Eşim boşanmaya karar verdi evi terk etti ne yapacağımı bilmiyorum:((

sizin konunuzu sürekli takip ediyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun. hat dökümanına bakmak istiyorsunuz ama bu yasal olmadığı için mahkemeye sizin bunu arastırdım buldum deme hakkınız yok siz suçlu sayılırsınız. ve siz diyelim ki sifreyi buldunuz bakıyorsunuz her girdiğinizde telefona giriş yaptınız diye mesaj geliyo. tamam bu mesaj sistemini kapatabilirsiniz ama bunun içinde tele yine mesaj gelecek o sifre ile kapatabilirsiniz. ayrıca o sitede sadce esinizin mesaj attığı ve aradığı numaralar gözüküyo içerik gözükmüyo.

bugün görüşecektiniz dimi,Allahım gönülleri elinde bulundurandır,eşinin kalbini sana,çocuğuna çevirsin inş.bakalım merakla bekliyorum görüşmede neler olduğunu,sonuç ne olursa olsun hakkında hayırlısı olur inş.canım...

4te gelecek göturecek bızı kızlar tum dualarınız ıcın teşekkurler,ama bır sonuc olacagını
sanmıyorum sadece ''asık suratını yanında getırme,medenı ıkı kısı olalım''dedım tamam dedı,
umarım öyle normal ınsan gıbı gelır.Baska da derdım yok,ne bu konuyu acacagız,ne konusacagız
ıkı yabancı gıbı havadan sudan cocugumuzdan söz edecegız.O bızı bırakıp gıdecek,ben
yıne arkasından kızıma sarılıp aglayacagım:KK43:((

4te gelecek göturecek bızı kızlar tum dualarınız ıcın teşekkurler,ama bır sonuc olacagını
sanmıyorum sadece ''asık suratını yanında getırme,medenı ıkı kısı olalım''dedım tamam dedı,
umarım öyle normal ınsan gıbı gelır.Baska da derdım yok,ne bu konuyu acacagız,ne konusacagız
ıkı yabancı gıbı havadan sudan cocugumuzdan söz edecegız.O bızı bırakıp gıdecek,ben

Ağlamayacaksın. Kendi ayakların üzerinde dimdik duracaksın. Ona yalvaran, bir şeyleri düzeltmeye çalışan kadın olmayacaksın. Kendi halinde, doğal, mutlu ve gelecekten umutlu güçlü bir anne ve kadın olacaksın...

Diyelim ki aklı başına gelmedi ve ayrıldınız. Muhakkak bir işe gireceksin. Ayrıca ailenin yanına taşınmayacaksın. Evin ayrı, kapın ayrı olacak. Alt kat, üst kat pek farketmez..

Çocuğunu istediğin gibi yetiştireceksin. Belki sonra tekrar sevip sevileceksin, kim bilir. Ama kesinlikle yılmak yok!

Umarım hayırlısı olsun senin için, eşin anlamasa da şimdi hatasını, emin ol ilerde vuracak kafasını taşlara..

Sabret..

