Ya şu adet belirtileri ile hamişlik belirtisi nasıl ayrılıyo :(

Eşim icime bosaldi adatime 12 gun kala hamile olabilir miyim acaba midem bulaniyo tiksinme var gaz oluyor aşırı ve idrarimi tutamiyorum yüzümde de sivilce var hamile olmayi cok istiyorum sabirsizlaniyorm

Eşim icime bosaldi adatime 12 gun kala hamile olabilir miyim acaba midem bulaniyo tiksinme var gaz oluyor aşırı ve idrarimi tutamiyorum yüzümde de sivilce var hamile olmayi cok istiyorum sabirsizlaniyorm
sabırsızlndığın için bu türden belirtiler yaşıyorsun arkadaşım. tam 2,5 yıldır her ay yaşıyorum bu belirtileri ne gelen var ne giden...Ama tabki Allah'ın bileceği bir iş inşaallah hamilesindir.

Canim belirtiler ayni karin agrisi heran olucakmisim gibiydim cok agriyodu adet oncesi agriyi bilirsiniz ama bu sefer bi tuhaflik hissetmistim cok duygusaldim adetim 4_5 gun gecmisti ama bu duygusallik ve hasta gibi bi acaiptim ya halsizdim ve test yapmistim pozitif cikmisti o anlari o duygulari hic unutamiyorum allahim.isteuen herkeze nasip etsin

Mrb kızlar bende adet ve hamilelik belirtilerini yaşadım özellikle göğüslerim çok sisti adetime 3gun kala kan testi yaptırdım 1.3 çıktı yanı negatif yarın adet günüm hamile olma ihtimalin var mi sizce ?

Arkadaslar benim adetime 2 gun var ama hafif kahvrrengi kan geldi adet mi yerlesme kanamasi mi ya doktora mi gitmem lazm

Kızlar merhaba size hikayemi anlatiyime ylulun 18inde hasta oldumm adetim hic sasmaz diger ay adet olmam gerwken gunden 4gun once bi lekelenme yasadim 2gun surdu ama yogun degildi.kan testi idrar testi hep negatif cikti ama hissediyodum bisey oldugunu cunku vucudumda.degisiklikler oldu kasik batmalari ozellikle sag taraf karnimin icinde acima halsizlik uyku gogus kenarlarinda damarlarin belirmesi acisi ve etrafinda yag bezesi cikmasi sivilcelenme vs..duramadim tekrar test yaptım yine negatif artik psikoljik oldugunu dusunuyodum herseyin esim 2gebelik testi almis gelmis dun birini aksam yapiyim birini sabah diye dun test yaptim pozitif cikti.bu sabah ilk idrarla yaptim oda pozitif doktora.gittim bugun 1aylik hamileyim gec dollenme olmus cok heyecanliyim umarim birilerine yardimci olmusumdur cunku bu siteyi cok okudum yazilanlar takip ettim hep.ama kixlar hissetmek en büyük sonuc diyebilirim.hep hamile oldugumu hissediyodum.allahim isteyen herkese bebek sahibi olmayi nasip etsin kizlar dualarim sizinle en kisa zamanda hayirli haber alin inşallah. .

Merhaba kızlar uzun zamandır burdaki topikleri takip ediyorum ancak yeni üye oldum.ben 6 senelik evliyim ve malesef hamile kalamıyorumdoktora gittik bütün taliller yapıldı eşimdede bendede herşey normal hiç bir sorun yokmuş. Sebepsiz kısırlık dedi doktor.bu ay burda okuyup öğrendiğim incir kürünü denedim eşimede keçi boynuzu kürünü yaptım.yumurtlama zamanımda düzenli ilişkiye girdik bi umyt işte umarım gelir bu ay meleğim.yarın adet günüm ve ben neredeyde yumurtlama zamanım geçtiğinden bu yana adet ağrısı yaşıyorum çok şidetli değil ama özellikle geceleri gaz ağrımda oluyor ve iki gecedir karnımdan garip sesler geliyor idrarımında rengi çok koyu. Göslerimde herhangi bi değişiklik yok acaba bebiş olabilir mi?

3gün önce test yaptım evde ama sonuç herzamki gibi negatif.kimseyle konuşup paylaşamıyorum ilkdefa burada yazıyorum bunları.

Slm ben yeni üretim
benim adetim 7 gün geçti kan testi yaptırdım negatif çıktı hala da adet olmadım ama bel ağrısı başladı acaba hamile olabilir miyim cevap verin lütfen

Benimde goguslerim bu kadar hassaslasmamisti ve parmak kontrolünde elime balon gibi yumuşaklık geldi nedir bu ???

ya arkadaslar kafam cok karısık son bir haftadır asabiyetim hat safhada asırı duygusallık, kabızlık, akıntıda ilginç bir koku ve idrarda sarılık var.. dün regl olduğumu düşündüm böyle kahverengimsi açık kırmızımsı leke leke çok az bişeyler geldi bugün de sapsarı bir akıntı... hamile miyim acaba neyapayım nerelere gideyim:KK25:
Musmutlu olun kizinla cok sevindim canim

normalde dün olmam gerekiyordu öyle normal adet dönemlerimde de hiç gögüs agrısı hassasiyeti filan yaşamadım sadece kasıklarımda ağrı olurdu şuanda da var ama kan göremiyorum hiç böyle kokan bir akıntım olmamıştı.. acaba test alsam çıkarmı bekleyeyim miki:97:
Peki test yaptinmi o gunlerde :KK66:

X