Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sırt ve kollardaki sivilcelere,sivilce izlerine,kızarıklıklarada yararı olur mu acaba?

pullanma hücre yenilenmesinden oluyor canım çikolatagelin ay ben senin nickini yerim bee :)) hiç korkma ii bir nemlendirici kullan yağı emince..memnunsan bebaktan iidir pullanma görünmüyorsa sürdükten sonra yeterli nemlendiriyor demektir ben kullanmadığım için o ürünü bilemiyorum canım.. ve uzun uzun yavaaş yavaaaş masaj yapki her seferinde yağla o pullanmaların deri şeklinde döküldüğü göreceksin parmaklarına gelecek deriler..buda ii bişey yani yavaşça soyuyor yani bir tür peeling aslında ve altından yeni deri gelmesi hızlanıyor bu sayeden zamnla çukurcuklar geçip deri eşitlenip pürüzsüz bir hale gelecek zamn alıcak biraz ama olsun kimyasal peelingler bile aylar sürüyor tedavisi onu düşün onun yanında bu yöntem hem ucuz hemde zahmetsiz aslında..
remember ii geleceğini düşünüyorum canım bir dene istersen hazır kışta geliyor uzun kolluları giymeye başlıcaz :)) bi 15 gün sonra etkisini anlamaya başlıyorsun zaten düzenli kullanımla...

Kızlar nasıl gidiyor ben 1 şişe bitirince ertelemek zorunda kaldım. Kışta kullanacağım.

ereğli neeeeeeeeeee 1 şişemi bitirdin benim 1 şişem 3 ay gitti 50ml lik şişe.. çok sürmeyin yaw 3-5 damla yayın yüzünüze masajla iice yedirin yeter...

seclusion ben yağı 1 haftadır kullanıyorum ama kullanmaya başladığımdan beri koca koca sivilceler çıktı.yosun yağını sürmeden önce üzüm çekirdeği sabunuyla yüzümü yıkıyorum ve cildimi aşırı kuruyo sonra da yosun yağıyla masaj yapıyorum.cildimin soyulduğunu hissediyorum ama dediğim gibi yeni sivilceler çıktıkça korkuyorum daha kötü olucak diye.yenilerin çıkması doğal mı sizce, tamamen uyduruyorum ama hani önce cildimdeki yağı atıyo olabilirmi?...

ereğli neeeeeeeeeee 1 şişemi bitirdin benim 1 şişem 3 ay gitti 50ml lik şişe.. çok sürmeyin yaw 3-5 damla yayın yüzünüze masajla iice yedirin yeter...

Canım 1 şişede daha öncesinde ara vermeden önce bitirmiştim toplam 2 şişe bitirdim kışa ertelemek zorunda kaldım şimdide:)

Tüm yorumları okuduum suclision sana sorularımı sorayım ozamn :kedi:
1-ben 18yaşındayım her yaşa aynı olablrmi daha iyimi ol daha kötümü ??
2-1aydir çam katramı diye bi sabun kullannıyorum oda böle döküyo cildimi netten almıştım benm cildim yağlıydı sabunu aldım kullandım çekti bütün yağı sabun böle biras geriyo yüzünü hissedebilyosun acaba bu yosun yağınınn kullandığım sabnnda etkiyle cildime bi yan etkisi olrmu *??
3-Daha önce bu sorumu belki başkası sormus olalblr ama ben hatrlamadıım için yeniden sormak istiyorum bende 2-3 tane sivilce var genellkle izlrden şikayetçiyim ama bitanesi yeni ve büyük cıktı ve ucu beyaz böle en kötü sivilcelerden yani hiç ellemiyorum bişi olrda izi kalır die çnkü daha kötü olr acaba bu yosun yağını nasıl sürmem gerekir o sivilce ye değmek istemiyorum hafften küçülüo zaten sabnn etkisyle ama gene bi sorayım dedm cevaplarsan bunları beni çok mutlu edersin :) bide son olarak zerdaçalı hala kullanıomusun ben lavanta kürünü uyguluyorum dk.saraçoğlunn kürü oda karaciğerde ki yağı falan atıomuş sence zerdaçılıda kullansam bi sorun olrmu yaaa hadi öptüm

Son düzenleme:
yosun yağını 1 aya yakın kullandım ama yüzümü çok daha kötü yaptı.hiç olmadığı kadar büyük bezeler çıktı ve şimdi de onları nasıl geçiricem bilmiyorum.yüzüm resmen çamura döndü.vazgeçtim yağlardan falan en kısa zamanda cildiyeye gidicem başka çaresi yok.kafama göre ürün kullanmak yok bundan sonra...

ya ben kayısı yağını almıştım oda iyi geliyo diye duydum ama bu tür yağların cilletiki suyu emdiğini ve çabuk yaşlanıp kırıştırdığını duyunca bıraktım erken kırışmak istemem şahsen

arkadaşlar bende aldım yosun yağını karden marka kokusu aynı salatalık gibi sizinkinin kokusu nasıl

salatalık gibimi :)) valla tadı acımsı ekşimsi keskin bişey ama kokusuna dikkat etmedim pek :)

vallaha benimkide salatalik gibi kokuyo acaba sahtesimi :uhm: ben kullanmaya daha yeni basladim bu 3 günüm kasinti falan yok

o yuzden sende sivilce çıkmış arkadaşım az önce yazmışsın cildi yumuşatmak ve kırışık için kayısı havuç ve buğday yağı demişti 65 lik bir bayan kozmetikçide çalışırken müşteriydi bana geldi cildi 40 gibiydi bu kuru ciltler için ama yağları 1 çay kaşığı hepsinden sürüp masaj yapıp 15 dak bekliyormuş sonra nemli pamukla silyormuş selpakla fazla yağı alıp yatıyormuş hiç kırışığı yoktu şaşırdım kreme para vermedim vermemde demişti teyze ben gözüme yaptım cildim komedonlu çünkü bide sivilceyle uğraşamam bu kuruysa cilde yararlı yağ sonuçta ben çilek maskesi yapıyorum cilt eğitimi aldım ordan biliyorum leke ve yağlıı cilt için süper geldi bana çilekli un maskesi blendırda karışıyor 10 dak beklet yıka yat sabah leke yokmuş gibi
annemde fark etti geçen yaz

o yuzden sende sivilce çıkmış arkadaşım az önce yazmışsın cildi yumuşatmak ve kırışık için kayısı havuç ve buğday yağı demişti 65 lik bir bayan kozmetikçide çalışırken müşteriydi bana geldi cildi 40 gibiydi bu kuru ciltler için ama yağları 1 çay kaşığı hepsinden sürüp masaj yapıp 15 dak bekliyormuş sonra nemli pamukla silyormuş selpakla fazla yağı alıp yatıyormuş hiç kırışığı yoktu şaşırdım kreme para vermedim vermemde demişti teyze ben gözüme yaptım cildim komedonlu çünkü bide sivilceyle uğraşamam bu kuruysa cilde yararlı yağ sonuçta ben çilek maskesi yapıyorum cilt eğitimi aldım ordan biliyorum leke ve yağlıı cilt için süper geldi bana çilekli un maskesi blendırda karışıyor 10 dak beklet yıka yat sabah leke yokmuş gibi
annemde fark etti geçen yaz

qwert evet canım yaa aynı salatalık gibi kokuyo benimkide çok şaşırdım tıpkı salatalık gibi.. tereddütsüz kullan ben kullanıyorum 2. şişeyi...

X