Xiaomi inface IPL challange ,:)

Fotoğraflara baktım ,efsane😅 hemen geldim yorum yapmaya💃🏻 şuan baktığım modeli BRI921/00 ve fiyatı 5132₺ epilatörlerin bile fiyatı malumken fazla değil bence. Ancak tüm vücudu bir kere yapsam tüm atim hakkım biter gibime geliyor durum o kadar vahim😁🙈 siz ürünü mağazadan mı aldınız teknik servis vs için internetten almış olmak belki bir tık sorun olur gibime geliyor
Asla bitmez ben 120 kiloyken elmacik kemiklerimin altından aşağı yaptim hep emin olmadığım yerden bidaha geçtim hala kullanıyorum 10 yılı geçti galiba makina bende 😁

İnan çok sevindim canım, bu konu sayesinde bir adım daha yaklaşıyorum makinaya🤗 beyaz tenli olduğum içinde şanslı olabilirim umarım diyede düşünüyorum. Yorumları takip edeceğim, bu before after olayida güzel düşünülmüş 👏🤤 bu topik çok işe yarayacak 😍🥰💜
Yaaa teşekkür ederim 🥰🥰 reklamsız yorum bulmak o kadar zor ki. Madem yok, biz açak dedik:)
Benim makinanın iddiası 8 haftada kıllardan kurtulmak.
8. Haftadan sonra 7 hafta bekleyeceğim ve güzel çeken bir makina bulup ilk mesajda çektiğim tüm bölgeleri before /after yanyana ekleyip konumu kapatacagim.
Xioami piyasadaki diğer urunlerden daha ucuz. Almaya niyetlenen herkesin aklında "ulan bu niye ucuz??" Sorusu canlanıyor. Benim de canlanmisti:)
En azindan benden sonrakilere somut bir şey kalir, dandik olduğundan mi ucuz / gerçekten fiyat performans ürünü mü :)

Bu arada 2016 da almışım kızlar burda da lumea almak isteyenler konudaki yazan kişilere bakabilirler güzel bilgiler var

Yaaa teşekkür ederim 🥰🥰 reklamsız yorum bulmak o kadar zor ki. Madem yok, biz açak dedik:)
Benim makinanın iddiası 8 haftada kıllardan kurtulmak.
8. Haftadan sonra 7 hafta bekleyeceğim ve güzel çeken bir makina bulup ilk mesajda çektiğim tüm bölgeleri before /after yanyana ekleyip konumu kapatacagim.
Xioami piyasadaki diğer urunlerden daha ucuz. Almaya niyetlenen herkesin aklında "ulan bu niye ucuz??" Sorusu canlanıyor. Benim de canlanmisti:)
En azindan benden sonrakilere somut bir şey kalir, dandik olduğundan mi ucuz / gerçekten fiyat performans ürünü mü :)
Şimdi fiyatlara baktım biraz, çok fark var ürünlerin aralarında. İnsan gerçekten bunu merak ediyor canım. Acaba bu fiyatı marka mi alıyor yoksa gerçekten mükemmel ürün olduğu için mi? En azından şeffaf yorum görmek marka algımizi değiştirir 👏💜

Şimdi fiyatlara baktım biraz, çok fark var ürünlerin aralarında. İnsan gerçekten bunu merak ediyor canım. Acaba bu fiyatı marka mi alıyor yoksa gerçekten mükemmel ürün olduğu için mi? En azından şeffaf yorum görmek marka algımizi değiştirir 👏💜
Benim bildiğim ipl lerin hepsi aynı diye benim aldığım zaman bana ucuz gelmişti ve bu kadar marka da yoktu

Benim braun sadece bıyık için kullanıyorum aklıma geldikçe yapıyorum idare eder. İşimi gördü en azından sürekli bıyığımla uğraşmıyorum . Bi iki defa göbek bölgeme yaptım orda pek kıl yoktu zaten ama orda baya işe yaradı çok çok geç çıkıyor. Kollarımda denedim ama uzun ve yorucu pek verimde almadım ordan.

