Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!!

tamamen katılıyorum a.s buldum ve bırakmayı düşünmüyorum :asigim:

biliyorum ayrıcalıklı olduğumu zaten allah kahretsin işte ben yhaa ama gercekten bazı söyledikleri cok dru amabaıları yanlıss ama yinede seviyorum burcumu ne asil burc:sm_cool::sm_cool::sm_cool::icecream::icecream::hooray::hooray:

benim oglum ve esim yengec annelerine cok duskun surekli nemli gozlerle gezen. merhametli.ama surekli soylenen seylerdir ahh basimi yediler.. saka saka onlari cok seviyorum:1hug:

dostlari azdir ama saglamdir... dostlarini satmaz korur kollar aynisinida bekler .. dostlarini iyi secer bu nedenle pek kazik yemez... yersede bir daha yuzlerine bakmaz...

Vallla bukadarmi bir burc tutar aynen yazildigi gibiyimdir.:1yes2:
YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!! kesinlikle katiliyorumm.:içelim: :1yes2:

benim esimde yengec cok dostu yoktur ama dostum dedigi kisiyide yannis yapmaz herseyine kosar:teytey:

bende yengecim ama bazı huylarımı sevmiyorum kinciyimdir yükselenim başak belkide onun içindir

benim burcum akrep ama yükselenim yengec, ve yengec ile akrep burucunu ikisinide acimde barindiriyorum ama cogunlukta yengece bagliyim

evet arkaşdaşlar yengeç kadar kinci bi burç daha yoktur...
iki eli kandada olsa intikamını alırrrr......
yengeç burcuyum çok mutluyum tek sorunum yükselenim terazi ne acı ki....

Bi yengec erkegi bulduysaniz birakmayin derim sorumluluk sahibi, evine, isene ,sevgilisine bagli ,ince ,dusunceli muhtesem insanlardir!!! :asigim:

YENGEÇ burcuna sahip olmak bir ayricaliktir....!!!!!:asigim:

(Bırakırmıyım hiç ayol ben biliyodum zaten ayrıcalıklı olduğumu:1closedeyes:)

ben yengec burcuyum ve bütün özelliklerini taşıyorum yengeç burcunda dengesizlik yoktur en saglam karekterler bu burcdan cıkar genelde

ben de burcumun özelliklerini tamamen taşıyorum, ne mutlu yengeç burcuyum diyenlere,Allah izin verirse bebğimin de yengeç burcu olmaını istiyorum

Benim Kizimsda Yengeç Burcunden Daha şimdi Pek Uymuyor Dediğiniz Ama Ilerde öyle Olabilir çünkü Daha 6 Yaşinda

bende bir yengecim ve bütün özelliklerimi taşıyorum paylaşımın için teşekkürler

yyyyyyyaaaaaaaa valla bu sitenin açılması ne güzel oldu kız kıza konuşuyoruzzz....

Yengecim ve çok mutluyum karakterimdende hiç şikayetçi olmadım ayrıca yengeç burcu temiz ama dagınık ve burçlar arasında en iyi anne ve :)en çok anlaşabildigi burç balık..

:roflol:Korler sagirlar birbirini agirlar kizlar sadece yengecler kendilerini ovmusler bir baska burctan duymak isterdim bu guzel sozleri yasasin yengecler :roflol: diye

çok çok komik galiba senin sinirlerin bozuk burdaki insanlardan sinirini çıkarmaya çalışıyorsun ama bu yaptıgın çok ayıp bişey eger böyle bişey düşünüyorsan içinde kasın güzelim üstelik yanlış anlamadıysam burçlar köşesinde ayrı ayrı konu açılmış ve bu burçta olanlar karekterini anlatıyor başlıkta bak ne yazıyo yengeç nasıl bir tiptir? diyooooo herkes kendinden bişeyler yazıyo yaaaaaaa şeker..:dilcikar:

Çok üzgünüm çoookDIkkat ettiysen bende yengecim nihayetinde hedef alinmis birsey yok olamazda .

X