Yiyici erkek arkadaş:Herkese ibret olsun

Geçmişten büyük dersler çıkarmışsın ama artık geçti bitti geçmişe bağlı yaşarsan gelecekte ki fırsatları kaçırırsın yeni bir defter aç kendine minimum düzeyde düşünmeye çalış olanları ne yapabilirsin borçları nasıl kapatabilirsin onları düşün içimden bir his herşeyi düzeleceğini söylüyor sadece zaman

Valla bunları yasasam hayat boyu bşr erkeğe hesap oseyesım gelmez cunku kotu alısıyorlar ıslerıne gelıyor. Ama ıste bu sefer de mustakbel adamcagıza yazık edersin. Diyeceğim adamına gore davran bundan sonra. Dengeli davran. Savcılığa sıkayet et rahatsız ederse. Ona yedırdıgın paraya yazık olmuş umarım bır dahasenın gıbı bırını bulamaz. Hatta dersınız alacak bırıyle karsılasır yadayalnız kalır. . Su saatten sonraya kurtulduğunu sukret. Iletısımı bıcak gıbı kes . Yolunu ızını kayettır. Dogru dıyorsun bır erkek sana saftemuz dıye yaklaşıyor kullanmak ısteyebılır

hatanın neresinden dönülse kardır. çok üzüldüm keşke en başında yol verseydiniz diyeceğim ama insan göremiyor en başında dışarıdan birisi gibi. tehditlerine küfürlerine boyun eğmeyin bundan sonra ne olursa olsun barışmaya da kalkmayın lütfen. umarım işleri yoluna koyar mutlu olursunuz.

hatanın neresinden dönülse kardır. çok üzüldüm keşke en başında yol verseydiniz diyeceğim ama insan göremiyor en başında dışarıdan birisi gibi. tehditlerine küfürlerine boyun eğmeyin bundan sonra ne olursa olsun barışmaya da kalkmayın lütfen. umarım işleri yoluna koyar mutlu olursunuz.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Adam gercek yiyiciymis.. neyseki evlenmeden uyanmissin. Gec olsun guc olmasin Allah kurtarmis
Benim ailem ve hayat görüşüme göre bir erkek asla yiyici vs olamazdı. Hani kızlar erkek parası yerdi belki arkadaşlarımdan ama sosyal ortamlarda hiç bir erkek arkadaşım -normal arkadaş bana çay bile ödetmezdi. Hal böyle olunca insan geç farkediyor. Diyorsun ki bir derdi var engelleri aşsın yardım edeyim öder. Ama öyle olmuyor.

Benim ailem ve hayat görüşüme göre bir erkek asla yiyici vs olamazdı. Hani kızlar erkek parası yerdi belki arkadaşlarımdan ama sosyal ortamlarda hiç bir erkek arkadaşım -normal arkadaş bana çay bile ödetmezdi. Hal böyle olunca insan geç farkediyor. Diyorsun ki bir derdi var engelleri aşsın yardım edeyim öder. Ama öyle olmuyor.
Sorun ne biliyo musun? Derler ya erkekler goz yasina dayanamaz diye. Bence asil biz aglayan erkege dayanamiyoz :) illa bi merhem yara bandi olma halleri., halbuki birak ne hali varsa gorsun

