Yaşında Göstermeme Sorunu

Hiç sıkma canini tatlım o yaşlarda evet çok gıcık bi durum :) şimdi bozuluyorsn ama ilerde çok işine yarayacak bu senin farkin hatta çok seveceksin bu özelliğini bende öyleyim şu an yaşım 25 daha yeni yeni yaşımi gösteriyorum beni uni ye başladı yada öğrenci sanıyorlar halbuki 1 çocuk annesiyim :KK70: her ne yaparsan yap yaşından büyük gösterdiğini düşünsene sen hep gencecik tazeçık duracaksn rabbim yipratmasin yeterki :KK66:

Tamam şeker kızma .
Senden tam 10 yaş büyüğüm şuan 20 21 anca duruyorum. Küçük değil genç gösteriyorum ilerde farkı anlıycaksın.

13 -14 ken 18 sanıyodu herkes ozaman büyük gösteriyodum öyle rujlar falan sürmezdim ama pudrasız dışarı çıkmazdım.

Şimdiki nesil neredeyse enkısası 1,70 olduğu için belki oyüzden küçük sanıyolardır seni. Yada yüz hatların daha yumuşak olduğu için.
Çünkü o yaşlarda yzun boyluların kemik yapısından kaynaklı yüzleri bi acaip oluyo

boşver herkesin yaşı kendine
Yok canım kızmadım pardon yanlış anlaşıldıysa
bence en büyük etken yüz yapısı benim de öyle yüzüm yumuşak kuzenlerim de aynı şekil kız 173 ama yüzü yüzünden üni 3 olan kız lise 3 gibi yeni nesil boyu çok uzun değil aslında benim çevremdeki kendi yaş grubum 155 165 arası çoğunlukla

Ay Canim Benim seni Cok iyi anliyorum . Ayni sorunu Bende yasiyorum. 30 yasindayim, 10 yas Daha kücük tahmin ediyolar. Sinir oluyorum bende. Bide 3cocugum var dedigimde milletin agzi acik kaliyo. Ne desem derdine derman olmayacak biliyorum. Seni Cok Cok iyi anliyabiliyorum. Spor giyinmemeni tavsiye ederim, günlük hayatinda bile SIK olmaya özen göster , makyaj yap, saclarin kivirciksa, düzlestirmeni tevsiye ederim.ve yüksek ayakkabi giy. Belki bu sekilde birazda olsa yasini gösterirsin

Yaşı küçük gösterenler mi yoksa 17 yaşındaki gençlerin dert ettiği şeyleri mi kastettiniz

17 yaşında ergenken canım..
Küçük göstermek avantajdır bence dert etme.
Tam tersi büyük mü gösteriyorsun yoksa ben mi yanlış anladım?
Eğer öyle ise zayıflamaya bakacaksın.
Bende fazla kg sayılırım yüzüm küçük gösterir beden büyük mesela uğraşıyorum zayıflayayım diye.
Ama bu yaşta bunlar için üzülme kendini her halinle sev tam zamanı çünkü, yaş ilerledikçe kendinle daha zor barışırsın yoksa.

Gecen gun kamil koc otobus bileti alirken gorevli bana 18 yas alti kendi başıma seyahat etmek istiyorum diye bi form doldurtmaya kalkti
Ben 26 yaşındayım :) ben alıştım artk dolmuslarda öğrenci veriyorum banane

Hepinize iyi akşamlar biliyorum çok büyük bir dert değil ama sürekli farklı insanlardan aynı şeyi duyunca ister istemez sinir oluyorum şimdi benim boyum 165 kilom genelde 59 nadiren 60 oluyor yapılı bir insanım kilom 50 Bile olsa zayıf gözükmem çok zor yani ekimde 17 olacağım ama yeni tanıştığım insanların dediklerine baktığınız zaman 4 yıldır 13 yaşımdayım ve bu durum gerçekten çok sinirlerimi bozmaya başladı birde 11 yaşında olup benden büyük gösteren kızları gördükçe boyu 150 155 arası olan kızın benden büyük gibi olduğunu duyunca daha çok sinirlerim bozuluyor.

