Yeşim Taşı Yatağı

bu yatakların gizli bir hastalığınız varsa ortaya çıkardığını duymuştum faydasınıda biliyorum ama korktum bir kere

ceragem
choyang
syorga
migun

yeşim taşı yataklarında bildiğim markalar
başka var mı bilmiyorum
hepsinin internet sitesine girip en yakın şube hangisininse ona gidilebilir,araştıran varsa eğer :)

ceragem
choyang
syorga
migun

yeşim taşı yataklarında bildiğim markalar
başka var mı bilmiyorum
hepsinin internet sitesine girip en yakın şube hangisininse ona gidilebilir,araştıran varsa eğer :)

ben migun aldım bi hafta oldu bakalım nolacak, devamlı sırt bel ayak bacak ağrılarım var- boğazımda nodül var. gelişmeleri yazıcam

ben migun aldım bi hafta oldu bakalım nolacak, devamlı sırt bel ayak bacak ağrılarım var- boğazımda nodül var. gelişmeleri yazıcam

süper arkadaşım,hayırlı olsun,güle güle kullan :)
migunun fiyatı ne kadar peki ?
gelişmeleri bekliyoruz,yarar göreceğine eminim,benim de nodüllerim geçmişti.

süper arkadaşım,hayırlı olsun,güle güle kullan :)
migunun fiyatı ne kadar peki ?
gelişmeleri bekliyoruz,yarar göreceğine eminim,benim de nodüllerim geçmişti.

canım ikinci el aldım ben, 3 yıllık bişey, adanada oturuyorum konyaya gittim aldık geldik eşimle.. inş. iyi gelir.. kızım fırsat verse günde 3 kere yatıcam ama ufaklık izin vermiyor kıskanıyor yatağı:)..

göze nasıl iyi geliyor biliyor musun.. projektörleri göze mi tutuyorsun...bilgin var mı?

canım ikinci el aldım ben, 3 yıllık bişey, adanada oturuyorum konyaya gittim aldık geldik eşimle.. inş. iyi gelir.. kızım fırsat verse günde 3 kere yatıcam ama ufaklık izin vermiyor kıskanıyor yatağı:)..

göze nasıl iyi geliyor biliyor musun.. projektörleri göze mi tutuyorsun...bilgin var mı?

saime 77 merhaba, sana ulaşmaya çalışıyorum, benim kızımında senin kzın gibi boynunda rahatsızlık var. kzım 6 aylık ve doğduğunda bi yanağı daha küçüktü, hala düzelmedi, senin kzını merak ediyorum, düzeldimi yanağı, düzeldiyse neler yaptın, bana anlatabilirmisin lütfen, çok endişeleniyorum, cevabını bekliyorum.

güle güle kullanın canım.3 yıllık olsun,ne kadar eskiyebilirki zaten 3 yılda,iyi yapmışsınız.
aslında birinci eline o kadar para verinceye kadar ikinci el almak daha mantıklı geldi bana da,ilanları araştırmak lazım :)

gözüne bez gibi bişey örtüyorsun,ondan sonra o ikili küçük projektörü koyuyorsun ama uzun süreli tutmuyorsun.bizim yakınlarda migun açıldı,henüz gitmedim,geçerken bi uğrar tam olarak sorarım göz olayını.

yataklar 40 dakika boyunca size omurga masajı yapıyor. 3 defa kesintisiz gidip geldikten sonra 24 ayrı noktaya masaj yaparak yine kuyruk sokumuna kadar gidip dönüyor. sonrasında 2 kere daha kesintisiz gel git yapıp masajınız tamamlanıyor. fakat buna sadece masaj olarak bakmamanızı öneririm. çünkü; bizim şubede yeni evliyken ağaçtan düşüp felç olan ve 22 yıl bu şekilde yaşayan bir teyzemiz vardı. evine yatağı almış buna ilave olarak ayak masajı robotu da almış. 2,5 aylık kullanım (günde 3-4 kez yatağı ve robotu kullanmak suretiyle) sonunda şimdi yürüyebiliyor. bize hikayesini anlattığında oturup ağladık onunla ama şimdi kendi deyimiyle " buzdolabımın kapağını bile kendim açabiliyorum" noktasında. 3lü ve 5li projektörler masaj başında 15 dakikalık bir titreşim yapar sonrasında durur. çıplak tene temas etmesi sakıncalı o yüzden kılıfların içinde vücudunuzun istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. hemoroide bile faydası var. ve bütün bu mucizelerin tek sebebi yeşim taşının özelliği. yeşim taşı vücudun 15 cm içine etki edebiliyor.