Valla bunları yasasam hayat boyu bşr erkeğe hesap oseyesım gelmez cunku kotu alısıyorlar ıslerıne gelıyor. Ama ıste bu sefer de mustakbel adamcagıza yazık edersin. Diyeceğim adamına gore davran bundan sonra. Dengeli davran. Savcılığa sıkayet et rahatsız ederse. Ona yedırdıgın paraya yazık olmuş umarım bır dahasenın gıbı bırını bulamaz. Hatta dersınız alacak bırıyle karsılasır yadayalnız kalır. . Su saatten sonraya kurtulduğunu sukret. Iletısımı bıcak gıbı kes . Yolunu ızını kayettır. Dogru dıyorsun bır erkek sana saftemuz dıye yaklaşıyor kullanmak ısteyebılır
Aynen şu an sadece geleceği hayal ederken bile birine bir şey ısmarladığını düşünemiyorum bile . Bu standart bir arkadaş bile olabilir. İnsanlara olan inancımı yitirdim. Bir de ne oluyordu biliyor musunuz , bana yardım et şu işlerimi kurayım sonra sana öderim vs diyordu. Yolda pahalı bir araba görsek işte bundan sana alacağım ilerde diyordu hep Ümit veriyordu. İki ay arabanı kullanayım vereceğim sen kullanırsın diye aldı 6 ay inmedi üzerinden. Ayrıldığımda en yakın arkadaşı aradı zannettim ki barışın diyecek, diyor ki arabayı bari ver bir kaç ay kullansın çocuk yazıktır. S.ktirin gidin dedim içimden.

Sorun ne biliyo musun? Derler ya erkekler goz yasina dayanamaz diye. Bence asil biz aglayan erkege dayanamiyoz :) illa bi merhem yara bandi olma halleri., halbuki birak ne hali varsa gorsun
Aynen. Adamların ana babaları o kadar ilgilenmiyor, biz aptal gibi hemen ağlayan erkek ciddi problemleri vardır yazıktır diye mendil tutuyoruz.

Gerçekten beterin beteri dedikleri
İlk defa böylesini görüyorum
Araba aldıktan sonrasını okumadım

Kurtulduysan sevin şükret
Pislik tembel herifin tekinden
Önüne bak

Mühim olan hatalardan ders almak.insan özellikle genclikte çok aptalca şeyler yapabiliyor.kimse kimseyi kinamamali.saf, duygusal ve gözu açılmamış biriyse eğer bu tarz olaylar daha çok yaşanabiliyor.umarım bundan sonra yoğurdu üfleyerek yersiniz.bu olaya saplanıp bundan sonraki hayatınızı da karartmayın.her insanın başına gelebilir.birşey yaşamak için kırk kere düşünün.geçmiş olsun.

A
Burada anne babalara çok iş düşüyor . Öyle bir güven asilamalilar ki çocuklarına her sıkıntıda ailelerine siginabilsinler .

Çocuklar ve gençler unutmasın ki ailesinin asıp keseni bile elin itinden iyidir. Aile ne yaparsa yapsın , ucunda ölüm bile olsa ailelerinden saklamamalilar.
Aileye sevgı ve guvenı vermeli kızlarına (hatta ogullarına) Yoksa ıtten kopuktan sevgı sefkat guven beklentısı yuzunden suıstımale acık hale gelebılıyor.
Ama acık soyleyeyım kendi ailemden bılıyorum. Dahagecen ıkı ablamla( ki ıkısının de yasları benden epeybuyuk') gecımsız bencıllık ve cıkarcılıkları: ki benden cok parasal cıkarı ve artı mırasa sahıp olmayı dusunurler :ki ufak bır konuda bile canımı sıkma dava acar evı senden alırım demısllıklerı vardır:ve asla tartısılamaz ıtıraz edilemez bunlara cırkınlesırler) yuzunden sunu dedım.

Git evlen de asıl sıkıntıyı o zaman gor demıslerdı.
Dedımkı sız ezecegınıze elin oğlu ezsıin. Bıraz da o ezsın. Cunku derdim ozaman : elın oğlu ne bekleyebılırsınkı. Ama aılemın ezmesı çok acı verıyor dedım
Amabu duygusal sıtemden zerre anlamadılar yıne sacmasapan cemkırdıler..
Evlenecegım kısı de belkı calısıyorum dıye evleniyor . Ev almak istiyor tek basına alamaz. Belkı sevgısı de vardır gercekten bilemiyorum. Var gıbı salt para da dıyemem sımdı. Ama yanımda mutluyum hıc olmadığım kadar bana cok ıyı geldı. KOpruden oncekı son cıkıs.

Ailemle tartışmalar kırgınlıklarım devametikçe evleneyim ben ya belkı mutlu olurum enazından dıyorum. Yanı diyeceğim :aılemle sorun yasadıkça buna egılımım artıyor. At benı terkıne dıyesım gelıyor. Tanımak ıcın zamanı bırakıp..

