2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar günaydın şukurler olsun bugun kalkıp işe gelebıldım ama malesef agrılarım devam edıyo belim bacagım her yerım agrıyo temizlik yapanlar varmış valla masallah dıyorum ben kenımı hala gucsuz bıtkın halsiz hıssedıyorum ve heryerım agrıyo degıl temızlık yapmak yurumeye bıle mecalım yok valla

hele şükür doğum izni başbakanın masasındaymışş.inşallah olur
6 ay doğum izni Başbakan’ın masasında!

inşallah yaa ben her halükarda izin alıp 2014 ü kapatmayı düşünüyordum ama ekonomık olarak zorlanacağız. bari birkaç ay fazladan daha maaş alırım. bekleyelım bakalım ne olacak

kızlar günaydın şukurler olsun bugun kalkıp işe gelebıldım ama malesef agrılarım devam edıyo belim bacagım her yerım agrıyo temizlik yapanlar varmış valla masallah dıyorum ben kenımı hala gucsuz bıtkın halsiz hıssedıyorum ve heryerım agrıyo degıl temızlık yapmak yurumeye bıle mecalım yok valla

geçmiş olsun sen ikiz annesisin extra dikkat et kendine boşver temziliği falan .... yapılır onlar elbet

yaaaaaaaaa ben cok fazla kilo almak istemiyrum boyun suandada 65 kiloyum zaten çok fazla almak istemiyorum kalsiyum magnezyum efervesan tablette kullanıyorum zaten onlarda aşırı iştah yapıyor ne yapıcam bilmiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52: oğlum sağlıklı olsunda 100 kilo olsam bile önemli değil nefesim benim o çok korkuyorum bişey olacak diye her muayeneye kalp krizi geçiricekmiş gibi gidiyorum

amaaan bebeişlerimiz sağlıklı olsunda bence kilo çok ta önemli değil dimii:):KK49::KK49::KK49:doğumdan sonra veririz nasıl olsa ne yapalım:)

Merhaba kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm hergünüm stresle geçiyor biliyorsunuz kayınvalidemle birlikte yaşıyorum bugün hastayim diye yan geldi yatıyor evi affedersiniz bok götürüyor ve herşey bana bakıyor bi yigin ütü var sanki ben çok sağlammism gibi bana yıkıyor herşeyi ve çok zoruma gidiyor zaten tüp bebekle gebe kaldım dikkat etmem lazım ama kimse anlamıyor işte ah ah:KK43:((

kızlar en son 8 haftalıkken gitmişdim doktora kalp atışlarını duymak için sonra gitmedim daha dogrusu doktor 12 haftalıkken 2 l testlere gel dedi ama ara cok uzun degilmi sabırsızlanıyorum belim falan gün çok agrıdı yolunda gitmeyen bişeyler olursa gec kalmış olmazmıyım siz ne zaman gitmişdiniz?????

Merhaba kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm hergünüm stresle geçiyor biliyorsunuz kayınvalidemle birlikte yaşıyorum bugün hastayim diye yan geldi yatıyor evi affedersiniz bok götürüyor ve herşey bana bakıyor bi yigin ütü var sanki ben çok sağlammism gibi bana yıkıyor herşeyi ve çok zoruma gidiyor zaten tüp bebekle gebe kaldım dikkat etmem lazım ama kimse anlamıyor işte ah ah:KK43:((

canım yavas yavas yap dinlene dinlene

yorulunca bırak dinlen sonra biraz daha yaarsın yapabildiğin kadar yap yapamazsan yapamazsın kimsenin sana laf söylemeye hakkı yok

kızlar en son 8 haftalıkken gitmişdim doktora kalp atışlarını duymak için sonra gitmedim daha dogrusu doktor 12 haftalıkken 2 l testlere gel dedi ama ara cok uzun degilmi sabırsızlanıyorum belim falan gün çok agrıdı yolunda gitmeyen bişeyler olursa gec kalmış olmazmıyım siz ne zaman gitmişdiniz????

ewevt canım artık ayda bir çağırır doktorun bu haftanda gidersen pek bişey yok yani sadece bebişinin durumuna bakar. ama 11-14 haftaları arasında 2 li test yaptırılıyor yani haftaya sanırım 11. haftadasın 11. haftada da gitsen olur. bir hafta daha sabret annesi bel ağrıların da normaldir canım endişelenme

ÜZÜLDÜM SENİN ADINA :KK43: yapamayacağını rahatsız olduğunu sürekli dile getir bakalım belki anlar.