Giyiniş tarzımla hiçbir alakası yok özellikle dikkat ediyorum ama yok olmuyor hatta çok şık bi elbise ve biraz ağır bi makyaj bile yapsam en fazla 15 oluyorum tamamen yüzümle alakalı yani.

Sosyal Yaşantımda çeşit çeşit şey yaşadım bu yüzden örnek vermek gerekirse
-Hastaneye gidiyorum muayene olurken doktorun soruları başlıyor sabahçı mısın öğlenci mi liseliyim ben diyorum aa demek liseye başladın alıştınmı bakalım okula diyor en sonunda yaşımı söylüyorum olay kapanıyor

-Annem ve Babamın arkadaşları veya 8.sınıf öğrencileri geliyor söyle bakalım teog nasıl geçti diyor benim o işleri bırakalı 3 yıl oldu diyorum ama her insana bunu demek ölüm gibi bişi

-Kardeşimi okula kaydediyorduk kadın geldi bana kaçıncı sınıf oldu yeni öğrencimiz dedi liseliyim ben dedim sonra dedi yani sen en fazla 9sundur mümkünatı yok daha fazlası olman diyor gerçeği söylüyorum konuşma bitiyor

-Bugün Spor salonuna gittim kaç yaşındasın bakalım dedi söyledim kadın inanmadı sen en fazla 14sün dedi gittim 4 kat yukarı kimlik almak için sırf bu sebebden

-Bişey sormak için dükkana girdim adamın bana tepkisi aynen şu kız sen mi içeceksin bunu işte o an cidden kendimi ilkokul çocuğu gibi hissettim

-Sırf spor merkezi vs gibi yerlerde sorun olur diye kimliği cebimë koymaktan kimliğimin koruyucu jelatini ucundan hafif yıprandı.

-Arkadaşıma giderken cips vs almıştım dükkan sahibi iyi eğlenceler küçük Hanım demesi
Kısaca beni yeni gören bütün insanların aa ben seni 14 sanıyordum aa sen cidden o kadar büyük Müsün hadi 9.sınıf desen neysede sen cidden o kadar var mısın herkesin bunları demesinden bıktım 1 kişi bile beni 9.sınıf öğrencisine Bile benzetmedi
ben varıpta 20 yaşında gözükmek istemiyorum sadece yaşımda gözükmek istiyorum nerdeyse üniversiteye gelen bi kızın lise çağındaki bir bireye bile benzetilememesi cidden üzücü üniversiteye geldiğim zamanda yine 8.sınıf gibi gözükmekten veya liseli gibi gözükmekten korkuyorum biliyorum çoğunuz ilerde faydasını göreceksin diyeceksiniz ama bunun için en az 10 yıl var bu zamana kadar kim öle kim kala..

Saç makyaj hiçbişey işe yaramıyor önceden baya kilom vardı ama o zamanda yine küçük gözüküyordum dediğim gibi çözümü yok sadece dertleşmek istedim işte
Daha ağırları başıma geldi bende son çareyi saçımı kısacık kestirmekte buldum
Örneğin geçen yıl tatile gittik,kaldığımız yerin ev sahibinin bir büyüğü geldi.Her şey iyi güzel kadın bana demesin mi ilkokul kaçıncı sınıftasın diye? Halbuki 22 yaşındayım,üniversite öğrencisiyim dedim kadın şok geçirdi, Allah'dan annem yanımdaydı da bir şey demedi ama çok bozulmuştum.
Daha minyon olmanın bir faydasını göremedim ama sıkmamaya çalış canını.