Son düzenleme:
Aynen şu an sadece geleceği hayal ederken bile birine bir şey ısmarladığını düşünemiyorum bile . Bu standart bir arkadaş bile olabilir. İnsanlara olan inancımı yitirdim. Bir de ne oluyordu biliyor musunuz , bana yardım et şu işlerimi kurayım sonra sana öderim vs diyordu. Yolda pahalı bir araba görsek işte bundan sana alacağım ilerde diyordu hep Ümit veriyordu. İki ay arabanı kullanayım vereceğim sen kullanırsın diye aldı 6 ay inmedi üzerinden. Ayrıldığımda en yakın arkadaşı aradı zannettim ki barışın diyecek, diyor ki arabayı bari ver bir kaç ay kullansın çocuk yazıktır. S.ktirin gidin dedim içimden.
Ay yok artık doyamamıs mı arabaya. Parazıt pıslık Arkadasında da meymenet yokmuş.

Biz calısan kadınlar paramıza cok sahıp cıkmalıyız.
BIZ kazanmak ıcın kıcımızdan ter akıyor kendı ozel ısleeımızı bıle yapamıyoruz vakıtsızlıkten yorgunluktan, elin agız kokusunu cekıyoruz.

Kımse benı paramın bır zerresi uzerınde hayal kuramaz ben ister verırım o ayrı.Paraya ıhtıyacları varsa kendılerı de calıssın. Yada aza kanaat etsinler. Ben calosmasam oyle yaparım.

AİLelerımız de az degıl yaa. CALışmayıp ustlerıne kalsak nolacaknıs acaba. Kendımızı kurtardıgımız yetmiyor bakarmısımız.

Bak daha bugunoldu. Ablamla kuzenlere gıttı.Ben yorgunum gıtmedım. Cok da severim kuzenlerı.
BIR kac yıl once aldığım bır baharlık montu etıketıyle orada bırakmıstım. Degısık giyerim dıye. Is cıkısı oraya gidiyorum bazen formamla Arada gittim ama almadım. Burada dursun kotu gıyımlı gelırım buradan gıyer giderim dıye. Bır de kendi malları da kıymetlıdır benımkıne de sadık kalır dolapta tutarlar sandım. Kocaman dolapları var. Al bunu da demediler. Yer yok deyıp bana aldırabılırlerdı. Ama ıste gıcıklık kazandığım paraya. Uzun zamandır da gıtmedım. Bugün ablam gıderken o montu getir ordaydı dedım. Bayağı da para vermişim mont yanı ucuz olmaz.

Bırıne vermısler hıc sormadan. Ya sen baskısının malını alın terini daha gıymeden DAHA ETİKETİ ustundeyken nasıl baskısına verırsın. Telde ablama soylendım ama onlara soylenemem tabı.

Calısıyorum dıye o kazandıgım PARAYA aldıgım kıyafete bile saygı duyulmuyor bakar mısın. Onlara gore ıyı maasalıyorum ya koymaz onlara.

Ama bana koydu yanı. O kıcımdaan akan ter bana aıt cunku.

Son düzenleme:
A

Aileye sevgı ve guvenı vermeli kızlarına (hatta ogullarına) Yoksa ıtten kopuktan sevgı sefkat guven beklentısı yuzunden suıstımale acık hale gelebılıyor.
Ama acık soyleyeyım kendi ailemden bılıyorum. Dahagecen ıkı ablamla( ki ıkısının de yasları benden epeybuyuk') gecımsız bencıllık ve cıkarcılıkları: ki benden cok parasal cıkarı ve artı mırasa sahıp olmayı dusunurler :ki ufak bır konuda bile canımı sıkma dava acar evı senden alırım demısllıklerı vardır:ve asla tartısılamaz ıtıraz edilemez bunlara cırkınlesırler) yuzunden sunu dedım.

