Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

burcumun özelliklerinin tamamını kapsadığımın farkına vardım

ben içkiyi sevmem aksine miğdem bulanır ama diğer soyledıklerıne katılıyom süper yorumm:KK9:

tum ozelıklerı var bende sevdımmı olumune sıldımde asla afetmem benı kaybeden uzulsun

çok kararsızım beeen:KK14:
seversem çoooooooooook severim :78:
pek arkadaşım yok herkesle anlaşamam :KK37:
çocuk gibiyimdir :KK74:
şıpsevdiyim bidee :kk77: :78: :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
akreplerle hiiç anlaşamaaam:KK20::KK20:
yaşananları söylenenleri noktasına virgülüne kadar hatırlar günü gelince sahibinin önüne koyuveririm:KK23::82:
içime kapanırım:KK5::KK5::KK5:
herkesin sırrını taşırım ama kimse bana sadık kalmaz :99::99:

çok aşırı duygusal ve merhametliyim bu huyumdan nefret ediyorum
sevdiğime çok sadığımdır
en iyi eş adayları yengeç burcundan çıkarmış
veee en belirgin özelliğim hiselerimdir bazen diyorum bi ölümü hissedemiyorum diye:KK4:

yengec bilmedigi ortamlarda suskun alistigi ortamlarda ise ya neselidir yada bayik ... arasi yoktur ... iyi yemek yapar , dengesizdir, tembeldir genelde film yada gorsel bir seylerle kesin alakasi olur... dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz... duyarlidir istenmedigini en ufak seylerden anlar...(karsindakinin sigarayi nasil cektigi bile onemlidir)... hic birseyin farkinda degil gibi gorunur fakat herkezin ne mal oldugunu bilir...unutmaz... genelde bir sorun karsinda baskalari bir sey yapmazsa anca sahneye cikar... ailesini sever ickiyi sever yemegi sever kalabaligi ,gurultugu sevmez...
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz". tüm burclardaki incelik tüy kadarsa yangec de o tüyün hücresidir.tüm dünyanin acilarini içinde barindirir ama tüm acilari iki gözyasiyla atacak kadar asildir.. cok yönlüdür,insanlar ona "cok bilmis der" ama o hakkaten bilir..
akil hastalarinin %80 i yengec burcu oldugunu soluyorlar

biikere em iyi burclardan biridir yengec hem kadini hemde erkegi mukemmeldir!! bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! ama yengec bayanlarini n hakkini yememek lasim onlarda erkekleri kadar muhtesemdir!!

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

:81::81::81::81::81::KK66::KK62: paylaşım için çok sagol canım çok güzeldi:79:

yengeç burcunun en ön plandaki özelliği duygusal olması sanırım..balık malık diyolar ama hikaye.ben yengeçler kadar çok ağlayanını görmedim.benim hayatımın yarısı ağlayarak geçti:KK9:
üzülürüm ağlarım,sevinirim ağlarım,artık televizyonda görüdüğüm şeylerede duygulanıyorum ve ağlıyorum,abarttım ben bu ağlama işini:KK43:
hislerimde yanılmam.birisi için bişey hissediyosam o bi şekilde ortaya çıkar bigün bi yerde ama mutlaka.rüyalarım çıkar.
yengeç burcu hassas ve kırılgan olur.yapılanı iyi veya kötü unutmaz.dobra olur.iyi bi huy mu bilemem ama bende bana yapılan kötülükleri hazmedemiyorum.içimde bi yerlerde kalıyo ve o insana karşı yapmacık olamıyorum,seviyomuş gibi yapamıyorum.zamanı gelincede o kişi bana tekrar zarar vermeye kalkarsa bütün o biriktirdiklerimi saymaya başlarım.
yengeçlikten mi bilemem ama insan galiba kırıla kırıla yontuluyo ve neden hep ben kırılayım,birazda karşımdaki kırılsın moduna giriyo.

Son düzenleme:
burcumun bütün özelliklerii tasıyorum beni bu kadar güzel anlattıgını görünce burclara inanmayan insanları hiç anlamıyorum

Yengec gercekten cok farklı bir burctur hayalperest , duygusal , romantik daha bir cok özelligi var. Ben mesela önce gözlemlerim kalabalık iliskileri sevmem sayılı ama öz dostlarım olsun isterim. Yengeclerin hafızaları güclüdür cogu seyi unutmazlar hatta bir cok seyi.. Gecmislerine baglıdırlar , ailelerine düskündürler veee sevdimi tam severler!

ben de yengecim ve nerdeyse butun ozelliklerini tasiyorum, ama anlamadigim sey su, yengec lider burclardan biri olmasina ragmen cogu yerde pasif diye bahsediliyo, gercekten disardan bakinca cok girisken bi burc degil ama bunun sebebi pasif veya silik olmasi degil, yengec hedefine dogrudan degil hep bi yengec gibi yan yan dolasarak ulasir sebebinin bu oldugunu dusunuyorum, mesela ben istedigim biseyi elde etmek icin kendim ugrasmaktansa bu isi yapabilcek baska birilerini yonlendiriyorum, o yuzden bu durum pasiflik mi liderlik mi tartisilir.

ben de yengecim ve nerdeyse butun ozelliklerini tasiyorum, ama anlamadigim sey su, yengec lider burclardan biri olmasina ragmen cogu yerde pasif diye bahsediliyo, gercekten disardan bakinca cok girisken bi burc degil ama bunun sebebi pasif veya silik olmasi degil, yengec hedefine dogrudan degil hep bi yengec gibi yan yan dolasarak ulasir sebebinin bu oldugunu dusunuyorum, mesela ben istedigim biseyi elde etmek icin kendim ugrasmaktansa bu isi yapabilcek baska birilerini yonlendiriyorum, o yuzden bu durum pasiflik mi liderlik mi tartisilir.

