Yeşim Taşı Yatağı

Evimize çok yakın bir yerde açılmış, tamamen ücretsiz belirli seanslar halinde termal yataklarla, çalışanları gayet güler yüzlü faydalı olduğunu düşündüğüm bi sistem uygulanıyor. Annem bir haftadır devam ediyor, anneannem başlayalı 20 gün civarı olmuş, göğsündeki kitleler azalmış. Annemin gitme nedeni astım bronşite olan faydası. Ama vücudunun bir çok yerine faydalı olduğunu söyledi. Bugün cilt bakım seansı varmış bende gittim. Kimse yaşın küçük neden geldin falan demedi, seans gelene kadar bekleme alanı var orada konuşmalar yapılıyor. Teyzenin biri 66 gündür devam ediyor 3 bölgesinde fıtık varmış belinde 2 tanesi yerine oturmuş, herkes çok faydasını gördüğünü söylüyor. Şaşırdım açıkçası. Sıra bize geldiğinde temiz çarşaflarımızı yaydık annemle yataklarımıza yattık. Yüzümüze bi sprey sıktılar yine evden getirdiğimiz tülbentimizi örttük, üzerine sıcak büyük yeşim taşı bulunan bi zımbırtı yerleştirildi derken yatak başladı çalışmaya. Çalışanların ayarladığı konumlara göre değişebiliyor yatağın masaj alanı. Ayak bileğinden bele kadar ayrı belden başa kadar ayrı gidip geldi taşlar. Benim sol omzumu çok acıttı taş gidip gelirken ama sağda bir şey yok ve gerçekten sol omzumda ciddi bir tutulma söz konusuydu boynum aynı şekilde. 20 dakika sonunda tülbent açıldı annemin gözünün birinden beyaz ak çıktı uyandığımızda olan şekilde bende bir şey yok, o gözünde de sararma var diğerine göre kanlanma oluyordu. 40 dakika sonrada yatak durdu seans bitti. Sabahtan beri kaç kere tuvalete gittim bilmiyorum sürekli bir idrara çıkma halindeyim. Regl dönemindeyim normalde leke leke gelen günlerden biri ama yataktan kalkar kalkmaz pelteler halinde iltihap attım resmen bir günde. O kadar şaşırdım ki. Annemin ilk 3 gün mide bulantısı olmuş ülser sıkıntısından dolayı. Benimde idrar yolu enfeksiyonu ve ağrılı özel gün sıkıntım vardı. Bittiğinde kadın tutulmaların olabilir eğer spor yapmıyorsan dedi olabilecek sıkıntıları söyledi spor yapıyorum tutulma olmadı midem bulanmadı ama kasıklarımda ki şişkinliğin indiğini hissediyorum. Okuduğum şehre gitmeyecek olsam bende her gün giderdim annemle birlikte. Ama yatakları satın almaya kalktığınızda gerçekten çok pahalı 5 700 tl civarında burdakiler. İmkanımız olsaydı eğer gerekten almak isterdim.

slm arkadaşlar bende iki aydır gidiyorum ayak ağrım ve bacaklarımda uyuşma vardı onlar geçti bazı günlerde özel seanslar uygulanıyor karın masajı boyun masajı gibi önemli olan sürekli ve düzenli gitmek buna dikkat ederseniz hastalıktan daha kısa sürede kurtulursunuz fıtıktan kurtulan da var kilo verende kadın hastalıklarından çare bulan her türlü ağrıdan kurtulan da var hem ücretsiz hem her derde deva insanlar depresyondan bile kurtuluyor daha ne olsun hemen başlayın bence kendiniz için 40 dk çok mu?

konu sahibi arkadaş burda mı ? sonucu merak ettim ben.. bizim buraya da gelmiş bu yatak hizmetinden gitmeyi düşünyruz da.. :44:

Ben Kayseri'de ki şubesine düzenli devam ediyorum. Cidden düzenli kullanıldığında deva olmayacağı çok az hastalık var. Antalya şubesi uzun zamandır faal diye duymuştum ama yeri hakkında bilgim yok. Reklama giriyor mu isim verebiliyor muyuz bilmiyorum ama markaya göre arattırırsan internetten bulursun adresini. 7.000 Tl lik yataklara ücretsiz yatırıyorlar. Ne sorarsanız onun cevabını gayet güleryüzlü insanlar karşılıyor. Şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar...

bende gitmistim bu yataga uzun sure belfitigim vardi ameliyat oldugum halde en sonki mr da fitiklarimin kuculdugunu soylemisti dr omurga rahatsizliklarinda birebir bir zararini gormedim ben ama tabiki uzun sure ve devamli gitmek en onemlisi bence

Taşların canlılar üzerinde muhakkak olumlu ya da olumsuz etkisi vardır ancak yeşim taşı vb kullandım, taktım, üzerine yattım, üzerimde taşıdım şu kadar günde iyiliştim diyeni pek görmedim. en büyük faydası psikolojik etkisi olasa gerek.

Son düzenleme:
X