Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

ben yengeç burcuyum daha doğrusu 21 temmuz olduğu için yengeç ve aslan karışımıyım.yükselende akrep olunca çok çorba bişi oluyor.yengeç olmak süper ama yengeçi aslan ve akrep dengeleyince daha süper oluyor.ve hayır maalesef ben hep kova erkeği buluyorum.bir insanın karşısına hep mi kova erkekleri çıkar ve hepsi mi aynı olur yakafamçokkarıştı:bbo:

adacım aynı gün doğmuşuz.yengeç aslan karışımıyım bende.yükselenimde koç.ama seninki akrep daha iyi koçun aceleciği öldürüyo :Roflol::Roflol:

bende yengeç burcuyum özelliklerini taşıyorum..ama sevmediğim bi özelliğim çok ince düşünmem çok yıpratıyor beni...yinede ne mutlu yengecim diyenee..

bütün yengeçler mi aynı olur yaaa düşünmekten kafayı yicem bende.tatlicadiarzu eee tabi akıl hastanesindekilern %90'i yengeçmiş.ben araştırmacıların yalancısıyımjeyyar

AKIL HASTALARININ %80 İNİN YENGEÇ OLMASI DIŞINDA NE MUTLU YENGECİM DİYENE:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

AKIL HASTALARININ %80 İNİN YENGEÇ OLMASI DIŞINDA NE MUTLU YENGECİM DİYENE:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
katılıyorum sana ne mutlu bize :Roflol:ya yengeç burcuyum ama bıktım. herşeyden bu kadar etkilenilirmi yaw nasıl bir burç bu ay gibi sürekli değişim halindeyim bentatlicadiarzu evet düşün düşün skayatepe sanada katılıyorum ne cok düşünüyoruz istemiyom yaw:bbo:kafam karışıyo

SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM.FARKETTİM Kİ KİMSE BİZİM KADAR İNCE DÜŞÜNMÜYOR.VE HEP BİZ YIPRANIYORUZ.VE BENİM HSLERİM İNANILMAZ KUVVETLİ.İNSANLARIN EN UFAK BR TAVRINDAN OLAYI ANLIYORUM OLUMLU YA DA OLUMSUZ.ÇOK KÖTÜ YAA:uhm:fisfisfis:sm_confused:
adacım benimde öyle yaw hisleri cok kuvvetli aslında saf olduğu halde hislerini kuvvetli olması sebebiyle herkesin ne mal olduğunu anlıyo ama iyiniyetli yinede aklından kötülük gecmiyo olan yine bize oluyo hiçbirşeyin farkında değil gibi ama herşeyin farkında ben öyleyim şahsen birde doğrucuyum dokuz köyden kovuluyombenneyaptımki

insanlar bişey bilmediğinizi sandığı zaman siz çok şey hissedebiliyorsanız ama yine de bunu karşıya yansıtmıyorsanız siz bir yengeçsiniz.ben bazen kendimden nefret ediyorum çünkü çok fazla şeyi hissedebiliyorum.birinin gözüne baktığınızda aklından ne geçtiğini hissetmek yada başkalarının önemsemeyeceği en ufak bir hareketinden ne olacağını yada ne düşündüğünü hissetmek hiç iyi değil.hatta çoğu zaman acı verici.işin en kötü tarafı ise birşeyin olumsuz olacağını hissettiğinizde olumlu düşünmek için kendizi paralayıp sonucunu gördüğünüzde ise neden yine haklı çıktım demek...

yengeççç burcuu arkadaşlarrrrrrrrrrr
bişe sorcamm bana cvb yazın lütfen yengeç burcu olan sevgilimle ayrıldık ama benim hatam çokkkk küçüktü ama bu sorunu büyüttükce büyüttü nasıl bir yapınız var affedermisinizzz yoksa biten bitmişmidirrr cvbbbbbbbbbb bekliyorumm lütfenn...yada gönlünüüü nasıl alabiliriiimmmmmmmmmm

sevgili gülden, ona verdiğin değeri göster devamlı..hiç gurur yapma..beni şu etkilerdi:"ben hatamın büyüklüğünü göremiyorum..ama hatam seni bu kadar kırdığına göre çok önemli ve ben bunu göremediğime göre ne kadar kabayım.hatalar insanlar için. bir daha seni kırmamak adına bu davranışı yapmayacağım. lütfen beni bağışla..."denilmesi ve benim de hislerime bağlı olarak tabii ki beni etkilerdi....ama şu var: dediğin gibi hata yoksa ortada, acaba bahane mi buldu? çünkü yengeç ilişkiyi bitirme konusunda malesef dolaylıdır..yani kafaya bitirmeyi koyduysa bahaneler üretebilir, ve hatta karşıdaki bitirsin diye zolaştırabilir herşeyi..gerçekten önemli bir hata değil mi diyorsun?..bir de açık açık iletişime geçmek lazım..duyguları ne alemde? niye küçük bir hataysa, bu kadar tepki veriyor falan filan.....bu arada ben toptan bir yengecim..yükselenim de yengeç. bilen var mı? eşimin yükselen, terazi kendi yengeç, şimdi 30 yaşımızla yükselenimizin etkisine giriyormuşuz..acaba terazi ve yengeç anlaşır m ki?...biraz kavgalar başladı da, 3 yıl sonunda...

