
yarın sabah 36.2 olursa anlıcam ki adet olucam benim de 15. ayım yoruldum.... artık gelsin onu koklayayım istiyorum... çok özledim ...

kızlar benim adet tarihim 22 ekimdi. hafif bir lekelenme gördüm.. kaç gündür tık yok.. 2 gün önce test yaptım negatif. ama 4- 5 gündür ateşim 37 nin altına inmedi. umudum yok ama sizce bir belirti olabilirmi?

X