is yapmayınca da arkamdan söyleniyorlar oda daha çok moralimi bozuyor aman aman valla allah hepimizin yardimcisi olsun nasıl geçireceksem ben bu hamileligi

canım eşinin tutumu önemli söylensinler öenmseme bebegini sinir hastası yapma relax ol ben normalde aşırı asabi bi insanım suanda öyle sartladım ki kendimi sinirlenmicem diye sinirlerim alınmıs gibiyim herkes fark ediyor çok sakinsin diye

kimsenin bebeğime zarar vermesine izin vermem:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

sakın yerınde kıpırdama bırak evı ne goturuyosa gotursun bak benımde asılama ıle oldu bende kaynanamla altlı ustlu oturuyorum oda benden beklıyo valla bende eşime dedım bak elımı hiç bişiye surmıycem zaten annem gelıp topluyo evımı benden kımse bısı beklemesın dedım agırlıgını koy tup bebek kolay olan bısı degıl esınde arkanda dursun bu ne ya boyle kaynanaların hepsını olduresım gelıyo

merhaba kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm hergünüm stresle geçiyor biliyorsunuz kayınvalidemle birlikte yaşıyorum bugün hastayim diye yan geldi yatıyor evi affedersiniz bok götürüyor ve herşey bana bakıyor bi yigin ütü var sanki ben çok sağlammism gibi bana yıkıyor herşeyi ve çok zoruma gidiyor zaten tüp bebekle gebe kaldım dikkat etmem lazım ama kimse anlamıyor işte ah ah:KK43:((

yapma cnm herkes kendi işini yapsın ütülenecek bişey lazımsa kendine kadar yap sürekli yatakta kalamam de üzme kendinide ne olursa olsun boşver

kızlar en son 8 haftalıkken gitmişdim doktora kalp atışlarını duymak için sonra gitmedim daha dogrusu doktor 12 haftalıkken 2 l testlere gel dedi ama ara cok uzun degilmi sabırsızlanıyorum belim falan gün çok agrıdı yolunda gitmeyen bişeyler olursa gec kalmış olmazmıyım siz ne zaman gitmişdiniz?????

bende 8+2 iken gitmiştim ve haziran 4 çağırdı benimde ağrılarım arttıyor ara ara ama devamlı değilller sancı gibi geçiyor sonra ama bende bir an önce gitmek istiyorum :KK52: 11+2 olacaz inşallah gidince ama sabretmem lazım:KK37: en çok ağrım belimde oluyor ve adet sancısı gibi ağrılarım oluyor sende varmı yoksa sadece bel ağrısımı var

Günaydın kıdemli hamilelerrrr=))

kızlarr ben maden suyu içmeye başladım . çok afedersiniz geğirmek benı çok rahatlatıyor. önce eşimden çekindim ama rahat olmamı önemsemedğini söyluyor. işyerinmde de odam ayrı :KK36::KK36::KK36:gark gurk yapa yapa dolanıyorum. istifradan iyidir. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ayy ne güldürdün eni.
Oh oh rahatla tabi.
Bana da iyi geliyor.dr 2 tane iç dedi
İzin olsa 3-4 tane içerİM

Su bende içeiyorum.susuzluktan ölüyorum dudaklarım çatladı ama idem korkunç bulanıyor sudan=((

Temizlik yapanlara helal olsun.
Ne camı ne çerçevesi,pislikten dışarısı gözükmüyor,kadın çağıracağım o halledecek başka çare yok bende anne kaynana gibi
Allah razı olsun eşim dün makine açtı da ev biraz eski yüzüne döndü=)
Ama tozlar 3 aydır duruyor
İğrencim değil mi???
Dün 12 gömlek ütüleyerek ütü hakkımıda doldurdum 2 haftalık tamamdır benden bu kadar=)

bende 8+2 iken gitmiştim ve haziran 4 çağırdı benimde ağrılarım arttıyor ara ara ama devamlı değilller sancı gibi geçiyor sonra ama bende bir an önce gitmek istiyorum :KK52: 11+2 olacaz inşallah gidince ama sabretmem lazım:KK37: en çok ağrım belimde oluyor ve adet sancısı gibi ağrılarım oluyor sende varmı yoksa sadece bel ağrısımı var

arkadasım banada oluyor arada rahim büyüyor ondan diye düşünüyorum fazla ayakta duruncadabelim agrıyor kasıklarım agrıyor dinleniyorum geçiyor allaha şükür

X