çokk teşekkürlerr bebekkolik. yaa kafamm dahada karıştıı bana göre küçüktüü sebeb yanii şöle bişeyy benim cep karıştırırdı herzaman ve bir günn benimm arama yaptıgım birinin teli alıp konuşmuşşş.konuştugu kişide benimmle arkadaş oldugunu mnsde filan tanıştıgını sölemişş buda bunu ihanet olarak algıladıı ama öle bişeyy yok olamazdı da zatennn kaç kere anlattımm ama anlamak istemedii ve bitsin dedi. bana öle geliyokii sadece bahanee.çokk kırıldımmm bu davranışına yaa çokk güven dolu biriydii ben hiçbişey anlamadım öncee güvendirdi sonra yüzüstüü bıraktııı.neysee canımm çokk teşekkürlerr bana zaman ayırdıgınn içinnn.

yaşasın bende yengecim hemde tipik yengeç bu arada yengeçlerin gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok sevdiğini yazmamışsın.kızlar bu arada biliyormusunuz ayın her halinin bizi etkilediğini mesela ben dolunayda gülerim hep hep gülerim. kendinizi bide o yönden keşfetmeye çalışın hilaldede hep hüzünlüyümdür ister istemez.

BENDE bir yengeçim:)hemde yükselenimde yengeç...bütün özelliklerini %100 tasıyorum..evt ne mutlu ki yengeç burcuyum..fakat bende bzn su his dünyama yenik düşmüyor değilim.kendime de şaşırıyorum bazen..hissetiklerimin basıma gelmesi bunun en ufak örneği..ayrıca evt ay ın her halinden mutlaka etkilenirim..dolunay da bende bi gaarip oluyorum..kurt kadınmıyım neyim :KK70: anlamadm ki:KK70:

ama arkdslar size bi tavsiye yengeç burcu bayanı yada erkeği farketmez..onlarada yani bizlere hata yapmayın.özellkle bu hata onun hayatında önmli birinden gelmişşe bunu asla affetmezler..hafızaları oldukça kuvvetlidir.bundan 10 yıl önce olan bir olayı bile isim yer kiişi farketmez mutlaka unutmazlar...

kesinlıkle yengeç burcu olmak bi ayrıcalık bende yengeç burcuyum yukselenımde yengeç ayın hallerıne göre hiç degerlendırmedım kendımı bide o yönden bakayım. ama bazen sıkılıyorum cunku herseyı çok dusunuyorum herseyı deger verdıgım herkesı yanı duygusal yönu ben bazı aylarda sarsıyo

ya vaLLa yengeç burcu biri oLmak süper ama ah şu aLtıncı his oLmasa yaa inann çok güzeL bişi ama bazen çok düşündürüo benii ve evham yaptırıo yaa kendi kendime şaşırıp kaLıorum:):):)

:nazar:kızlar ben başak burcuyum ama kankam da yengec sevgilim de yengec hehe iki tarafımı yengecler sardı :)
*kankamla öyle ii anlasırız ki cocuklugmzdan beri cok samimiyz bi kez olsun küstügmüzü bilmem ben bi kez olsun kırmadık birbirimizi
*sevgilimde de hiç birbirimizi kırmadık Allah bozmasın mutluyuz 3 snedir ama bazen kendi kabuguna cekilio ulasılmaz oluyo kendini dinlio bi süre sonra dönüp gelio aldatıo desem aldatmıo da anlayamadım bu huyunuzu. sonra yemege cok düşkün yengec erkeği özellikle de ben pek bilmiorum yemek yapmayı sadece bu konuda aramz bozuluo sevgilim cok önem verio yemege ilerde evlenirsek ben yemeksiz yapamam anlamam yapıcaksın dio yüzünü de asıyo ben de gülüyorum hosuma gidiyo bu tavrı.
*sonra annesine cok düşkün her yengecin oldugu gibi annesini asla kırmaz
*süse bakıma cok düşkün (yengeclerle yasaya yasaya ögrendim artık sürekli bakımlılar erkk arkim parfüm sıkmadan yatak odasında salona bile gitmez:)
*sevdiği insanı kolay kolay unutmaz yengecler
*sevdiklerini pek belli etmezler ama siz bilirsinz hep onun sizi sevdgni
ŞİMDİLİK BU KADAR,BAŞAĞIM VE YENGECLERİ ÇOK SEVİYORUMMM YAAA sırnaşık şey

