Yabancı uyruklu arkadaşımın derdi

bence arkadaşınız çok hatalı, adam zaten üzerine o evi aldiysa daha ne için ayrılırsak diye para biriktiriyor? Yada ailesinin evini saklamasi Cok cirkin, Çünkü babası da arkadaşınız da o evin kirasını bile ödemezse diye korkup gizliyor. her neyse her şekilde bir para kaçırmaya çalışıyorlar. Adam zengin ayrılırsak diye hala kenara para koyuyorsa bu evliliği evlilik değil menfaat olarak görüyor demektir.

Ayşe de az değilmiş yani. Babasıyla çete gibi adamdan para söğüşleyip durmuşlar resmen aptal yerine koymuşlar. Çocukların hatırına umarım düzelirler ama barışsalar bile Ayşe'nin eski haysiyeti kalmayacak kocasının gözünde.

bu kadar para odaklı yaşayan birisi çocuğunu da satar anasını da babasını da. yukarıda yazdım, kendisini de satılık mal olarak görüyor zaten. çocuklar onun için sadece şu an elinde tuttuğu kaynakların sigortası. başka bir şey değil. zerre çocuğuna değer veren biri olsa, sallantıdaki evliliğine 4. yü yapıcam diye adamı kandırmazdı. hiç güler yüzüne aldanmayın.

bundan emin olma sebebim bu kadının hala Türk vatandaşlığına geçmemiş olması. hala orayla bağı kalsın istiyor hem de sağlam bir bağ. oysa vatandaşlığa geçse özbekistana gidemez diye bir durum mu var? yoo. pasaportla gayet gidip gelebilir. ama bu kadın kaçacak kapıyı açık bırakıyor.
Ozbekistanda daha once kendi vatandaslarina bile zor passaport izni cikiyordu, hele vatandaslik degisim cok daha sikintiya sokabiliyor insani, ailesini. Simdi kadin Turk vatandasliga gecerse 30 gunun uzerinde memleketine gidemeyecek veya bunun icin vize almasi gerekecek. Her zaman kendi ulkenin vatandasligina kalmak kacacak kapi demek degil.

Kötü günler için biriktiği para 127 000 dolarmıymış 😲😲😲😲

Vay anasını sayır seyirciler... Kadına üzüntümü geri alıyorum.
Yaaaa boşa yaşamışız boşa bizim türk hatunlarıda maaş kartını bile kocasına verir pazar parasından 30 50 artırır
Ayşe servet yapmış kendine havuzlu villa köşeye 127bin dolar Özbekistan da ev daha vardır bunlar söyledikleri

Bence konu boyu kadının yaptığı tek doğru şey eşinden gizli para biriktirmek olmuş.
Keşke her kadın kocasının harika ,iyi olmasina, verdiği sözlere kör gözle inanmasa da olası boşanma , kavga, aldatma durumunda guvenebilecegi iyi bir para biriktirse kenarda. Bu işlerin ne zaman bozulacağı hiç belli olmaz çünkü
Para biriktirmek okey ama bunu saklamak bana da yanlis geliyor.

Para biriktirmek okey ama bunu saklamak bana da yanlis geliyor.
Eşine söylese o kadının zor gün parası olmaz ki. Adam iş konusunda paraya ihtiyacı olduğunda, arabasını yenilemek isterken, bir sebepten paraya ihtiyacı olduğunda o parayı tirtiklayacakti.
Bu kadın sonuçta vatandaşı olmadığı bir ülkede yaşıyor. Birikmiş bir guvence parasina hepimizden çok ihtiyaci var.
Zaten kadın çalışmıyormus. Yani ne biriktiriyorsa ya eşinin verdiğinden arttırdığıdır ya da anne babasının verdiği paranın birikmisidir.

Kötü günler için biriktiği para 127 000 dolarmıymış 😲😲😲😲

Vay anasını sayır seyirciler... Kadına üzüntümü geri alıyorum.
Ben adama üzülüyordum geri aldım. Gençliğinde '' Bın Tırk kıdını ili yıpımım'' diye bik bik eden bir kamilmiş meğer.

Eve gelmiyor neredeydin diye sıkmıyorum diyor. Doğuma gelmedi hepimiz kızdık. O tek laf etmedi. Mesaj yazmış doğumdan sonra kocasına gösterdi." Kızgın olduğunu biliyorum. Ondan gelmedin. Çok güzel oğlumuz oldu. Sen benim tek erkeğimsin.Senin iyi olduğunu bilmek bile bana yeter kocam.Sen olmasan ben kadın değilim bu dünyada erkeğim" yazmış.
Bu ne ya?? Ayşe gözümden dustu. Kendine beş kuruşluk değer vermiyor ki eşinden değer beklesin.