Aman canim ya bu da dert mi? Belki ilerde yasini gostermeye baslayacaksin. Ama kafaya takmaya degmez ki. Ben 32 yasindayim, bu nisan ayinda uniyi bitirdim. Diplomayi da aldim nihayet dedigimde millet lise diplomasi mi diyor hep :KK45: 18 19 saniyorlar yok ya diyorum nerdee. Fakat yasimdan 12 13 yas kadar kucuk gosteriyorum. Tek kotu tarafi coluk cocugun takilmasi oluyor, höst lan lafiniza dikkat edin dedigimde pardon abla diyorlar. Bu yani. Ama ilerde vucudun yuzun oturdukca yasini gosterirsin az cok sanirim :)

Olsun canım ben de 25 yaşımdayım hala lisede sanıyorlar. Ygs ye girdin mi filan diyorlar hatta 9 yaş küçük kardeşimin sınıf arkadaşları bana teklif etmişti :)
Ay gerçek yaşınızı söylediğiniz zaman baya kötü olmuştur arkadaşları :KK70: bence şu sınav sorularına artık matrak cevaplar vermeliyiz ygs ye girdinmi dediklerinde Hayır ben koca Üniversitesine geçiş yapacağım falan dense ilginç olur bide insanların şaşkın bakışları tabi :KK70:

Suan anlamiyosun ama ilerde anlayacaksin ne tatli bisey oldugunu.

Gecenlerde plajdayim kucagimda bebek. Sezlongta bir kiz bana kucumser gozlerle bakarak 'kac yasindasin sen' dedi. Yani erkenden evlenip cocuk yapmis tipe bak tarzinda. Kac gosteriyorum dedim, 20 dedi. 27 oldugumu soyledim kiz sok oldu orda. Bende icten ice guldum. Sen de takma. Ilerde hosuna gidecek.
İnsanların o şok ifadesini görmek baya komik oluyor :KK70:

Ha buarada tuvana türkay lisede çocuk gibi gözükürdü dalga konusuydu yani.
Angelina jolienin posterinin yanında aynı makyajı yapıp aynı saçı fotosunu çekmişti.
Bütün okula yayılmıştı foto tabi ozamanlar bluetooth vardı :)
angelinanın bebekliği diye dalga geçti millet şimdi taş gibi hatun oldu.
Vay be zaman cidden çabuk geçiyor mesela ben 5 6 yıl önce ilerde alcağım telefon fotoğraf çeksin video çeksin yeter diyodum şimdi nasıl nasıl şeyler çıktı

Üni' yi kazandığım sene yaş 19 iken plajda kilolarıma bakıp " sen daha ergensin ileride vericeksin bu kiloları" diyorlardı. Beni 13-14 yaşında ergen irisi sanmışlar :KK70: şimdi 36 ıldum "vallahi en fazla 26-27" diyorlar. İleride anlayacaksın kıymetini :))))
İnşallah dediğiniz gibi olur sağolun yorumunuz için :)

Bende ufak tefek hatta ufaktanda ufak biriyim 20 yasındayım ama kafayı kes al sana 14 oldu :KK70: Bi zaman sonra seni böyle böyle sevecek insanlar olacak sırf bunun için güzel sözler duyacaksın 30 lu yaşlarına gelmenden bahsetmiyorum iki üç yıla kadar. Masum görüntüne ilgi duyacaklardır her türlü zevke sahip insan var özellikle erkeklerin bazısı yapılı olgun duranlardan hoşlanır bazısı da mini minilerden :KK70:
Erkeklerin zevkleri çeşit çeşit :KK70: ama sanki bizim millet Daha çok mini seviyor :KK70:

Hiç sıkma canini tatlım o yaşlarda evet çok gıcık bi durum :) şimdi bozuluyorsn ama ilerde çok işine yarayacak bu senin farkin hatta çok seveceksin bu özelliğini bende öyleyim şu an yaşım 25 daha yeni yeni yaşımi gösteriyorum beni uni ye başladı yada öğrenci sanıyorlar halbuki 1 çocuk annesiyim :KK70: her ne yaparsan yap yaşından büyük gösterdiğini düşünsene sen hep gencecik tazeçık duracaksn rabbim yipratmasin yeterki :KK66:
Aslında önemli olan ruhen yıpranmamak ama imkansız o da :KK70: sağolun yorumunuz için :)

X