yengec bilmedigi ortamlarda suskun alistigi ortamlarda ise ya neselidir yada bayik ... arasi yoktur ... iyi yemek yapar , dengesizdir, tembeldir genelde film yada gorsel bir seylerle kesin alakasi olur... dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz... duyarlidir istenmedigini en ufak seylerden anlar...(karsindakinin sigarayi nasil cektigi bile onemlidir)... hic birseyin farkinda degil gibi gorunur fakat herkezin ne mal oldugunu bilir...unutmaz... genelde bir sorun karsinda baskalari bir sey yapmazsa anca sahneye cikar... ailesini sever ickiyi sever yemegi sever kalabaligi ,gurultugu sevmez...
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz". tüm burclardaki incelik tüy kadarsa yangec de o tüyün hücresidir.tüm dünyanin acilarini içinde barindirir ama tüm acilari iki gözyasiyla atacak kadar asildir.. cok yönlüdür,insanlar ona "cok bilmis der" ama o hakkaten bilir..
akil hastalarinin %80 i yengec burcu oldugunu soluyorlar
biikere em iyi burclardan biridir yengec hem kadini hemde erkegi mukemmeldir!! bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! ama yengec bayanlarini n hakkini yememek lasim onlarda erkekleri kadar muhtesemdir!!

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

hıımm benim sevglilim de yengeç bu özelliklerin hepsi olmasa da çoğunu taşıyor
çok duygusal ve sorumluluk sahibi gerçekten çok iyi anlaşıyoruz çok düşünceli ama şu akıl hastalığı konusunda emin değilim sırnaşık şeylaelaelaelaelae

:nazar:kızlar ben başak burcuyum ama kankam da yengec sevgilim de yengec hehe iki tarafımı yengecler sardı :)
*kankamla öyle ii anlasırız ki cocuklugmzdan beri cok samimiyz bi kez olsun küstügmüzü bilmem ben bi kez olsun kırmadık birbirimizi
*sevgilimde de hiç birbirimizi kırmadık Allah bozmasın mutluyuz 3 snedir ama bazen kendi kabuguna cekilio ulasılmaz oluyo kendini dinlio bi süre sonra dönüp gelio aldatıo desem aldatmıo da anlayamadım bu huyunuzu. sonra yemege cok düşkün yengec erkeği özellikle de ben pek bilmiorum yemek yapmayı sadece bu konuda aramz bozuluo sevgilim cok önem verio yemege ilerde evlenirsek ben yemeksiz yapamam anlamam yapıcaksın dio yüzünü de asıyo ben de gülüyorum hosuma gidiyo bu tavrı.
*sonra annesine cok düşkün her yengecin oldugu gibi annesini asla kırmaz
*süse bakıma cok düşkün (yengeclerle yasaya yasaya ögrendim artık sürekli bakımlılar erkk arkim parfüm sıkmadan yatak odasında salona bile gitmez:)
*sevdiği insanı kolay kolay unutmaz yengecler
*sevdiklerini pek belli etmezler ama siz bilirsinz hep onun sizi sevdgni
ŞİMDİLİK BU KADAR,BAŞAĞIM VE YENGECLERİ ÇOK SEVİYORUMMM YAAA sırnaşık şey

esranıl senin sevgılınle benım sevgilim bırbırıne çok uyuyo anlattıklarına göre benim kı de yengeç benzer yonleri çok sanırımfisfisfis:1hug:

yengec bilmedigi ortamlarda suskun alistigi ortamlarda ise ya neselidir yada bayik ... arasi yoktur ... iyi yemek yapar , dengesizdir, tembeldir genelde film yada gorsel bir seylerle kesin alakasi olur... dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz... duyarlidir istenmedigini en ufak seylerden anlar...(karsindakinin sigarayi nasil cektigi bile onemlidir)... hic birseyin farkinda degil gibi gorunur fakat herkezin ne mal oldugunu bilir...unutmaz... genelde bir sorun karsinda baskalari bir sey yapmazsa anca sahneye cikar... ailesini sever ickiyi sever yemegi sever kalabaligi ,gurultugu sevmez...
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz". tüm burclardaki incelik tüy kadarsa yangec de o tüyün hücresidir.tüm dünyanin acilarini içinde barindirir ama tüm acilari iki gözyasiyla atacak kadar asildir.. cok yönlüdür,insanlar ona "cok bilmis der" ama o hakkaten bilir..
akil hastalarinin %80 i yengec burcu oldugunu soluyorlar
biikere em iyi burclardan biridir yengec hem kadini hemde erkegi mukemmeldir!! bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! ama yengec bayanlarini n hakkini yememek lasim onlarda erkekleri kadar muhtesemdir!!

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!

bu benzetme abartmadan beni anlatmış.. ben bu tip yengecim ve kendimi çok eviyorum....
astroloji kitaplarinda söyle der.."onu bazen gökyüzünde tüm insanlara nese dagitirken,bazen de bir kösede kurulmus icini daglerken görebilirsiniz".

benim bir mahsun tarafım vardır
bakmayın neşeli olduğuma..

der zekai tunca bir şarkısında ki bu şarkı beni anlatır sanki..

esranıl senin sevgılınle benım sevgilim bırbırıne çok uyuyo anlattıklarına göre benim kı de yengeç benzer yonleri çok sanırımfisfisfis:1hug:

olabilir canım yengec erkeği sonucta birbirine benzer seninkinde baska ne özellikler var ?

X