zevk suyu

Konuyu saat 00.43te açmış. Farkındaysanız gece hep belli bi saatten sonra başlıyor bunlar.

Kızlar korunmasız ilişkide eşiniz boşaldıgında spermi hisediyormusunuz,normalde ben önçeden hisediyordum, açaba artık genişledigi için mi .?😑 3,5 yıldır evliyiiz ve hala hamile kalamıyorum sağlık kontrollermızı yaptık sorun yok ikimzdede.
Takvim uygulamasınıda kulanıyorum yumurtalama döneminide takip ediyorum ama sonuc alamıyoruz.. Yaşayan varmı aranızda .?

merhaba. sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık. boşalmadı ama zevk suyu penisinde dağıldı, kurudu. korunmasız 1 2 dakika içimdeydi. hamile olma ihtimali nedir? üzerinden biraz zaman geçmişti ve kurumuştu.
Herkes dalga geçmiş ama ben de zevk suyundan hamile kaldım . Doktor şaşırmadı zevk suyu sperm içerir geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değildir.

Herkes dalga geçmiş ama ben de zevk suyundan hamile kaldım . Doktor şaşırmadı zevk suyu sperm içerir geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değildir.
biz sürtünüyorduk normalde. sadece 1 dakika falandır korunmasız olduğu o sırada da geldiğini düşünmüyoruz öyle bi ambiyajs bilr yoktu

merhaba. sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık. boşalmadı ama zevk suyu penisinde dağıldı, kurudu. korunmasız 1 2 dakika içimdeydi. hamile olma ihtimali nedir? üzerinden biraz zaman geçmişti ve kurumuştu.
Azda olsa hamilelik ihtimali var. Eczaneden acilen ertesi gün hapı al.

X