🚨🚨YUMURTLAMA Yakalayanlar Toplaşınn 🚨🚨

2022 yılında bir kere hamile kaldım, 8.haftasında kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Baktırmadık ama yoktur diye tahmin ediyorum, daha sonra uzun süre ara verdik denemeye başlayalı 3 ay oluyor doktora da gitmedik o yüzden :)
Teşekkür ediyorum biz yarını da değerlendirelim 😊
İnşallah tutar Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bende bekliyorum 🥰🌹

Öyle canım, hala küsüz biz, dün biraz adım attı ben istemedim barışmayı, kuru kuru barışmak istemiyorum, çünkü sonra yine aynı şekilde kavga ediyoruz, biraz burnu sürtsün, özür bile dilemiyor. Zaten yumurtlama günlerini kaçırdık bundan sonra ben uzatacam 😂
Haklısın valla 😂

Kızlar :KK200: çatlama sonrası ilişki düzeni nasıl olacak gün aşırı devam mı? Beklemeye mi almalıyız?

Sperm sayısı ne kadar dusebilir ki? arkadasima doktoru oyle onermisti onun tuttu bana soyledi ben de denedim o ay benim de tuttu. Her gun sabah aksam denemekten bahsetmiyorum ben tabi sadece catlama gunu sabah aksam denedik iyi ki oyle denemisiz darisi isteyen herkesin basina hayirlisiyla insallah ❤️
bende daha önce uygulamadan yumurtlama bulup 3 gün üst üste değerlendirmiştik , başarılı olmuştu , ama maalesef kaybettik onu yeniden ovulasyon takibi ile deneyeceğim test yapacağım ama nasıl yapmam gerekli bilmiyorum

kızlar pik mi değerlendirilmeli yoksa çatlama mı anlamadım
İkisi de yumurtlamayı görünce başlıyoruz 🙈 eşinizde sperm sorunu yoksa 3 gün üst üste eğer sperm sorunu varsa 1 gün durup bir gün yapıyoruz, test silikleşmeye başlayınca çatlama başlıyor anlamına geliyor o günü de değerlendiriyoruz 😇

Cnm bişey sorcam, ben bu ay geç yumurtladim sat 17 Şubat , 7 mart ikindi sağ kasığımda çok ağrı ve akıntı çokluğu vardı bizde 7yi 8e bağlayan gece birlikte olduk eşimle. Sonra olmadı akıntı ayın 10una kadar falan sürdü. Şimdi ayın 7si kasık ağrım olduğunda akinti geldiğinde Ogün çatlama günü mü oluyor ağrıyı bayağı hissetmiştim. Sonra sağ kasık ağrım bayağı devam etti şuan adet olmadım daha . Ayın 19unda kaset test negatif çıkmıştı yani ilişkinin 12.gunu gebelik var mıdır
kuzum agri sivi su gibi akinti yumurtlama belirtisi ama test kullanmadan tabi tam catlama tarihini bilemeyiz. catlama birkac gun sonra olduysa testte cikmamis olabilir tekrarladin mi testi?

bende daha önce uygulamadan yumurtlama bulup 3 gün üst üste değerlendirmiştik , başarılı olmuştu , ama maalesef kaybettik onu yeniden ovulasyon takibi ile deneyeceğim test yapacağım ama nasıl yapmam gerekli bilmiyorum
ben innovita kullanmistim her gun uyandiktan birkac saat sonra yaptim bi kagida yapistirdim takibi kolay olsun diye catlama gordugum gun 2 kere degerlendirdim ve testi kullanmayi biraktim benim o sekilde oldu

ben innovita kullanmistim her gun uyandiktan birkac saat sonra yaptim bi kagida yapistirdim takibi kolay olsun diye catlama gordugum gun 2 kere degerlendirdim ve testi kullanmayi biraktim benim o sekilde oldu
Bende bir gebenin günlüğünden aldım henüz başlamadım yeni kaybettiğimiz için bebeği korunöa dönemindeyiz 2-3 adet sonra başlayacağım bende ovülasyona

Kızlar benim ovulasyonun 10. günü 14.gün kaset test yapsam net sonuç alabilir miyim acaba varsa da yoksa da

kuzum agri sivi su gibi akinti yumurtlama belirtisi ama test kullanmadan tabi tam catlama tarihini bilemeyiz. catlama birkac gun sonra olduysa testte cikmamis olabilir tekrarladin mi testi?
Testi tekrarlamadim , çatlama iki üç gün sonraysa bile kalmış olabilir miyim 7si ilişki oldu

X