yalnız bütün bunların yanında seminerleri de takip etmeniz faydalı olacaktır. yaşayacağınız hamlık ları anlatacaklar size. yaşayacak olduklarınız ise sıkıntınıza göre farklılık gösteriyor. mesela burada bir amcanın koyu renk kan kusması sonucu midesindeki yara erken teşhis edildi ve doktora gittiğinde bunun erken farkedilmesinin imkansız olduğunu söylemiş. belki yaşayacağınız rahatsızlıklar sizi yataklardan soğutabilir ama ısrarla ve sabırla devam edersiniz faydasını göreceksiniz. isterseniz başlamadan önce kan, idrar vs tahlillerinizi yaptırın. 1 ay sonra tekrar yaptırın aradaki farkı kendiniz görün.

Bu başlığı dün gece gördüm ve fark ettim ki bundan bizim evin hemen yanında var :KK53:
Benim annemde bel fıtığı var hemen bugün başlayalım diye konuştuk. Yalnız bi şeyi merak ediyorum, annem bu yatağa gidip gelicek fıtık tamamen geçer mi yok fizik tedavi gibi bi süre rahat ettirir sonra geriye dönüş olur mu?

yataktaki görevliler,hastalığınızın tekrar geri gelmemesi için sürekli düzenli olarak devam edilmesi gerektiğini söylüyorlar ama ben bunun yatakları satmak için bi satış tekniği olduğunu düşünüyorum açıkçası,çünkü bi süre sonra gidip gelmekten sıkılıp hadi eve alalım diyebilir kişi.
ama gerçekten devam etmek gerekli midir bilmiyorum,bu belki kişinin hastalığına ve hastalığın seviyesine göre değişiyor olabilir.

yani ben şu an devam etmiyorum,üşengeçlikten açıkçası,nodülüm geçti ama geri gelen bi nodül de yok şu an.
ama dediğim gibi bu belki kişinin durumuna göre değişebilir.

selam ben ceragemde eğitmenlik yapıyorum ilk önceleri annemin zoruyla misafir olarak başlamıştım ama düzenli gitmeye başladıkça rahatladım ilk başta sinüzit rahatsızlığım tamamen geçti daha sonra kistlerim1,5 ayda tamamen kayboldu adetim düzene girdi daha sonra karaciğerimde olan yumurta büyüklüğündeki kistten kurtuldum bu arada psikolojim düzelmeye başladı ceragemi tanımadan önce eve kendimi kapamış hayatla ilişiğimi kesmiş durumdaydım ancak şuanda tekrardan hayata bağlandım yaşama sevinci kazandım ayrıca şube başkanımızdan allah razı olsun bana bide iş fırsatı sundu bende kabul ettim ve şuan hem cebim para görüyor hemde istediğim kadar ceragemi kullanma fırsatım var ceragemin yeşim taşları tamamen orjinaldir yapy yeşim taşı diyenlerde halt etmiş eğer yapay sıradan bir taş olsydı bunca kişiye iyi gelirmiydi ceragemin en büyük özelliği omurgamızı incitmeden tedavi etmezi yani mekanizmanın sürterek değil omurgamız üzerinde dönerek tamamiyle omurgayı kavrayarak omurgadakibaskı gören sinirlerin kısa süre içersinde açılıp bağlı bulunduğu organlara sağlıklı enerji göndererek sağlığına hızla kavuşturmasını sağlar.ve aklınıza gelicek tüm rahatsızlıklarada iyi gelir ayrıca hamileler ve yeni ameliyat olmuş kişiler haricinde herkes güvenle yatabilir yani platin kalbinde pili vs olanlar dahi güvenle yatabilirler hiç bir zararı yoktur ayrıca kilo problemi olan kişilerde kullanabilir belirli kilonmun üstündekileri yatıramayız diye bir kaidemizde yoktur hatta 1 misafirimiz 150 kilodan 85 kiloya kadar düştü herkese tavsiye ediyorum eğer sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz

Bi wey sorucam Ceragemin zayiflatma etkisinin oldugu dogrumu?bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

slm ben de yaklaşık 1 aydır jademaster yataklarına gidiyorum bel fıtığı ağrılarında azalma oladu bizim gittiğimiz yatlar ceragemin biraz daha geliştirilmiş haliymiş çok memnunum özlellikle vücuttan su boşaltması çok güzel

gitmek isteyenler jademaster.net adresine bakarak oradan şubeleinin nerelerde olduğunu kontrol edebilirlerEn Büyük TÜRKİYE

bizim bir akrabamızda gitmişti ve gerçekten faydasını gördü,bel ve boyun fıtığı vardı onda.ama sürekli gidilmesi gerekiyormus sanırım eğer ulaşım kolaysa denemekte fayda var bence.

hiç bir işe yaramayan yatak inanmayın yatak satmak için yalan söylüyorlar sağlığa iyi gelse sağlık bakanlığı ruhsatlı olur
sanayi bakanlığından ruhsat almışlar

Hiç bir işe yaramayan yatak bunlar diyosun ama arkadaşım senin gibi düşünenn çok misafirimiz şuanda hergün gelip fayda gördükleri için teşekür ediyor :KK1:yani birgün herkes doğru olanı görücek ayrıcada geçen gün prof.dr.un evine bile yatak kurduk 2 tane fıtığı varmış ameliyatın çare olmadığını biliyo ve ceragemi seçerek doğru kararı verdi bu arada gizli alıyomuş duyulmasını istemiyomuş sizce neden?çünkü doktorun bi,le sağlık için bu yatağı aldığını duyan hangi şahıs milyarlar döküp sonuç alınamayan ameliyatlar yaptırır canını boşuna yaktırır:KK19:

Hiç bir işe yaramayan yatak bunlar diyosun ama arkadaşım senin gibi düşünenn çok misafirimiz şuanda hergün gelip fayda gördükleri için teşekür ediyor :KK1:yani birgün herkes doğru olanı görücek ayrıcada geçen gün prof.dr.un evine bile yatak kurduk 2 tane fıtığı varmış ameliyatın çare olmadığını biliyo ve ceragemi seçerek doğru kararı verdi bu arada gizli alıyomuş duyulmasını istemiyomuş sizce neden?çünkü doktorun bi,le sağlık için bu yatağı aldığını duyan hangi şahıs milyarlar döküp sonuç alınamayan ameliyatlar yaptırır canını boşuna yaktırır:KK19:

annemınde bırcok rahtsızlıgı var bel fıtıgı amelyatı oldu 2 kere 3. ıstenıyor menopoz asırı terleme sıcak basması vs. seker tansıyonn hepsı varrr...

yataga uzun suredır gıdp gelıyor bıraz rahatlamaoldugunu soyluyor .. yanı daha kotydum dıyorr ama tabıkı tamamen gecmiş deıl problemlerı sanırım uzun vadede işe yarıyor ve birdeee en azındn bır rahtlama saglıyorr zaten burdada kımse bıranda hastalıgın gecıtıgnı solemedı olumsuz konusan arkadaslara yazıyorum bunu...

her neysee annem yatagını alamayacagı için minderini almaya karar vermiş od 1500 TL ASLIDNA BİZ ALMA DEDIK ama o istiyorr onun canı saolsun umarım işe yararrr

X