2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
$Screen shot 2013-05-27 at 1.50.45 PM.png $Screen shot 2013-05-27 at 1.50.05 PM.png Geçen hafta 11+4 ken çekilen biri 3boyutlu biri 4boyutlu bebişim :)

Merhaba aralık anneleri uzun zamandır sizleri takip ediyordum sonunda dayanamayıp bende üye oldum :) kısmet olursa bende aralık annesi olacağım tahmini doğum tarihi 02/12/2013 olarak görünüyor. İnşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız.
Cinsiyetini öğrenen annelere çok özendim.Bende cumartesi doktora gittim ama daha erken dedi söylemedi:KK43: Gördüğüm kadarıyla topikte kız bebek çoğunlukta Allah hepsine sağlık versin eeeeeee bu kadar kıza göz kulak olacak oğlanlarda lazım :))))) darısı bana inş :)

kızlar baş ağrıları için ne yapıyorsunuz deli etti beni iki gün oldu eski yöntemlerden hiç biri iyi gelmiyor önceleri bol su içsem yada bağlarsam gözlerimi geçiyordu şimdi işe yaramıyor :84:

baş ağrısı dünden beri bende de başladı. uyumak işe yaradı bende. mide bulantılarıma da sırt üstü yatıp uyumak iyi geliyor. lakin bugün iş var yatamıyorum. :KK25:

kızlar benimde çok bulantım oluyor özellikle akşamları doğru dürüst bişey yiyemiyorum tuzlu leblebi aldım bulantısı olanlara tavsiyem midenin suyunu alıyormuş kusmayı ve bulantıyı hafif geçiriyo ama bisüre sonra gene başlıyor. bakalım 3. ayı doldurunca geçer diyorlar umarım geçer rahatça hamileliğimizin tadını çıkartmış oluruz bizde bende cinsiyeti henüz öğrenmedim ama erkek gibi geliyor bakalım 8 haziranda belli olucak hayırlısı sağlıklı olsunda bebişlerimiz cinsiyetin açıkcası hiç önemi yok kızlar görüşmek üzere...

kızlar baş ağrıları için ne yapıyorsunuz deli etti beni iki gün oldu eski yöntemlerden hiç biri iyi gelmiyor önceleri bol su içsem yada bağlarsam gözlerimi geçiyordu şimdi işe yaramıyor :84:

Benim de çok şiddetli ve uykuda bile dinmeyen baş ağrılarım oldu 3-4 kez falan.
İstemsizce gözümden yaş dahi akıyor.
Ağrı kesici almamak için direndim bugüne geldim.
Bir bezi oldukça soğuk suyla ıslatıp baskı yapıyorum.
Sonra sıcağa yakın ılık bir bez ile baskı yapıyorum.
Bir de kulak üstleri, şakak kemikleri, saç dipleri (hafif çekerek) ve göz çukurları civarına bol masaj yaptırıyorum.
Bunlardan sonrada bir süre bir sal ile sıkıp sonra gevşetiyorum.

baş ağrısı dünden beri bende de başladı. uyumak işe yaradı bende. mide bulantılarıma da sırt üstü yatıp uyumak iyi geliyor. lakin bugün iş var yatamıyorum. :KK25:
bende işteyim keşke evde olsam umarım çok sürmez

Benim de çok şiddetli ve uykuda bile dinmeyen baş ağrılarım oldu 3-4 kez falan.
İstemsizce gözümden yaş dahi akıyor.
Ağrı kesici almamak için direndim bugüne geldim.
Bir bezi oldukça soğuk suyla ıslatıp baskı yapıyorum.
Sonra sıcağa yakın ılık bir bez ile baskı yapıyorum.
Bir de kulak üstleri, şakak kemikleri, saç dipleri (hafif çekerek) ve göz çukurları civarına bol masaj yaptırıyorum.
Bunlardan sonrada bir süre bir sal ile sıkıp sonra gevşetiyorum.

eve gider gitmez soğuk suyu deneyeceğim

kızlar geçen gün konuşmuştuk sivilcelenmeden falan ben de yok demiştim nazar ettım kndime suratım harıta oldu kızarıklıklar sivilceler oluştu tüm belirtileri yaşamak zorundamıyız ki?? atlasa bazı şeyler bizi :KK1::KK1::KK1:
baş ağrısı da çok nadir oluyor ama uyuyunca geçiyor inşallah işteyken falan yakalamaz. evde olanlar uyuyun kızlar uyuyun sonra ararız bu uykuları

Kızlar bas agrisi için bi orta boy patatesi soyun azcik buz dolabında veya buzlukta bekletin sonra bi yazma alın katlayin ince olacak şekilde patatesleri halka halka kesin patatesler başınıza gelecek şekilde bağlayın uyuyun uyanınca agrinin geçtiğini göreceksiniz karanlık ve sessiz ortamda uyumaya çalışn

bugun sadece iki kez öğürdüm o da az once oldu sabahtan beri iyiydim...
maşallahh maşallahhh bu haftada sora ıyıyz arkadaşlarrrrr.... :nazar::nazar::nazar:

oğlumun doğum gunu ıcın cupcake tariflerine bakıyorum bende .. ilk kez yapıcam kızlar zor mu..:KK37:
çocuk doğum günleri için pratik oneri sunabilirsiniz kızlar :KK52::KK56:

