Yardiminiza ve desteginize çok ihtiyacim var lütfen..

dertsizvarmiki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
10
0
Merhaba arkadaslar,araniza yeni katildim ve bi sorunumu paylasmak istiyorum sizlerle izniniz olursa.ve nolur ALLAH askina akil fikir verin,çok destege ihtiyacim var cunku dertlesecegim bitane bile arkadasim yok hep içime atiyorum.

benim sorunum sevdigimle..nolur kinamayin ama ilk once belirtmeliyim ki bu sevdigim dedigim kisiyle internette tanistim bi kaç yil önce,sürekli görüsür konusurduk arkadasça,n azindan oyle saniyordum,ama megersem bu basindan beri etkilenmis,ama soyliyememis,çekinmis.dogrusu bende baslamistim biraz etkilenmeye,kamerada gordum yakisiklida bulmustum ama oylece kaldi bisey demedim dusuncelerim konusunda onunla ilgili,ama megersem o aliyormus dusuncelerimi komsumun araciligiyla.bana sorardi komsum nasil buluyosun bu çocugu diye,bende içimdekileri derdim,guzel hos biri diye,ama okadar,oda gider soylermis ona
neyse sonra kaldi oylece,izimizi kaybettik bi ara,ve ben baskasiyla birlikte oldum,ve bu tekrar karsima çiktii tanistigimiz sitede,geldi bu kez dayanamaz hale gelmis noktasinda bana açildi,hosuna gittigimi soyledi ve benimle olurmusun dedi,ciddi anlamda hani anlasirsak iyi evlilik falan dusunuyordu,oyle eglenmek için degil..ben tabii reddettim cunku baskasiylaydim o an,uzuldu buna ve çok zoruna gitti..ama bennimde ondan hoslandigimi duydugu için komsumdan bi zamanlar,israr etti kabul etmem için,ama ben hayir dedim olmaz..bu bi yemin etmis,bi daha seversem tövbe demis sinirinden..sonra bi kaç ay sonra ben iliskimi bitirdim ve bu onu duymus ortak bir arkadasimizdan,hemen irtibata geçti benle,yine konusmaya basladik eskisi gibi,derken bi kaç ay sonra ben hoslandim yine ondan,o zaten hiç vazgeçmedi,ama bu kez o reddetti beni,o yemini yuzunden,bende oyle olsun dedim ve kayboldum bi sure ortadan,msn telefon numarasi falan hep degistirdim.
ve bu bin pisman olmus reddettigine beni,tam ona gelmisken ben,ariyormus ama ulasamiyormus tel degisince ben,sonra ortak arkadasimizla bana mesaj falan iletti,msn adresini vermis eklesin demis..bende ekledim konustuk,bin pismanim ellerim kirilaydi reddetmeseydim o gun o an seni dedi,affet nolur dedi sensiz yapamiyorum,yapamadim falan dedi,bende yumusadim tekrar birlikte olduk...derken sürdü oylece..derken bu istanbula gitmeye karar verdi bigun is kurmaya orda,ablasi falan ordalar,onlarinda israriyla oldu biraz..maksat bol para kazanip ev falan bile yaptiricakti,dugun için biriktiricekti falan,ama ne yazikki hersey istedigimiz gibi olmuyor bazen,ve isleri pekiyi gitmedi ve halen oyle,çalisiyor atölyesi var ama biriktiremedi bisey henuz,ama ben inaniyorumki basaricak.
neyse gitti iste 2007nin nisan ayindaydi sanirim istanbula,ve orda ablasigilde internet yok o yuzden haftada bir görusebiliyorduk ancak,onada herzaman olmuyordu..hasret,ozleyisler bitmek bilmiyordu,bu yapamaz oldu ben yaninda olmayinca ve bigun sinirli bi sekilde geldi msnde gorustuk,hissediyordum bi gariplik onda,ve patladi bana saydi soyle boyle diye,devam edemezmis boyle,çok ozluyormus ama olmuyormus,bitti artik dedi,ben tabiki $oke oldum,dondum kaldim,sanki kalbim hersey durdu bir anda,kanim dondu akmiyordu damarlarimda sanki,o derecede beklemiyordum boyle bi karar ondan.
Ben konusmak istedim,o konusturmadi,benim gibi yap kapat bu konuyu bitsin ve sil beni hayatindan ,seni sevmiyorum artik dedi..eminmisin dedim..evet dedi..dedim tamam öyle olsun,dun gibi hatirliyorum tarihi 3 agustos 2008 di,noktayi koymustu.

o gunden 1 ay sonra bu çagri atti telefonuma,ama bizde misafir vardi cevap vermedim oyle kaldi..aslinda zor tutuyordum kendimi onu aramamak için bende dogrusu..ama aradim..
Sonra zaten bigun tesadufen denk geldik msnde,(silmemisti beni..nedense..benim zaten elim varmadi silmeye) neyse konustuk falan dedi aslinda cok aramak istedim seni ama bi turlu kismet olmadi dedi bana,ben hem sasirdim,bitti diyen niye aramak istiyor diye,hemde bende çok istedim aramayi demekten alikoyamadim kendimi..ve çikmasi gerekiyordu dediki yarim saatte kadar musaitim istersen yine ariyabilirsin..

