Xiaomi inface IPL challange ,:)

@Arrietty_ için yararlı bir yorum olacaktir.
Evet, şimdi hatırladım. Eskiden de bu özelliğinden nefret etmiştim😐Çok da zorlamak istemiyorum zaten fanı yeni değişti, yine bozulmasın diye.
ikinci seansta bir daha boyle akşamımi feda etmeyeceğim ,bitmek bilmedi:)
odama gectikce bir o kol bir bu kol ... Güne yayacagim
Kendi lazerini kendin mi yapıyorsun yenGEnC yenGEnC şimdi bununla
Sarışın tüyleri olan kişilerde de işe yarar mı ?
Ne dersin 🫤
Evet makina var, gözlüğünü takip kendi lazerimi kendin yapıyorsun. Yuzdeyuz etkili değil ama seyrek ve az cikiyor, yılda birkaç kere tekrar etsen yetiyor. Zaten atış sayisi çok olduğu için ömür boyu kullanabilirsin.
Ama tabii bu işin reklamlarda söylenen kısmı:)
Bakalım nasıl olacak.
Sarisinlar için lazerler uygun değil diye biliyorum. Ne kadar beyaz ten- siyah kıl o kadar iyi

Aaa konun bildirim oldu yengeç.🥰
Yaaaa🥰🥰🥰
xiomi yazıp durmusum, basligim Xiaomi olsun diye istek gönderdim..demek ki K Kazen görmüşken bildirim gönderdi 😇😇😇 teşekkürler kendisine.
Bu vesileyle yeni gelen, bir heves alıp da makinası dolabinda bekleyen arkadaşlar varsa katılsinlar challangemize 😇😇 fırsat bu fırsat,yeni yıla kılsız girelimEn Büyük KKEn Büyük KK

Yaa ıpl gerçekten işe yarıyor mu çok kararsızım . Daha önce lazere hiç gitmedim ve bence lazerle de bitecek gibi değilim (koyu ve çok kıl var maalesef vücudumda😔) 🙈 amazon' da philps lumea indirim de birkaç gündür alsam mı diye düşünüyordum bildirimi gördüm hemen geldim💃🏻 sizce lazere gidip daha sonra mı bu tarz bir cihazla devam etmeliyim

Bu lazer islerini bi yere kadar becerebildim ben. Bacak kollar vs tamam da genitalda ağlamamak icin kendimi zor tutmuştum. Elim yüzüm kıpkırmızı olmuştu acıdan. Kadınlıgıma mok sürmeyim diye aglamayı evde yapmayı planlıyordum. Alex kullandım hep. Bi yerden sonra acıyacak diye gidemedim korkudan. Düm tek az az şeftali tüyleri çıkıyo onlarıda braun makinesiyle hallediyorum.

Genitalede geçen boncuk ağda aldım onu denicem. En azından tüyleri ceker.
Bu korkuyla yaşı 50 yaparım artık ben.

Yaa ıpl gerçekten işe yarıyor mu çok kararsızım . Daha önce lazere hiç gitmedim ve bence lazerle de bitecek gibi değilim (koyu ve çok kıl var maalesef vücudumda😔) 🙈 amazon' da philps lumea indirim de birkaç gündür alsam mı diye düşünüyordum bildirimi gördüm hemen geldim💃🏻 sizce lazere gidip daha sonra mı bu tarz bir cihazla devam etmeliyim
Bibibella Bibibella bahsettiğin Philips lumea ile kıllarından kurtulmuş biri💯
Biz de yeniyiz,bugün daha ilk günümüz. Ama istersen acele etme,takipte kal.
Yeniyildan sonra net bir şey söyleriz işe yarıyor mu,yaramıyor mu diye .
Bendeki Xiaomi inface IPL
pamuk musun nesin pamuk musun nesin 'daki Braun silkexpert pro
Yilbasinda tüylerin durumuna göre bakar, tercihini yaparsın 😇😇

C ceycey0406 'cim sen de hoş geldin🍬

Lumea kullanıyorum çok ve siyah kıllıydım foto bile attım bak artık kıllı değilim 🤣 ben herkese öneriyorum düzenli yaparım diyorsanız alın efsane rahatlik

Bu lazer islerini bi yere kadar becerebildim ben. Bacak kollar vs tamam da genitalda ağlamamak icin kendimi zor tutmuştum. Elim yüzüm kıpkırmızı olmuştu acıdan. Kadınlıgıma mok sürmeyim diye aglamayı evde yapmayı planlıyordum. Alex kullandım hep. Bi yerden sonra acıyacak diye gidemedim korkudan. Düm tek az az şeftali tüyleri çıkıyo onlarıda braun makinesiyle hallediyorum.

Genitalede geçen boncuk ağda aldım onu denicem. En azından tüyleri ceker.
Bu korkuyla yaşı 50 yaparım artık ben.
Alex en etkilisi tabi acılısıda ama zaten yeterince etki etmiştir evde ipl ye devam ede bilirsin bütçen varsa hiç çıkmasınlar

Keşke olsa bibim şuan depresyona girdim çünkü 🤣
Şöyle söylim hiç regl de olmuyordum sakallarım bile vardı ilk sene düzenli kullandım sonra salladım ama hala çok az yerimde çıkiyor arada jilet yapıyorum gene uzaması uzun süruyor şunu diyeyim en geç kuku azalıyor oda muhtemelen ıslak yer olduğundan heralde ama ben gene memnunum cılız az kıllara razıyim orda da yapsam hiç çikmiyorlar zaten uyutuyor mantığı o

X