Maşallahh maşallahhh bu haftada sora ıyıyz arkadaşlarrrrr.... :nazar::nazar::nazar:

Oğlumun doğum gunu ıcın cupcake tariflerine bakıyorum bende .. Ilk kez yapıcam kızlar zor mu..:KK37:

bende iyim artık şükür.arada ağzımın tadı kaçıor.ama inşallah geçecek.uzun zamandır yemek yemeği unuttğm için şimdi ağır gelio yemekler.birden yüklenmicen aslında.yarın devlete randevu aldım dayanamıcam.20 hazirana çok varcinsiyetini görür belki.oğlum var kızım olsun istyorum.bende kuru dolma yapcam canım dolma sarma böle şeyler istio

kızlar ya benim gibi tansiyonu süreklı dusen varmı tokta olsam tansıyonum dusuyo bırdenbıre basım donuyo sırketın doktoru hep olcuyo ama hep dusuk cıkıyo

kızlar bugün doktora gittim. Allah'ıma şükürler olsun ki ilk defa bebeğimin hareketlerini gördüm.doktor erkeğe benzetti ben bile gördüm minik pipisini bebeğimin:)Her ihtimale karşı bir dahaki geldiğinde kesin belli olur dedi. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin.Gerçekten çok güzel bir duyguymuş. Durup durup ağlayasım geliyor.

kızlar bugün doktora gittim. Allah'ıma şükürler olsun ki ilk defa bebeğimin hareketlerini gördüm.doktor erkeğe benzetti ben bile gördüm minik pipisini bebeğimin:)Her ihtimale karşı bir dahaki geldiğinde kesin belli olur dedi. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin.Gerçekten çok güzel bir duyguymuş. Durup durup ağlayasım geliyor.

hadi gözünüz aydııın .. oğlana hasretiz kızlar fazla topikte :KK16::KK16:. Allah sağlık versin bebişine annesi.

:) cok guzel bı duygu gercekten allah kucagımıza almayıda nasıp etsın neguzel erkek annesi olucaksın ınsallah ben bide vıdeoya cektırdım doktorun asıstanına vıdeoya bakıp bakıp duruyorum

Hiç sorma benim oğlan doğduğunda 1 hafta göğüsümü emmedi ben hem ağlıyorum hem korkuyorum meğer dil altı varmis. Neyseki farkettim de eşim doktora götürdü dil altı kesildi. Sonra emdi. Ne günlerdi allahım
oyy kıyamam yaa, iyi farketmişiniz ilk defa duydum ben

kızlar banada verdi doktor eleviti evet aşırı büyükki ben ufacık hapı bile düşünerek içerim :KK34: elevit iştah yapıyormu kızlar biliyormusunuz:KK55:
benim iştahım çok açık valla bilmiyorum haptan mı ama ondan önce folikasid içince de çok açıktı :KK1:

kızlar en son 8 haftalıkken gitmişdim doktora kalp atışlarını duymak için sonra gitmedim daha dogrusu doktor 12 haftalıkken 2 l testlere gel dedi ama ara cok uzun degilmi sabırsızlanıyorum belim falan gün çok agrıdı yolunda gitmeyen bişeyler olursa gec kalmış olmazmıyım siz ne zaman gitmişdiniz?????
canım içini ferah tut ben tam 11 de gittiğimde 2li yapıldı az kalmış senin de
sonuçta sık sık ta gitsek kanama lekelenme gibi bi sorunun yoksa ne müdahele edilebilir ki
onlarda da ilaç veriliyor
bilmiyorum yanlış düşünüyor olabilirim
ama ilk gebeliğimde nerdeyse 3günde bir görünüyordum ki maalesef kalp atışı durmuştu buna nasıl müdahele edebilir ki dr.lar
demem o ki allaha tevekkül edices o isterse hiç dr.a gitmeden de sağlıkla doğuyor bebekler. biz 2haftaya dayanamıyoz işte :KK9: sen de haklısın...
allahım sağlık sıhhat versin hepimizin bebişlerine :KK16:

canım çok kötüysen parol içebilirsin sen de biliyosundur
ben dr.a gittiğimde bi gün çok ağrıdı ama içmedim dedim güldü dr. olur mu yaşam kalitenizi düşürmeyin hiç düşünmeden içebilirsin benim söylediğim ilaçları dedi

maşallahh maşallahhh bu haftada sora ıyıyz arkadaşlarrrrr.... :nazar::nazar::nazar:

oğlumun doğum gunu ıcın cupcake tariflerine bakıyorum bende .. ilk kez yapıcam kızlar zor mu..:KK37:
milföy böreği
patates salatası
makarna salatası
elmalı pasta
browni kurabiye (süperrr istersen tarif verebilirim canım)
çikolata soslu tavuk göğsü :125:
:118:

canım ne güzel hayırlı olsun erkenden öğreniyosunuz benim randevum haftaya pazartesi inşallah ben de öğrenirim :KK16:

kızlar dün bime girmiştik eşimle bir iki bişey almaya
bi baktım lansinoh marka 24lü göğüs pedi :KK1: hani stok ürünler var ya, son 2 paketti aldım birini :KK1:
doğuma gidince hazırlancak çantamın ilk ürününü almış bulunuyorum :KK8:
aklınızda olsun almak isterseniz 4.25 di fiyatı da :KK34:

X