Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

kzılar bende yengeçiiiimmmm ve çoğu özelliğini taşıyorum ilk başta eşine sevdiğine bağlılık
duygusalım çok yemek her zaman yapmam ama yaptımmı çok iyi yaparım
dostum azdır bana bi yanlış yapan arkadaşım olsun ilişkimi orada keserim ve arkamam bakmam:1

kıskancımdır alınganımdır istenmediğimi en ufak şeyden anlarım:KK69:

her özlelliği bende bazen herkezin ortasında olurum bazense odamda yapayalnız:KK52:

kesinlikle hepimiz aynı özelliği taşıyoruz bende aşırı duygusal ve alınganım..genelde herkesle uyum sağlar çabuk arkadaş edinirler sıcak kanlı cana yakındırlar en önemli özellikleri hisleri ve çok duygusal olmalarıdır özellikle ben ota boka ağlarım :KK1:

Benim kocacığımda yengeç kızlar bu arada bugün doğum günüm bakalım akşam ne kadar düşenceli görücem :):KK9:

yengeçler hazirana kadar elektronik eşya almıycakmış negatifmişiz şuan:KK43: hazirandan sonra rahatlıycakmışız enkötü günümüz salı en iyi günümüz cumaymış..busene yengeçler için iyimiş ama hazirandan sonra

burçlar evet var ama şu burç insanları böyle şu burçlar böyle bence mantıksız hele ileride şunları bekliyor vs tamamen asılsız

yengeçler dağınıktır dedikoduyu sever çok aşırı duygusal merhametli sevdiğine çok sadık ve hisleri çok kuvvetlidir evine çok bağlıdır..dendiği gibi yengeç burcu olmak ayrıcaktır

yengeçler dağınıktır dedikoduyu sever çok aşırı duygusal merhametli sevdiğine çok sadık ve hisleri çok kuvvetlidir evine çok bağlıdır..dendiği gibi yengeç burcu olmak ayrıcaktır

Dagınık kısmı bana uymayan tek sey..
Yükselenim bu konuda baskın gelmis demek ki bende asırı titizim.. :KK34:

Cok merhametlidir, birseyi sevdimi tam sever, sevmedimi hic sevmez. Onda orta yoktur, ya evet ya hayirdir. Sevdiklerine cok sadiktir, kirmamak icinde elinden geleni yapar. Cabuk aglar.. ben en kucuk seyde hemen icim yanar, cok uzulurum ve aglarimda. Kafama cok cabuk herseyi takarim ve unutmam zaman alir, hatta buyuk seyleri hic unutmam.

bende yengeç burcu olmaktan çok memnunum ama çok alınganım ya bide aşırı kıskançlık var acaba diğer yengeçlerdede var mı bu?

Genelde bütün kızlar az ya da çok kıskanç olurlar ama bende kıskançlığın zerresi yok. Gerçekten ben de şaşırıyorum kendime ama öyle...:44:

Yengeç burcu duygusallığı ve çabuk sahiplenmesi , çabuk bağlanması yüzünden çoğu kez kaybeder. Evine , sevdiği insanlara bağlıdır. Anaç ruhludur. Sevdiği insanları kaybetmekten korkar , her şeyleriyle ilgilenip onlara verdiği değeri çok fazla belli eder. Sabırlı bi yapıya sahiptir çabuk affeder. Çok fazla hayal kurar , çok hassastır. Sevdiklerini kimseyle paylaşmak istemezler kıskançtırlar. Duyguları çok değişkendir. Hayatını tek bi kişiyle karşılıklı severek geçirme taraftarıdır. Birine bağlandıysa peşini kolay kolay da bırakmaz :KK1: Kendimden bahsettim kısaca :KK30: Bi de söylemeden olmaz yengeç burcu birini kırdıysanız hemen gönlünü almalısınız ; biraz şımartmanız ve sevginizi belli etmeniz gönlünü almanız için yeterlii :KK9:

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

aynen öylee.. :KK16:

simdiye kadar hep farklı olduğumu düşünmüştüm zaten meğer yengeç olduğumdanmış ve yalnız değilmişim:KK70: şu en ufak bişeyde ağlama,paranoyaklık derecesinde ince düşünme,kararsızlık kötü özelliklerimiz ama ben yinede ne mutlu yengecim diyene diyorum

Enterasen benim hiç yengeç arkadaşım olmadı...Evet çevremde bayağı arkadaş olan var...Favori arkadaşlarım balık koç kadını ...:KK48:

Kesinlikle bir ayrıcalıktır! :d :KK9:

Her şeye ağlarım takarım diyorsunuz sonra da yengeç olmak ayrıcalık diyorsunuz ne iş?:KK52:Yengeç doğmak şanssızlıktır başka da bi şey değildir ..Balık doğmak daha da büyük bir şanssızlıktır (balığı severim bu arada)...Neden duygusal karamsar alıngan..değişken...çekingen dörtgen üçgen..:KK54:kadersizler!:KK50:

X