Git evlen de asıl sıkıntıyı o zaman gor demıslerdı.
Dedımkı sız ezecegınıze elin oğlu ezsıin. Bıraz da o ezsın. Cunku derdim ozaman : elın oğlu ne bekleyebılırsınkı. Ama aılemın ezmesı çok acı verıyor dedım
Amabu duygusal sıtemden zerre anlamadılar yıne sacmasapan cemkırdıler..
Evlenecegım kısı de belkı calısıyorum dıye evleniyor . Ev almak istiyor tek basına alamaz. Belkı sevgısı de vardır gercekten bilemiyorum. Var gıbı salt para da dıyemem sımdı. Ama yanımda mutluyum hıc olmadığım kadar bana cok ıyı geldı. KOpruden oncekı son cıkıs.

Ailemle tartışmalar kırgınlıklarım devametikçe evleneyim ben ya belkı mutlu olurum enazından dıyorum. Yanı diyeceğim :aılemle sorun yasadıkça buna egılımım artıyor. At benı terkıne dıyesım gelıyor. Tanımak ıcın zamanı bırakıp..

Evet maalesef ki kaçış evlilikleri oldukça fazla :KK43:
Kimisi şans eseri mutlu oluyor, kimisi bir çok şeye göz kapattığı için mutsuz ..

Inşallah çok mutlu olursunuz .

Ay yok artık doyamamıs mı arabaya. Parazıt pıslık Arkadasında da meymenet yokmuş.

Biz calısan kadınlar paramızla cok sahıp cıkmalıyız.
BIZ kazanmak ıcın kıcımızdan ter akıyor kendı ozel ısleeımızı bıle yapamıyoruz vakıtsızlıkten yorgunluktan elin agız kokusunu cekıyoruz.

Kımse benı paramın bır zerresi uzerınde hayal kuramaz ben ister verırım o ayrı.

AİLelerımız de az degıl yaa. CALışmayıp ustlerıne kalsak nolacaknıs acaba. Kendımızı kurtardıgımız yetmiyor bakarmısımız.

Bak daha bugunoldu. Ablamla kuzenlerle gıttı.Ben yorgunum gıtmedım. Cok da severim kuzenlerı.
BIR kac yıl once aldığım bır baharlık montu etıketıyle orada bırakmıstım. Degısık giyerim dıye. Is cıkısı oraya gidiyorum bazen formamla Arada gittim ama almadım. Burada dursun kotu gıyımlı gelırım buradan gıyer giderim dıye. Uzun zamandır da gıtmedım. Bugün ablam gıderken o montu getir ordaydı dedım. Bayağı da para vermişim mont yanı ucuz olmaz.

Bırıne vermısler hıc sormadan. Ya sen baskısının malını alın terini daha gıymeden DAHA ETİKETİ ustundeyken nasıl baskısına verırsın. Telde ablama soylendım ama onlara soylenemem tabı.

Calısıyorum dıye o kazandıgım PARAYA aldıgım kıyafete bile saygı duyulmuyor bakar mısın. Onlara gore ıyı maasalıyorum ya koymaz onlara.

Ama bana koydu yanı. O kıcımdaan akan ter bana aıt cunku.
Sizin de ailevi olarak epey dertleriniz var. Umarım en kısa zamanda geçer. Aslında ailede başlıyor bu tip kullanmalar , e aile vurursa el ne yapmaz bizlere.

Evet maalesef ki kaçış evlilikleri oldukça fazla :KK43:
Kimisi şans eseri mutlu oluyor, kimisi bir çok şeye göz kapattığı için mutsuz ..

Inşallah çok mutlu olursunuz .
Bır de aıleden sahıpsız yalnız bulunca da bır de onlar ezıyor cogunlukla. Kısır dongu oluyor.

Bir insanın kendi kendiğine ettiğini 9 köy birleşse yapamaz derler büyükler, siz kendiniz izin vermişsiniz olanlara ama bir müsibet bin nasihatten iyidir, büyük geçmiş olsun,lütfen bundan sonra daha dikkatli olun,almadan vermeyin

X