🚨🚨YUMURTLAMA Yakalayanlar Toplaşınn 🚨🚨

Arkadaşlar merhabalar bana da yardımcı olur musunuz lütfen

Reglim 8 martta başladı ve 14 martta bitti bizde 15 mart , 18 martta ilişkiye girdik eşimle ben 3 gündür ovulasyom testi yapıyorum ve böyle çıkıyor takvim de yumurtlamayı 21 Mart olarak gösteriyor kafam karıştı yanlış mı yapıyoruz kaçırmak istemiyorum
Takvimi boşver canım hep yanlış çıkıyor

Kızlar merhaba, bu ay ilk kez test yaptım yumurtlamayı gördüm 24-36 saat kadar sürdü, 3. Testi bugün yaptım silik çıktı muhtemelen çatlamaya başladı kaç gün daha değerlendirmek gerek? Teste kaç gün daha devam etmeli miyim?
  • Siz bu süreçte neler yaptınız? :anneadayı:
Sohbette buluşalım :KK200:

(2. Test bugünün)
Bugünü değerlendirdiyseniz sorun yok. Ama içiniz rahat etsin 2-3 gün daha değerlendirebilirsiniz 🥰 hayırlı haberleriniz olsun 💖😍

Aaa sizin eşiniz demi asker mi polis mi

Aaa sizin eşiniz demi asker mi polis mi
Kızlar merhaba ben geçen gün yazmıştım pozitif çıkmıştı ovulasyon testim 2 gün . Test yapmaya devam etmeli miyim ilişkiyi ne zaman yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz testlerini bırakıyorum aşağıya son iki gün köyü çizgi onları değerlendirdik nasıl devam etmeliyim bu süreçte

Eklentiler

• 17110911213841088773872871553663.jpg
    17110911213841088773872871553663.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar merhaba ben geçen gün yazmıştım pozitif çıkmıştı ovulasyon testim 2 gün . Test yapmaya devam etmeli miyim ilişkiyi ne zaman yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz testlerini bırakıyorum aşağıya son iki gün köyü çizgi onları değerlendirdik nasıl devam etmeliyim bu süreçte
Çift çizgiyi görünce 3 gün üst üste ilişki , eğer esinizde sperm sorunu varsa 1 gün durup bir gun yapıyorsunuz, test silikleşmeye başlayana kadar teste devam ediyoruz Silikleşmeye başlaması çatlama anlamına geliyor o günü de degerlendiriyoruz

Sperm sorunu yok ama bir gün ara verdik yinede silik çizgiye kadar bir gün ara ile yaparsak da olur mu peki

Yapabilirsiniz o sizin tercihiniz ama bence bi sorun yoksa hazır tarihi de yakalamışken üst üste yapın
Bugün de köyü çizgi olursa dediğiniz gibi üst üste yapalım şansımız daha mı yüksek olur o şekilde yapsak çok istiyoruz bebek sahibi olmayı 8 aylık evliyiz ilk kez ovulasyon testi kullaniyorm

Bugün de köyü çizgi olursa dediğiniz gibi üst üste yapalım şansımız daha mı yüksek olur o şekilde yapsak çok istiyoruz bebek sahibi olmayı 8 aylık evliyiz ilk kez ovulasyon testi kullaniyorm
Onu dediğim gibi siz bilirsiniz herkeste o farklı oluyor birisinde üst üste denemeyle tutar, birisinde de 3 günde bir yapsa gene tutar o nasip işi 😇

Kızlar merhaba,
bugün üçüncü günüm bugün silikleşmesi gerekirken sabah tekrar yaptım testi ve yine pik çıktı. Dün havuç yememe rağmen neden hala çatlamadı, anlamış değilim. Ekstra bişi yaptınız mı ?

Kızlar merhaba,
bugün üçüncü günüm bugün silikleşmesi gerekirken sabah tekrar yaptım testi ve yine pik çıktı. Dün havuç yememe rağmen neden hala çatlamadı, anlamış değilim. Ekstra bişi yaptınız mı ?
İlk idrarla yapmadınız değil mi

yok hayır. niyetliyim zaten bugün saat 10:30 gibi yaptım yine aynı çıktı.
Hiç birşey yapmanıza gerek yok o kendi döner bir yerde 5 güne kadar normal diye okumuştum bekleyin biraz daha bakalım eğer 5 günden sonra dönmezse bi doktorla gorusebilirsiniz

Hiç birşey yapmanıza gerek yok o kendi döner bir yerde 5 güne kadar normal diye okumuştum bekleyin biraz daha bakalım eğer 5 günden sonra dönmezse bi doktorla gorusebilirsiniz

stres oldum biraz, daha önce üçüncü günde çatlamıştı. İnşAllah akşama çatlar. Teşekkür ederim.

X