Eşine söylese o kadının zor gün parası olmaz ki. Adam iş konusunda paraya ihtiyacı olduğunda, arabasını yenilemek isterken, bir sebepten paraya ihtiyacı olduğunda o parayı tirtiklayacakti.
Bu kadın sonuçta vatandaşı olmadığı bir ülkede yaşıyor. Birikmiş bir guvence parasina hepimizden çok ihtiyaci var.
Zaten kadın çalışmıyormus. Yani ne biriktiriyorsa ya eşinin verdiğinden arttırdığıdır ya da anne babasının verdiği paranın birikmisidir.
127bin dolar biriktirmeyi (!) başaran kadının kocası ondan para mı tırtıklar allahaşkına 😂 kadın babasının evini tutmaya çalışmış zaten babası ne parası verecek... sayfaları okumadın galiba

Ben adama üzülüyordum geri aldım. Gençliğinde '' Bın Tırk kıdını ili yıpımım'' diye bik bik eden bir kamilmiş meğer.
ben aslında turk kadınıyla evlenmek ıstemem demesınde sorun gormedım
bende mesela asla amerıkalı bırıyle evlenmezdım asla surıyelı bırıyle de evlenmezdım asla sarısın bırıyle de evlenmezdım yanı evlenırken ınsanın tercıhlerı olabılır turk kadınıyla evlenmedı dıye mustehak olmuyor kı
aramızda turk kadınlarında da boyle erkek tarafını söğüşleyen bır suru kadın yok mu var :) turk kadınıyla evlenmek ıstese evlense ve boyle bır turk kadını olsa ne farkı var kı :)

127bin dolar biriktirmeyi (!) başaran kadının kocası ondan para mı tırtıklar allahaşkına 😂 kadın babasının evini tutmaya çalışmış zaten babası ne parası verecek... sayfaları okumadın galiba
Kız dur ben geriden geldim.
Babasıyla eşini dolandırmışlar meger :KK57: :KK57: :KK57:agzim açık takip ediyorum şu an

bende mesela asla amerıkalı bırıyle evlenmezdım asla surıyelı bırıyle de evlenmezdım asla sarısın bırıyle de evlenmezdım yanı evlenırken ınsanın tercıhlerı olabılır turk kadınıyla evlenmedı dıye mustehak olmuyor kı
aramızda turk kadınlarında da boyle erkek tarafını söğüşleyen bır suru kadın yok mu var :) turk kadınıyla evlenmek ıstese evlense ve boyle bır turk kadını olsa ne farkı var kı :)
Civciv yumurtadan çıkmış kabuüunu beğenmemiş tavrı antipatik ve komik duruyor. Sonu hüsran olunca da kendi insanını beğenmemiş olduğu için doğal diyorsun 😊

hıc bır kadının esının verdıgı pazar parasından 127 bın dolar bırıktırdıgını sanmıyorum aylık 150-200 bırıktırır normal bır kadın .

artan parayı evın kumbarasına koymak veya kendı ıcın bırıktırdıgı cuzdanındakı para meselesı degıl bu mesela... balık bastan kokuyor zaten
ben arac degıstırıcem deyıp kadının parasını zorla alan erkegıde normal bulmuyorum kadının bu parayı vermesını de normal bulmuyorum kadının gızlı para bırıktırmesını de normal bulmuyorum , zor gun parası gızlı saklı ıs cevrılerek bırıktırılmez :) saglıklı evlılıklerde boyle seyler zaten olmaz .

Tercih etmemek ayrı, kendini dev aynasında görüp insan beğenmemek ayrı.

Kamile sorsan Türk kadını paragöz, şımarık, gözü yükseklerde. Yabancı kadın böyle olunca hiç göze görünmüyor. Bu kafada adamın zibilyonları olsa dönüp bakmam, bakmadım da.

Bu ne ya?? Ayşe gözümden dustu. Kendine beş kuruşluk değer vermiyor ki eşinden değer beklesin.
Ayşe bir de diyormuş ki '' Kadın değerini bilecek, değerinin altına gitmeyecek. Ben bakire geldim vücudumu verdim ona çocuk doğurdum, bir bedeli olmalı'' diye.

X