1 ay geçti aradan aradim onu konustuk,ne zaman gelicegimi sordu turkiyeye,ve egerki gelirsem hazirlikli,kalici olarak gel dedi..(çok sasirdim yine) ve o niyeymis dedim..Dediki eee nede olsa birgun olmuyacakmi boyle kalici gelmiyecenmi..evet oyle planliyorumda nasip dedim..ve ekledim saskin halde:noluyor gel kalici falanlar,daha geçenlerde bitti diyene noldu?? dedi ki ya ogun dusunmuyordum aslinda o dedigimi,çok sinirlenmistim dedi..ben nasil rahatladim anlatamam çocuk gibi sevindim neselendim birden..

yani ayrildigimizdan 2ay sonra tekrar baristik,o gundur bugundur yine beraberiz ama simdi asil derdim burda,geçen arastirirken onu,nerde,hangi sitelerde uyelik yapti diye,bi kaç sitede farkli farkli mail adreslerle uye oldugunu ogrendim ve yikildim..dedim hadi belki Kötu amaçli degil, ve de benden onceki kullandigi maillerdir dedim,derken ben iyice psikopat oldum bu konuda ve onun bildigim bi kaç sifresini vurdum o msnleri açmak için,ne sansli oldumki tuttu sifreler,bide msne girip ne goreyim kizlar falan,ben bi daha yikildim,bu kadar beklemiyordum,baktim açtim gelen mailleri,kullanildigi belli her halinden..bitanesini komple sildim butun adresleri sinirlendimde,sifresinide degistim giremesin diye(çozum degil ama..) zaten bi kaç ay sonra ugrastan sonra tekrar aldi sifreyi ve geri eklemis kisileri,hatta mail atmis boyle boyle oldu giremedim arkadaslar diyede anlatmis,simdi arastirmaya devam ederken bitane daha buldum oldu 3 farkli msn.
maillerde de uye oldugu sitelerdeki rumuzlari,sifreleri falan var takip ediyorum o sitelere girip.
simdi diceksiniz guven olmaz internette,dogrudur ama bazi kisiler hariç,inanin bu boyle biri degildi,sonradan degisti boyle,kendiside diyor ben degistim eskisi degilim diyor,birazda benden kanaklanyor bunun bu yaptiklari,cunku bizim bi tek bi sorunumuz var aramizda o da affedersiniz cinsellik,cinsellige cok duskundur,tipki her erkek gibi,bende uzak duruyorum bu konudan,o yuzden tartisiriz,baska tartismamiz olmaz yoksa.
anliyorum onu,tipki evli bir çift gibi,kadin pas vermezse oyle oyle gozleri disarida oluyor erkeklerin,sonra aldatmalar falan..ama aslinda boyle olmamali.

neyseki ben yaklasik 1 aydir nasil etsem,nasil desem,derken içim içimi yiyor,yuzlesmemiz lazim kesinlikle,ariyorum konusuyoruz belli etmemeye çalisiyorum,ama istiyorumki oyle bi konusayimki herseyi itiraf etsin bana,cunku yok oyle bisey derse,yok baska msnlerim falan derse,ben daha da yikilirim,açikca desin,aldattiysa aldattim desin,bu beni öldürsede gerçekleri istiyorum bu kadar basit!

ama nolur fikirlerinize,yardiminiza ihtiyacim var,nasil açabilirim konuyu,nasil bir tepki vermem lazim ona yardim edin Allah rizasi için.
aklimdan bi an çikmiyor atarken,ruyamda,her hangi bir is yaparken,mail atmak istiyorum ama nasil basliyacam bilemiyorum yardim edin nolur:KK43:
aslinda aha dogrusu telefon etmem lazim ama biliyorum konusamiyacam,bogazim dügümleniyor,boguluyorum konusamiyorum,çikmiyor kelimeler agzimdan.OLmuyor olmuyor yasanmiyor boyle! onsuzda olmuyor kaç kez ayrildik kopamiyoruz ne hikmetse!heryerde o,okudugum da o,bizi seyrettigimde o,disari çiktigimda yine onu goruyorum heryerde

