Yalnız mıyım yoksa benim gibiler var mı? 33 yaş neden özel yaştır?

Kakatus90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
16
0
33
Yarın doğum günüm. Hiç arkadaşım yok ailemin de umrunda değilim. Kutlayacak, benim için bir şey yapacak hiç kimse yok. Bu hep böyle oldu. Kendi pastamı kendim yaptım, kendime hediye aldı yarın vereceğim 😁 Benim gibi olanınız var mı? Yoksa yalnız mıyım? Bir az üzülüyorum sonra diyorum ki aman boş ver. Çok yalnızım lan 😞 Bir de 33 yaş özel yaş mış öyle diyorlar nesi özel ki bu yaşın?

Aynı ben... Yaş 30 dan seslerniyorum. Sinemaya tiyatroya tek gitmekten, doğum günlerimde bir tane insanım olmamasından o kadar vrahatsızım ki.... Doğum günleri hep buruk geçmiştir. Hadi diyecek insanım yok... Bekarım. Karşıma ciddi biri çıksa tanıştıracak insanım yok. İlk ortamın ne, kankan kim diyecek... Alışmam lazım alışamıyorum. Sevilen aranılan insanları çok imreniyorum

Allah Allah nesi özelmiş ki? Ben de 33üm. Ama neden kimseniz yok. Demek ki kendinizde değiştirmeniz gereken bir şeyler var insanların hoşuna gitmeyen.
Şimdiden kutlu olsun. Bence arkadaş edinmelisiniz. Tek başına ömür geçmez.
bilmiyorum ki
teşekkürler

nasıl arkadaşın yok çekingen biri misin? yoksa tercihen mi yalnızsın?
33 yaşın özel olmasını istiyorsan adım atacaksın, bu bir iş olur, yeni arkadaş grubu olur belkide hobi olur.
çekingen utangaç biriyim Arkadaşlarım vardı ama bazı şeyler gördüm hoşuma gitmedi araya mesafe koydum konuşmuyorum

Merhaba,
Doğum gününüz kutlu olsun.🎁💐
33 yaş Hristiyanlık inancında Hz. İsa'nın çarmıha gerildiği kabul edilen yaş.
Bazı katedrallerin, kiliselerin (Sagrada Familia ..gibi ) mimarisinde özellikle vurgulanan bir sayı, 33derece, 33 pencere,33 lük kare gibi
Teşekkürler ederim

Aynı ben... Yaş 30 dan seslerniyorum. Sinemaya tiyatroya tek gitmekten, doğum günlerimde bir tane insanım olmamasından o kadar vrahatsızım ki.... Doğum günleri hep buruk geçmiştir. Hadi diyecek insanım yok... Bekarım. Karşıma ciddi biri çıksa tanıştıracak insanım yok. İlk ortamın ne, kankan kim diyecek... Alışmam lazım alışamıyorum. Sevilen aranılan insanları çok imreniyorum
😥

Ben de ahirette 33 yaşında olacağımızı okumuştum bir zamanlar ama dünyadaki yaş İle bir Alakası yoktu sanırım. Arkadaş da hristiyanlık’taki ilgisinden bahsetmiş. Sanırım tüm bu inanışlar 33 yaşa bir atıfta bulunuyor. Yoksa ha 32 ha 34 ne fark eder 🤷🏻‍♀️
yeni yaşınız kutlu olsun. Sağlıklı bir yıl dilerim.

Ben de 32 yaşındayım. 5 farklı şehirde yaşadım. Görüştüğüm kimse kalmadı. Çünkü ben aramayınca arayan olmuyor. Bazı arkadaşlarımda benim üzerinden geçinmeye çalışıyor. Çevreyi bırak ailem bile beni pek sevmiyor bence.
Ya da bu sadece benim bakış açım. Ben de yine her zaman Allah'ın verdiği sağlığıma, aklıma, hala hayatta olmama şükrediyorum.

Aktif olarak öğretmenlik yapıyor musunuz? Araya mesafe koyduğunuz hadi iş arkadaşlarınız diyelim ya üniversite arkadaşlarınız? 4 yılda hiç arkadaşınız olmamış olamaz diye düşünüyorum. Hal hatır soran kıymet bilen biri misiniz? Mesela insanları arayıp sormuyorsanız ya da soğuk tavırlar sergiliyorsanız, aşılmaz bir duvarınız var gibi duruyorsa insanların sizden kopması mümkündür.

X