yazmalı mıyım?

Babası sonra beni hiç aramadı aslında araması gerekirdi dimi kızım yanlış anladın aslında öyle demek istemedim kusura bakma diyebilirdi dimi
Kızım falan yok kızı değilsiniz kızı varsa ondan istesin parayı yanlış anlamamissiniz gayette laf sokmuş babası size kafanızda güzelleme yapmayın ilerde çok canınızı sıkar bu aile haklı iken o sevgiliyi aramasaniz iyi olurdu ben üyeleri dinleyin burada yeni yeni bir derdim var konulariniz okumayalim derim ama hani genede siz bilirsiniz tabiki.

Ben söylemeye utandım gerçekten ama sevgilime göre sıkıntı telefonda ona kızmam aramayın uzak durun demem olmuş
Manipüle etmeye çalışıyor sizi. Hiç samimiyetiniz olmayan babası şakasına borç istemiş buna mı inanacaksınız.
Armut dibine düşermiş. Sevgilinizin de çok farklı olduğunu sanmıyorum bu olayı savunmasından belli.
Bence inceldiği yerden kopsun, bi daha arayıp sormayın bitirin bu işi. Biraz canınız acır ama geçiyor, göbek bağınız bu adamla kesilmedi ya.

Kızım falan yok kızı değilsiniz kızı varsa ondan istesin parayı yanlış anlamamissiniz gayette laf sokmuş babası size kafanızda güzelleme yapmayın ilerde çok canınızı sıkar bu aile haklı iken o sevgiliyi aramasaniz iyi olurdu ben üyeleri dinleyin burada yeni yeni bir derdim var konulariniz okumayalim derim ama hani genede siz bilirsiniz tabiki.
Haklısınız evet

Manipüle etmeye çalışıyor sizi. Hiç samimiyetiniz olmayan babası şakasına borç istemiş buna mı inanacaksınız.
Armut dibine düşermiş. Sevgilinizin de çok farklı olduğunu sanmıyorum bu olayı savunmasından belli.
Bence inceldiği yerden kopsun, bi daha arayıp sormayın bitirin bu işi. Biraz canınız acır ama geçiyor, göbek bağınız bu adamla kesilmedi ya.
Herşeyin başı sevmek ……:KK43:

Siz haklısınız konunuzda lütfen duygusal davranmayın mantıklı bakın sizin babanız yapsa bunu elin oğlundan para istese mesela akla sığarmı.Aile bizim görünmeyen yüzümüz dür herkes yetiştiği aileden birşeyler taşır kuracağı aileye o nedenle iyi düşünün
Ben hayatımda bmyle birşey duymamıştım ya ne insanlar varmış dünyada diyorum balıma gelince bana göre büyük bi olay ama sevgilime göre yanlış sadece o kadar Buda onlar gibi demek ki tanıyamamışım

Siz haklısınız konunuzda lütfen duygusal davranmayın mantıklı bakın sizin babanız yapsa bunu elin oğlundan para istese mesela akla sığarmı.Aile bizim görünmeyen yüzümüz dür herkes yetiştiği aileden birşeyler taşır kuracağı aileye o nedenle iyi düşünün
5 senedir hiç bir şey anlayamamış ben ya ne kadar safmışım

Dayamadım mesaj attım bana kırıldığını söylediğim laflara üzüldüğü için beni aramadığını ve konuşmadığını söyledi çok saçma dimi ya
Tabi saçma.
Diğer mesajlara da göz attım, bir kere babasi oğlunun sevgilisinden borç isteyecek ama oğlunun haberi olmayacak öyle mi? Mutlaka haberi vardır. Çevrelerinde kimse mi yok da size geliyorlar borç için, siz neleri oluyorsunuz ki? Çok sinirlendim ya, sizden maddi anlamda faydalanmaya çalışmışlar. Bence görüşmeyin derim. Kırıldıysa da öyle kalsın, sizi kendinize suçlu hissettiremeye çalışıyor.

Tabi saçma.
Diğer mesajlara da göz attım, bir kere babasi oğlunun sevgilisinden borç isteyecek ama oğlunun haberi olmayacak öyle mi? Mutlaka haberi vardır. Çevrelerinde kimse mi yok da size geliyorlar borç için, siz neleri oluyorsunuz ki? Çok sinirlendim ya, sizden maddi anlamda faydalanmaya çalışmışlar. Bence görüşmeyin derim. Kırıldıysa da öyle kalsın, sizi kendinize suçlu hissettiremeye çalışıyor.
Bunlardaki kafa nasıl ben çözemedim çok çok değişikler şimdi tüm herşeyin suçlusu ben oldum

selamlar hanımlar,

erkek arkadaşımla babası yüzünden tartıştık dün öglen bir daha beni hiçbiriniz aramayın mesaj atmayın uzak durun dedim. (olayın sinirden dolayı bagırarak telefonda söyledim) dünden beri hiç konuşmadık yazmadı barışmak yada konuyu çözüme kavuşturmak için bişey yapmadı ben mi arasam yoksa bekleyeyim mi?
Ay bir de aynısını kardesime arkadaşı yapmıştı. Taktik hep aynı sanırım. Babasi kaza yapmıştı, güya borç lazımmış ne hikmetse de tam maaş günü aklına gelmiş borç istemek. Kardeşim kalmıştı zaten bir tek borç isteyecek.

X