Evet bir yengec olarak pasifimdir , simdi daha iyiyim eskisine nazaran.
Ama cok ön plana cıkmayı sevmiyorum ben normalde yengec arkadaslarım var cogu biraz cılgın oluyor bense daha dingin yapıda bir insanım sakinimdir soguk oldugumu , sert göründügümü söylerler yükselenimin de etkisi olabilir tabi bu arada yükselenim basak. :KK34:

sormayın kızlar benide bu duygusallık öldürüyor bi insan ota boka ağlarmı en ufak bişeyde ağlarım birde aşırı merhametliyim bu huyumu hiç sevmiyorum ama elimde değil.. birde netten bulduklarım tamamen bi yengeçin özellikleri

Nazik ve tatlı dillidir
Hassastır
Kararsızdır
Komik ve eğlencelidir
Konuşkandır
Kolay arkadaş edinir
Kolay incinir
Gribe yatkın bünyesi vardır
Çok inatcıdır

İyi bir sırdaştır
Anlaşılması güç biridir
Aşırı gururlu
Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir
Sokulgandır
Kin tutmaz
Sempatiktir
Yanlız olmayı sever
Arkadaş sıkıntısı çekmez
Mide sorunları olabilir
Zor ikna olur hepsi bana ait bunların :KK19:

kzılar bende yengeçiiiimmmm ve çoğu özelliğini taşıyorum ilk başta eşine sevdiğine bağlılık
duygusalım çok yemek her zaman yapmam ama yaptımmı çok iyi yaparım
dostum azdır bana bi yanlış yapan arkadaşım olsun ilişkimi orada keserim ve arkamam bakmam:1

kıskancımdır alınganımdır istenmediğimi en ufak şeyden anlarım:KK69:

her özlelliği bende bazen herkezin ortasında olurum bazense odamda yapayalnız:KK52:

sormayın kızlar benide bu duygusallık öldürüyor bi insan ota boka ağlarmı en ufak bişeyde ağlarım birde aşırı merhametliyim bu huyumu hiç sevmiyorum ama elimde değil.. birde netten bulduklarım tamamen bi yengeçin özellikleri

Nazik ve tatlı dillidir
Hassastır
Kararsızdır
Komik ve eğlencelidir
Konuşkandır
Kolay arkadaş edinir
Kolay incinir
Gribe yatkın bünyesi vardır
Çok inatcıdır

İyi bir sırdaştır
Anlaşılması güç biridir
Aşırı gururlu
Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir
Sokulgandır
Kin tutmaz
Sempatiktir
Yanlız olmayı sever
Arkadaş sıkıntısı çekmez
Mide sorunları olabilir
Zor ikna olur hepsi bana ait bunların :KK19:

Evet kinci degilim ama yapılanı zor unuturum karsımdakini kolay affedemem..

ayrıca yengeç burcunun ennnnnn belirgin özelliği kesinlikle hisleridir..zaten ilkesi :HİSSEDERİM dir
ben bazen diyorumki bi ölüceğim günü bilmiyorum ne hissedersem o çıkar.en yakın kız arkadaşım hamile daha 2 aylıkken boşuna ultrasona girme senin kızın olucak dedim oda allah allah dedi ama sürekli dedim okadar net konuştumki sonra beni aradı kızım sen ne biçim bişeysin kızmış gerçekten dedi:KK1: hislerimde hiç yanılmam

ayrıca yengeç burcunun ennnnnn belirgin özelliği kesinlikle hisleridir..zaten ilkesi :HİSSEDERİM dir
ben bazen diyorumki bi ölüceğim günü bilmiyorum ne hissedersem o çıkar.en yakın kız arkadaşım hamile daha 2 aylıkken boşuna ultrasona girme senin kızın olucak dedim oda allah allah dedi ama sürekli dedim okadar net konuştumki sonra beni aradı kızım sen ne biçim bişeysin kızmış gerçekten dedi:KK1: hislerimde hiç yanılmam

Aynen bende böyleyim ve aklımdan gecen basıma gelir genel de.
İcimden birsey gecitigi zaman gercek oluyor..
Özellikle de kötü birseyden korkup söylemeye kalkarsam arkadaslar aman aman sus şom agzını acma diye lafı agzıma tıkarlar.. :KK60:
Bugün yurttaki kosu bandına cıktım icimden gecti hersey bozulmus iyiki bu bozuk degil bide bozulursa??? dedim icimden aksama bi cıktım calısmıyor bozmuslar!! :84:

aman aman yengeç burcu erkeği bulduysanız kaçırmayın denmişte

bende diyorum ki bir erkek yengeçse arkanıza bile bakmayın kaçıın.....

yengeç erkeği ile anlaşmak gerçekten zordur çünkü içine kapanıktır,alıngan,duygularını belli etmez,ama bu açıdan kaçırmayın demiş sadıktır,eve,ailesine bağlıdır. iyi bir babadır.Eşimden biliyorum o da bir yengeçtir

X