ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Günaydın sevgili günlüğüm bu sabah baskül beni mutlu etti o kadar takılmadan sonra bu sabah 61 .9 u gördüm yarına bi 200 300 gr daha gitse çok mutlu olacağım :KK6::KK6:

Günaydın günlüğüm yine çok kötü beslendim dün bugün tam 1 kilo artıdaydım 1 günde böyle olur mu yaaa yeni bir başlangıç lsun bakalım bugün ama çok yoruldum gerçekten 19 Mayısa hiç bişi kalmadi ve hala hedefime 5 kilo var aylık 2.5 kilo olur mu olur aslında sıfır kaçamakla bi bakayım bugün bi ayarlama yapacağım sayarak zayiflayacagim galiba bi de bunu deneyeyim

Dönüp okuyorum ne çok emek vermiştim şimdi YİNE eski düzene döner gibiyim allahım çok kötüyüm Napıcağımı bilemiyorum gitliktan çıkmış gibiyim niye böyle oldum yine yaa öf bi psikoloğa gitsem iyi olacak galiba çok çaresiz hissediyorum ne yapacağımı şaşırdım artık eşime diyetisyene gideyim bile diyemiyorum kaçıncı diyetisyen değiştirdiğim kendi kendime halletmeliyim kendime sahip çıkmalıyım yemeği odak noktası olmaktan çıkmalıyım ana nasıl öf allahım bana yardım et

yeni yöntem ayça kaya ile sayarak zayıfla ilk gün fena değil işte menüm

kalkınca 3 kuru kayısı 1 bardak su

sabah: 1 dilim tt ekmek 1 kk penir 5 zeytin 1 yumurta domates salatalık

öğlen: 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası

ara: 4 hurma 1 elma 1 bardak ayran

akşam: 12 tane yaprak sarma(diyete uygun bulgurlu az yağlı) 1 bardak ayran

ara: 1 bardak süt 20 gr kuru üzüm 3 tüm ceviz

spor: 30 dk cardio

su 3 lt

Günaydın güncel kilom 63.4

bunu kendime ben yaptım ama diyette yapılacak en büyük hata vazgeçmek tir bunu yapmayacağım yeni bir başlangıç olsun bakalım

Menüm

Sabah 1 dilim çavdar ekmeği 1 haşlanmış yumurta bir kk beyaz peynir domates salatalık

Ara 1 dilim elma

Öğlen 4 yk közlenmiş patlıcan 1 kase yoğurt 1 2 dilim ekmek

Ara 20 gr kuru üzüm 10 badem 1 bardak süt

Akşam 4 yk kuru fasulye 2 yk pilav

Ara 3 hurma 1 portakal 1 bardak süt

Su 2.5 lt spor temizlik bi de nezle başlangıcı var yaaaa

X