Yaşında Göstermeme Sorunu

Canım hiç takılma bende aynıyım ve 17-18 yaşlarındayken çok takıyodum. İnsanlar sinirimi bozuyordu. Şuan 23 yaşındayım ve bu durumdan gayet memnunum. İnan zaman ilerledikçe sende böyle düşüneceksin

Ben orda dedim ki insanlar 9.sınıf bile yani lise 1 bile sanmıyor beni

Tamam şeker kızma .
Senden tam 10 yaş büyüğüm şuan 20 21 anca duruyorum. Küçük değil genç gösteriyorum ilerde farkı anlıycaksın.

13 -14 ken 18 sanıyodu herkes ozaman büyük gösteriyodum öyle rujlar falan sürmezdim ama pudrasız dışarı çıkmazdım.

Şimdiki nesil neredeyse enkısası 1,70 olduğu için belki oyüzden küçük sanıyolardır seni. Yada yüz hatların daha yumuşak olduğu için.
Çünkü o yaşlarda yzun boyluların kemik yapısından kaynaklı yüzleri bi acaip oluyo

boşver herkesin yaşı kendine

Suan anlamiyosun ama ilerde anlayacaksin ne tatli bisey oldugunu.

Gecenlerde plajdayim kucagimda bebek. Sezlongta bir kiz bana kucumser gozlerle bakarak 'kac yasindasin sen' dedi. Yani erkenden evlenip cocuk yapmis tipe bak tarzinda. Kac gosteriyorum dedim, 20 dedi. 27 oldugumu soyledim kiz sok oldu orda. Bende icten ice guldum. Sen de takma. Ilerde hosuna gidecek.

Ha buarada tuvana türkay lisede çocuk gibi gözükürdü dalga konusuydu yani.
Angelina jolienin posterinin yanında aynı makyajı yapıp aynı saçı fotosunu çekmişti.
Bütün okula yayılmıştı foto tabi ozamanlar bluetooth vardı :)
angelinanın bebekliği diye dalga geçti millet şimdi taş gibi hatun oldu.

Büyük bişey olmadığını bende biliyorum sadece herkesten aynu şeyi duymak sinir ediyor insanı bunuda paylaşmak istedim

Üni' yi kazandığım sene yaş 19 iken plajda kilolarıma bakıp " sen daha ergensin ileride vericeksin bu kiloları" diyorlardı. Beni 13-14 yaşında ergen irisi sanmışlar :KK70: şimdi 36 ıldum "vallahi en fazla 26-27" diyorlar. İleride anlayacaksın kıymetini :))))

senin yaşındayken bana da ayy 13 gösteriyorsun diyorlardı.şimdi 34 yaşındayım.göstermiyorum.inanılmaz büyük keyif.insanlar olduklarından küçük göstermek için botokslar,dolgular,ameliyatlar oluyor.onları bırak kozmetik olarak bile masraflı bir iş.
30lu yaşlarda cidden nasıl olacağımı merak ediyorum bu arada şunu farkettim benim yüz yapım hiç değişmedi küçüklüğümün aynısı küçük gösteren çoğu kişi de böyle galiba

Büyük göstermek orta yas icin mi kotu? Bence cokk yaniliyorsun. 11 yasindaydim, boyum 160di. Ilkokul 5teydim. Yani cocuktum. Parka gidip oyin oynayamazdim. Çünkü herkes garip garip bakardi. Koca kiz utanmiyor da diye. Herkes buyuk gibi davranmani bekler cocuksun ama sana değil gozuyle gorduklerinin hareketlerini beklerler senden. İstediğin kiyafetleri giyemezsin, arkadaslarinla oyun oynayamazsin. Hic unutmam uzerimde onluk vardi eve geliyordum. Evimizin karsisinda lise vardi. Liseli cocuklar bana cok mu tembelsin kac yasina gelmissin hala ilkokuldasin demislerdi. Insanlar yasimi soracak diye ortamlara girmek istemezdim. Çünkü bu benim sucummus gibi davranan bir kendini bilmezle mutlaka karsilasirdim. Simdi 29 yaşındayım cok daha mutluyum çocukluğum kabus gibi geçmişti.
Şu anlattıklarınızdan şunu düşündüm ki herşeyin bi sorunu oluyor işte sizin de yaşadıklarınız zormuş

Canım hiç takılma bende aynıyım ve 17-18 yaşlarındayken çok takıyodum. İnsanlar sinirimi bozuyordu. Şuan 23 yaşındayım ve bu durumdan gayet memnunum. İnan zaman ilerledikçe sende böyle düşüneceksin
Çok teşekkür ederim yorumunuz için bebeğinizi hayırlısıyla kucağınıza almanız dileğiyle :)

Bende ufak tefek hatta ufaktanda ufak biriyim 20 yasındayım ama kafayı kes al sana 14 oldu :KK70: Bi zaman sonra seni böyle böyle sevecek insanlar olacak sırf bunun için güzel sözler duyacaksın 30 lu yaşlarına gelmenden bahsetmiyorum iki üç yıla kadar. Masum görüntüne ilgi duyacaklardır her türlü zevke sahip insan var özellikle erkeklerin bazısı yapılı olgun duranlardan hoşlanır bazısı da mini minilerden :KK70:

X