of nerden baglandim bu deliye ben..lütfen yardim edin kusura bakmayinda biraz uzun oldu..ama kimmsem yok konusacagim,içine ata ata çildiriyor insan:çok üzgünüm:

ben yazdığını okudum ama tam olarak ne yapmak istediğini anlayamadım. itiraf etmesini sağlayıp ayrılacak mısın? yoksa aynen devam mı?
bir de şifresini bir şekilde senden geri almış kişileri eklemiş. senin bunları bildiğinden haberi yok mu zaten? kafam karıştı!!!
yapmak istediğin şey sana kalmış ama seni aldattığından eminsen beraber olmakta ısrarcı olmak niye?

AY yoruldumm okurken valla ama arkdaşım kusura bakmaa ben olsam bırak konuşmayı düşünmeyii direk ayrılırdım ne bu böle canı istiyo ayrılıyo canı istiyo barışıyoo
ayrıca bisürü mail adresi msn bilmem ne bence direk ayrıll vallahi bi beladan kurtulmuş olursun..

AY yoruldumm okurken valla ama arkdaşım kusura bakmaa ben olsam bırak konuşmayı düşünmeyii direk ayrılırdım ne bu böle canı istiyo ayrılıyo canı istiyo barışıyoo
ayrıca bisürü mail adresi msn bilmem ne bence direk ayrıll vallahi bi beladan kurtulmuş olursun..

haklı :)

ben yazdığını okudum ama tam olarak ne yapmak istediğini anlayamadım. itiraf etmesini sağlayıp ayrılacak mısın? yoksa aynen devam mı?
bir de şifresini bir şekilde senden geri almış kişileri eklemiş. senin bunları bildiğinden haberi yok mu zaten? kafam karıştı!!!
yapmak istediğin şey sana kalmış ama seni aldattığından eminsen beraber olmakta ısrarcı olmak niye?

itiraf etmesini saglayip ayrilmak...
elbette aldattigindan emin olsam israrci olmuyacam,emin degilim.
bunlari bildigimden haberi yok aynen,benim yaptigimi bilmiyor.

hakli olabilirsinde arkadasim iste kimisi boyle senin gibi direk konusmadan ayrilir,kimiside anlamak ister önce,neden der sorar,sonra hep içimde kaliyor,o yuzden bisiler demem lazim.

valla sen iyi sabretmissin bende senin gibi şifre kırdım..
onun kendi bilgisayarından ..benimki sadece öle msn adres falan olsa eskileryle ilgili bi mevzuydu..
anında ms attım saçmalama falan dedi gödüklerimi tek tek yazdım bide ...bitti bide mail attım tamamen bitti bidahada sesi çıkmadı ayrılalı 2 aya gircez keşke arasa ben yapcagmı biliorum suan kafam rahat valla..
tabi bu senin orda ne yakalama baglı .ama sunu sölim sen böyle yaptıkca zaten kendini yıpratırsın..
zaten ögrendiginde üste çıkmaya çalışıcak seni suçlucak bana guvenmiyomusun falan bissürü laf ya sesini çıkarmadan gidicek yada ugraşıcak oda aranızdak sevgiye baglı..
karar sende ama buyuk bi ihtimal o ilişki biter ...

valla sen iyi sabretmissin bende senin gibi şifre kırdım..
onun kendi bilgisayarından ..benimki sadece öle msn adres falan olsa eskileryle ilgili bi mevzuydu..
anında ms attım saçmalama falan dedi gödüklerimi tek tek yazdım bide ...bitti bide mail attım tamamen bitti bidahada sesi çıkmadı ayrılalı 2 aya gircez keşke arasa ben yapcagmı biliorum suan kafam rahat valla..
tabi bu senin orda ne yakalama baglı .ama sunu sölim sen böyle yaptıkca zaten kendini yıpratırsın..
zaten ögrendiginde üste çıkmaya çalışıcak seni suçlucak bana guvenmiyomusun falan bissürü laf ya sesini çıkarmadan gidicek yada ugraşıcak oda aranızdak sevgiye baglı..
karar sende ama buyuk bi ihtimal o ilişki biter ...

çok sükür sabirliyimdir,baskasi olsa aninda bitirirdi.
üzüldüm sende yasamissin boyle bisey..peki nasil bir ms attin,ne dedin diye sorabilirmiyim sakincasi yoksa arkadasim
bende aticam da ne yazsam,ne desem bilemiyorum kafam karisti.
bide az daha mi beklesem 10 gün falan sonra dogum günü iyi bir hediye olur,unutmaz o günü dogum gününde terk edildi diye

X