Yalnız mıyım yoksa benim gibiler var mı? 33 yaş neden özel yaştır?

Yarın doğum günüm. Hiç arkadaşım yok ailemin de umrunda değilim. Kutlayacak, benim için bir şey yapacak hiç kimse yok. Bu hep böyle oldu. Kendi pastamı kendim yaptım, kendime hediye aldı yarın vereceğim 😁 Benim gibi olanınız var mı? Yoksa yalnız mıyım? Bir az üzülüyorum sonra diyorum ki aman boş ver. Çok yalnızım lan 😞 Bir de 33 yaş özel yaş mış öyle diyorlar nesi özel ki bu yaşın?
Doğum gününüz kutlu olsun inşallah 🥰

Etrafinda bir suru kisi olup kendini kullandiracagina bu sekilde bir yol izlemen kendine olan saygini gosterir sen guclu bir kadinsin bunu herkes yapamaz 🙏🏻 kendine olan saygin ve sevgin taktir edilesi ozellikle kendine pasta yapman 😍 cogu insan bu sekilde olsa aglayarak gecirir gununu sen gercekten guclu ve ne İstedigini bilen bir kadinsin 💗 33 yasin anlamini bilmem ama yeni yaslarin sana ugur ,saglik,mutluluk ve ask getirsin nice guzel yaslara 🎈

Yarın doğum günüm. Hiç arkadaşım yok ailemin de umrunda değilim. Kutlayacak, benim için bir şey yapacak hiç kimse yok. Bu hep böyle oldu. Kendi pastamı kendim yaptım, kendime hediye aldı yarın vereceğim 😁 Benim gibi olanınız var mı? Yoksa yalnız mıyım? Bir az üzülüyorum sonra diyorum ki aman boş ver. Çok yalnızım lan 😞 Bir de 33 yaş özel yaş mış öyle diyorlar nesi özel ki bu yaşın?
Ben de 2 ayı geçti 33 yaşındayım, çok bir özelliğini göremedim henüz :KK70: Ben zaman geçtikçe eski arkadaşlıklarımı, ilişkilerimi daha çok sorgular oldum. Çevremden baya insan eksildi hem ailemden hem arkadaşlarımdan. Küsenler, arayıp sormayanlar, toksikler, sosyal medyadan silip engelleyenler falan :KK70: Gittiklerinde üzülüyorsunuz ama sonrasında eğer yalnız da olsanız huzurluysanız, kafanız rahatsa üzülmeyin. Yeni yaşınız kutlu olsun, sağlıklı nice yaşlar :KK3:

Doğum günün kutlu olsun. Tamda bu sabah 33 yaş ile ilgili bir şey dinlemiştim. İnsanların doğduğu gün gökteki yıldızların dizilimi nasılsa bu 33 yılda bir denk gelirmiş. O yüzden 33. yaş önemliymiş. Hatta bu yüzden ahirette 33 yaşında olacakmışız gibi bir şeyler söylüyordu konuşan kişi.
33. yaşınız güzellikler getirsin hayatınıza.

Her yaş kendine kıymetli , ozel. doğum günün kutlu olsun. Kadınlar kulübünde doğum günü mesajı geliyor ve tüm gün o mesaj sayfanda kalıyor yalnız değilsin :) kendine değer vermen çok güzel hediyeler alman pasta yapman çok kıymetli. Kimse seni sevmese de sen sev çünkü sana senden yakın baska biri yok :) mutluluklar.

Arkadasim yok derken candan bi dostu kastetmistir..yoksa vardir birileri rehberde...yani hadi cikalim dertleselim denecek biri yoktur...sanal dostun arkadasin olabilirim

Olur öyle ya,herkesin çok arkadaşı olacak diye birşey yok,zaten artık eskisi gibi bir arkadaşlık anlayışıda çok kalmadı,eskiden kalabalık arkadaş gruplarımız fln olurdu,şimdi insanlar kendilerine zor katlanıyor,benimde şu sıralar arkadaşım yok ama ben istemediğim için,bi sıra bu şekilde takılmayı düşünüyorum,33 yaşın bir önemi yok,ama belki bu yaşınız uğurlu gelir istedikleriniz rayına oturur,doğum günü olayına gelince millet bencil artık kimse kimseyi hatırlamıyor,aileniz vs.hatırlasın yeter normal olanıda bu,bende kimsenin doğum gününü hatırlamıyorum valla,kişisel bişey değildir yani,iyiki doğdunuz bu arada mutlu yıllar,yeni yaşınız güzellikler getirsin hayatınıza🤎

