🚨🚨YUMURTLAMA Yakalayanlar Toplaşınn 🚨🚨

artimed pek guvenilir bi marka degil diye biliyorum ben de

sabirlisiniz ben hic sabredememis hemen yapmistim 😅
Ya birşey sormak istiyorum size siz yumurtlama günü mü degerlendirdiniz? yumurtlama gününden 1 gün öncesini mi degerlendirerek gebe kaldınız?

pozitif gordugum gunleri de degerlendirdim negatife dondugu gunu de degerlendirdim ben
Bir yerde yumurtlama günü girilen ilişkinin değil yumurtlama gününden 1-3 gün öncesinde girilen ilişkiden gebe kalınabilecegi yazıyordu bizde yumurtlama ve çatlama günü ve 1 gün sonrasını değerlendirdik bu duruma çok üzülmüştüm

Dun ve bugünün testi

Eklentiler

• IMG_20240323_132022.jpg
    IMG_20240323_132022.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 19
Dun ve bugünün testi
8. Gününde çizgiler eşit pik görünüyor 3 gün üst üste değerlendirin eğer esinizde sperm sorunu varsa 1 gün durup 1 gün degerlendirin test silikleşene kadarda devam inşallah yakın zamanda istediğimiz haberleri alırız 🥰

8. Gününde çizgiler eşit pik görünüyor 3 gün üst üste değerlendirin eğer esinizde sperm sorunu varsa 1 gün durup 1 gün degerlendirin test silikleşene kadarda devam inşallah yakın zamanda istediğimiz haberleri alırız 🥰
İnsallah alırız diyelim hep berabr bu mübarek ayı müjde ile tamamlariz

Ben 2 gün çift çizgi çıktıktan sonra 3. Gün siliklesti diye test yapmayı bırakmıştım kız benide korkuttun 😂 keşke devam etseydim 😂😂 acaba normal mi bu durum ki
Ahshsh valla ne bileyim ben de görünce şaşırdım beklemiyordum 😅😅 öylesine yaptım zaten siliktir diye sonra böyle gördüm. Hafif ağrı da var hissediyorum ama bilemedim ki normal mi 😅

Bir yerde yumurtlama günü girilen ilişkinin değil yumurtlama gününden 1-3 gün öncesinde girilen ilişkiden gebe kalınabilecegi yazıyordu bizde yumurtlama ve çatlama günü ve 1 gün sonrasını değerlendirdik bu duruma çok üzülmüştüm
oyle bir sey olsa benim su an hamile olmamam gerekiyor 😅

X