Benim bildiğim ipl lerin hepsi aynı diye benim aldığım zaman bana ucuz gelmişti ve bu kadar marka da yoktu
Şimdi seçenek çok fazlalasti bibim. Herkes en iyi sonucu alsın ama fiyatı da uygun olsun diye düşünüyor. Sonuç hepsinde aynı olacaksa ne ala 👍 ki mantiken aynıdır herhalde

Evet ya, ben de alırken aklımı kurcaladi niye ucuz diye.
Bir de ürün geldi hiçbir yerinde Xiaomi yazmıyor (internetten araştırdım,bu da normalmiş) . Yine de aklımda şüphe vardı. garanti için Xiaomi servisine goturene kadar orijinalliğinden emin olamamistim🙈
Gerçi telefonum da xiaomi memnunum. O da piyasadaki çoğu telefondan ucuz ama işimi görüyor.
Umarım bu cihazdan da memnun kalırım, siz ve okuyan diğer insanlar da gönül rahatlığıyla sipariş verirsiniz 😇😇😇

Ve bence de şeffaf olması güzel olacak. Çünkü bazıları sırf ürünü övmek için video cekiyor. Bazıları da işbirliği yazmasalar bile komisyonlu link veriyor,yine bir kârı oluyor .insan emin olamiyor kim reklam yapıyor ,kim karaliyor,kim gercekten kullanmış diye.
Benim braun sadece bıyık için kullanıyorum aklıma geldikçe yapıyorum idare eder. İşimi gördü en azından sürekli bıyığımla uğraşmıyorum . Bi iki defa göbek bölgeme yaptım orda pek kıl yoktu zaten ama orda baya işe yaradı çok çok geç çıkıyor. Kollarımda denedim ama uzun ve yorucu pek verimde almadım ordan.
E almışsın kullansana her yerine😂

Konuda güya çok azalmış olam kıllı kolumu buldum düşünün eski halini buna sevinmişim şimdi çıplak kolum :KK53: buraya şimdiki halini atmıstım siz karşilaştırın 😁

Eklentiler

• Screenshot_20221121-014956_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221121-014956_Samsung Internet.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 103
Sarı tüyleri görür mü ? Benim tim tüylerim sarı 🤦🏼‍♀️

Konuda güya çok azalmış olam kıllı kolumu buldum düşünün eski halini buna sevinmişim şimdi çıplak kolum :KK53: buraya şimdiki halini atmıstım siz karşilaştırın 😁
Yav ne şanslısınız benim tüylerim sarı ve yoğun .görmüyor lazerler bıktım bu dertten

Yav ne şanslısınız benim tüylerim sarı ve yoğun .görmüyor lazerler bıktım bu dertten
Ege, şimdi internete baktım da iğneli epilasyonda direkt tüyün içine atış yaptıkları için beyaz ve açık sarı tüylere bile etkili, diyor.
Hiç araştırdın mi? Tüm bölgeler için zahmetli ve zor olur ama en rahatsız oldugun yerleri parça parça yaptırabilirsin arastirip

Ege, şimdi internete baktım da iğneli epilasyonda direkt tüyün içine atış yaptıkları için beyaz ve açık sarı tüylere bile etkili, diyor.
Hiç araştırdın mi? Tüm bölgeler için zahmetli ve zor olur ama en rahatsız oldugun yerleri parça parça yaptırabilirsin arastirip
Evet birtek o var açık renk tüyler için maalesef ☹️ oda zor

Evet birtek o var açık renk tüyler için maalesef ☹️ oda zor
izlemesi çok keyifli ama, meditasyon gibi

Bazen karşıma iki üç dakikalık videolar çıkıyor,hipnoz olur gibi izliyorum:)
Ama tek tek tek tek , yuzde neyse de vücutta uğraşması saatler sürer

Şu anki ücretleri hakkında bilgin var mı? Ben 10 sene önce sormuştum bir yere. İşleme başlarken süre ölçeri başlatıyoruz, dakikası 1 TL demişti. Çok garip gelmişti bana. Hala bu şekilde dakika üzerinden mi hesaplanıyor acaba?

Çok uzun süruyor ve çok pahaliya geliyor dk başı fiyat ben iki sefer falan gitmiştim sakallarım icin ve bayada aciyor elektrik veriyor köklere devam edemedim bi işe yaramamıstı. Neyseki lumeam sağolsun sıfır sakal artık o ilk videodaki gibiydi köklerim 🤐

X