33 yaşında hiç samimi arkadaşınızın olmaması bence tuhaf.Ona küs buna tavır al,sonu yanlızlık Kimse kusursuz değil ki.
İnsanları kusurları ile kabul etmeniz lazım.2 kızım var kendi canım,kendi büyüttüm ama onların bile sevmediğim huyları var.
İnsan insana lazım,Bende ögretmenim,bu sene şehir değiştirdim,yeni çevre yeni iş arkadaşları,2 çocuk,ama yinede çevremi oluşturdum,okulda insanın kahve içeceği motive olacağı insanlar olmalı.Tabiki çizginizi koruyun ama yanlızlıgı ben sevmiyorum,bence 33 yaştan sonrası için biraz daha sosyal olmayı dileyin,iyiki doğdunuz

Olmayan işte hayır var derler de inandıramayız kendimizi. Yalnızlık belki de yanlış kişilerden koruyordur sizi bilemezsiniz. Bekarlık hayatım boyunca doğum günlerimde kendimi şımarttığım hediyeler aldım, en sevdiğim pastaları ya pişirdim ya da satın aldım. Şimdi ise; keşke ben de evlenmeyip yalnız kalsaymışım diyorum her gün ama işte insan bilemiyor. Kendimi şımartacak hediyeler alacak kadar bile hevesim kalmadı. O yüzden salın sevgili, arkadaş vs hepsi bir yere kadar insan kendiyle mutlu olmayı bilmeli bazen de yetinmeli. Ha bu arada evet keşke hep iyi insanlarla yolumuz denk gelse de yalnızlığımızı sadece onlar için terk etsek :) iyi ki doğdunuz.

33ü yakin zamanda geride bıraktım, pek de farkini gormedim.
Ha hayatimda cok sey oldu evet ama 33 yaşa baglamiyorum.
34 insallah cok daha guzel olacak.

Bu en güzel en şöyle en böyle sıfatları insanlarda beklentiyi yükseltip hayal kırıklığına yol açıyor her yaş kendince güzel. Karşınıza iyi insanlar çıksın diyelim.
33, 333 söylemesi dudak büzdürüp seksi görünen yaşlar. Onun dışında her yaş hoş yani. Sağlık varsa ağzınızın tadı yerindeyse iyisinizdir.

bu konuda bir gelişme oldu mu?
Konu fake olmalı 😄

Doğum günlerini parti vs ile kutlamam, hediye beklemem, sözlü tebrik de yapılmasa aklıma gelmediği olur. 364 gün torbaya mı girmiş? Içinden gelen alsın ne zaman hediye alacaksa. Almazsa da dert etmem. Birilerine göre özel olan günlerden beklentim yok, mutluyum. Canımız isteyince pasta yaparım yeriz. Hediye istersem alırım, istemezsem almam. Doğum gününü ya da özel bir gün olmasını beklemem yani. Hususi de özel günlerde hediye almaktan da alınmasından da haz etmiyorum şahsen. Hiç duymadım 33 yaş özel miymiş? Her şeye bir özellik kondurmadan yapamıyorlar galiba, normal. Bakalım gece 33 yaş perisi size uğrayacak mı? Bacayı açık bırakmayı unutmayın... 🤣

Screenshot_20231225-151556_Instagram.jpg
Screenshot_20231225-151559_Instagram.jpg
Screenshot_20231225-151601_Instagram.jpg
Screenshot_20231225-151603_Instagram.jpg
Screenshot_20231225-151606_Instagram.jpg

Yalniz oldugunuza uzulmeyin bir derdiniz sorununuz olunca yazin buraya beraber cozum bulalm yada bana da yazin ozelden.
Benim de yalnizlik icin cok agladim yiprandigim goz kenarlarimi vaktinden cok once kiristirdigim gunler
Oldu ama inanin uzulen de bitek biziz, baskasinin umrunda degil. Cok da yipratmamak lazimmis belki de kotulukten kotu insanlardan korunuyoruzdur.
Ben de 32 ile 33un bir farkini gormuyorum, yasitiz, iyi seneler diliyorum size.
Etrafinizda gereksiz sizi uzup yipratankisi olacagina yalniz olmak inanin daha iyi

X