Yaşında Göstermeme Sorunu

Ay Canim Benim seni Cok iyi anliyorum . Ayni sorunu Bende yasiyorum. 30 yasindayim, 10 yas Daha kücük tahmin ediyolar. Sinir oluyorum bende. Bide 3cocugum var dedigimde milletin agzi acik kaliyo. Ne desem derdine derman olmayacak biliyorum. Seni Cok Cok iyi anliyabiliyorum. Spor giyinmemeni tavsiye ederim, günlük hayatinda bile SIK olmaya özen göster , makyaj yap, saclarin kivirciksa, düzlestirmeni tevsiye ederim.ve yüksek ayakkabi giy. Belki bu sekilde birazda olsa yasini gösterirsin
Zaten spor kesinlikle giymiyorum dışarda buluşcağım zaman özellikle saç düzleştirmeye dikkat ediyorum makyaj çok yapmıyorum sevmiyorum zaten ama dediğim gibi baya uğraşmama rağmen 15 16 oluyor yaş 1 2 oynuyor yani ama onu da artık dert etmiyorum bence sizde dert etmeyin sağolun yorumunuz için :)

Bende 21 yaşındayım ve 17 18 gösteriyorum bazen dert etsemde çok abartmıyorum.
Mesela dün hangi liseye gittiğimi sordular 2 yıllık önlisans okudum bitireli de 1 yıl oldu dedim şoka girdiler :KK70:
30lu yaşlarda bu iyi bisey ne kaldı ki 9 yıl diyorum ama :KK70:
Ama 30 olmakta istemem 21 yas iyidir iyi iyiiii
:KK70:

17 yaşında ergenken canım..
Küçük göstermek avantajdır bence dert etme.
Tam tersi büyük mü gösteriyorsun yoksa ben mi yanlış anladım?
Eğer öyle ise zayıflamaya bakacaksın.
Bende fazla kg sayılırım yüzüm küçük gösterir beden büyük mesela uğraşıyorum zayıflayayım diye.
Ama bu yaşta bunlar için üzülme kendini her halinle sev tam zamanı çünkü, yaş ilerledikçe kendinle daha zor barışırsın yoksa.
Ben 67 kiloyken de 14 Düm 59 oldum yine 14üm :KK70: ya çok takılacak bişey değil sadece sık duyunca sinir oluyor insan

Daha ağırları başıma geldi bende son çareyi saçımı kısacık kestirmekte buldum
Örneğin geçen yıl tatile gittik,kaldığımız yerin ev sahibinin bir büyüğü geldi.Her şey iyi güzel kadın bana demesin mi ilkokul kaçıncı sınıftasın diye? Halbuki 22 yaşındayım,üniversite öğrencisiyim dedim kadın şok geçirdi, Allah'dan annem yanımdaydı da bir şey demedi ama çok bozulmuştum.
Daha minyon olmanın bir faydasını göremedim ama sıkmamaya çalış canını.
Bence o kadına özel bi yanlış anlama oldu bide evdeyken çok free tip olunca insan ister istemez öyle olabilir ki

Aman canim ya bu da dert mi? Belki ilerde yasini gostermeye baslayacaksin. Ama kafaya takmaya degmez ki. Ben 32 yasindayim, bu nisan ayinda uniyi bitirdim. Diplomayi da aldim nihayet dedigimde millet lise diplomasi mi diyor hep :KK45: 18 19 saniyorlar yok ya diyorum nerdee. Fakat yasimdan 12 13 yas kadar kucuk gosteriyorum. Tek kotu tarafi coluk cocugun takilmasi oluyor, höst lan lafiniza dikkat edin dedigimde pardon abla diyorlar. Bu yani. Ama ilerde vucudun yuzun oturdukca yasini gosterirsin az cok sanirim :)
Yüz yapım aynı küçüklüğümden beri hiç değişmedi ilerde nolur bilmiyorum :KK70:

Bende 21 yaşındayım ve 17 18 gösteriyorum bazen dert etsemde çok abartmıyorum.
Mesela dün hangi liseye gittiğimi sordular 2 yıllık önlisans okudum bitireli de 1 yıl oldu dedim şoka girdiler :KK70:
30lu yaşlarda bu iyi bisey ne kaldı ki 9 yıl diyorum ama :KK70:
Ama 30 olmakta istemem 21 yas iyidir iyi iyiiii
:KK70:
Catlakb özledim kız seni :KK70: 9 yıla kalmaz bence en fazla 4 yılın kalmış :KK70:

Bahsettiğin şey şu an için can sıkıcı evet senin için bir dez avantaj ama bir şeye dikkat ettim sen kendini çok güzel ifade edebilen, kendini anlayabilen, sorunlarını net olarak tespit edebilen üzerine çareler arayabilen zeki bir kızsın. Bu özellikler yaşıtların içinde zor bulunan şeyler. Eksiklerinle mutsuz olacağına fazlalıklarınla mutlu ol.

Bahsettiğin şey şu an için can sıkıcı evet senin için bir dez avantaj ama bir şeye dikkat ettim sen kendini çok güzel ifade edebilen, kendini anlayabilen, sorunlarını net olarak tespit edebilen üzerine çareler arayabilen zeki bir kızsın. Bu özellikler yaşıtların içinde zor bulunan şeyler. Eksiklerinle mutsuz olacağına fazlalıklarınla mutlu ol.
Ay çok teşekkür ederim :oops: son cümleniz özellikle çok moral vermelik

X