biz ocak aından itaberen ayrıyız evden çıktı gitti gidiş o gidiş
sadece kızını görmek ve kıyafetlerini almak için geliyordu ve ben her geldiğinde yalvarıyordum ona yapma diye
oda sinirleniyordu isrediğn kadar güzel ol umrumda değilsin filan diyordu
acayip özgüveni gelmişti
kızım ozaman anaokulundaydı tam önemli geçiş döneminde bıraktı hiçbirşey umurunda değildi
sonra sevgilisi olduğu ortaya çıktı 1 yıldır varmış
zaten değişiklikler vardı ama ben konduramyordum
sonra Allah yarrdım etti ve sanki birşeyler tektek gözümün önüne döküldü
o bile inanamadı nasıl bulduğuma
ben yiede yalvardım gel yapma etme kızını düşün diye(ne salakmışım)
sonra bu iyice şımardı ve mahkemeye verdi mart ayında ama ozmana kadar ne ukal ne ukala inanamıyordum
sonra dedimki'' tamam bitsin bende senden nefret ediyorum artık sesini bile duymaya tahammül edemiyorum hiçbirşey için muhatap olmak istemiyorum''
burda taşınıyorum maddi olarak ne gerekiyorsa yap kzın için dedim
çark etti hediyeler gönderiyor msjlar atıyor ama ben o aşamaya gelene kadar benlikten çıktım başka biri oldum
birdaha okadar acıyı çekmeye göze alamam haketmedim çünki
kızını bende teklifsiz bırakan adam kızını almak istedi şahit tuttu
ve göndermiyor şimdi hiçbiryere olmazmış aklı bizde kalırmış mış mış.... gel anlaşalım, bitirelim diyorum yanaşmıyor

davamıda asla çekmem
şimdi ailesiyle birlikte ve ben çalışmıyorum

bence aklını çelmek istemem ama sadece bir tahmin, eşinin hayatına biri girmiş yada biri var

zaten cnım hepımız bışeyler hıssetmıormuyuzkı? tanıdıgımız ınsanın en ufak garıp davranışı batmazmı? anlamazmıyız ya.bi taraflarını kaldırıyor birileri bunların.sonra gelıp kendılerını dünyanın en önemlı ınsanı sanıorlar.özgüven tavan yapmış.ben ıstedıgımı elde ederım havalarında karşımızda ıstedıklerını acımasızca soylerler.aynen bende ne salakmışımkı haklı oldugum halde yalvaran ben oldum.korktugumuzdan yapıoruz bunu cnm,o an onları yaşamak bıze kabus gelıor,bitirmek ıcın çabalıoruz.evet bıtıor ama acısı kalbımızde kalmıormu? yazık degılmı duygularımıza,hayallerımıze.

bigün gelecek anlıcak ,ama sakın ınanma cnm,keşke elımızden fazlası gelse:KK43:

yıne aynı seyler cnm,benımkıde aynı.2 sene oncekı konuları acıor,sn şöyleydın boyleydın hep bagırdın küfrettın dıor.ben dedımkı sen nasıldın bana 5yıldır söz verdın huylarını düzeltecem dıye koskoca 5yılımı 6yılımı verdım sana.soyle dedım ne yaptım sana şu halımle dedım.bız bu bebegı mutlu olmak ıcın yaptık evımız daha neşelı olsun dıye yaptık cnm,kı cocuklar gıbıydık .gören ne derdı bılıormusun bunlar ne aşıklar ya bırbırlerıne.ama eşim o arkadasıyla konuştugu zaman kendıne olan guvenımı geldı ne oldu bılmıorum.evet kadındı.süreklı grsrdk.ama benden gızlı yaklasık 1,5aydır telefonda grsmuşler.bundan haberım yoktu.ben vodafone kayıtlardan baktım ınternetten.suçlu olan benım gıbı ustume geldı.ağlamaktan gözlerım kan topladı şuan daha bugun gecmeye basladı.aynen dedıgın gıbı ne desem yapar ,şunu al desem alır,ne bıleyım cok ıyı bırısıydı.ama bunları bana nasıl yaşattı,o sözlerı hangı kafayla söyledi,ayrılalım dıye nasıl agzına alabıldı bılmıorum.şimdı ben dıorum gıdıcem dıye.gözlerı doluor.hayır aşkım deme oyle ben kendıme geldım kafam karışıktı o ay.ne yaptıgımı bılemedım dedı.ama bana bu haftamı zehir etti.bebegımı kaybedebılırdım uzuntudençunku nerdeyse 48 saat uyumadım ağlamaktan.intihar bıle edıordum.ama bebeğimin canına kıyamadım.bana dıorkı sen hep dersın öldürcem dıye merak etme öldürmezsın dıo.ınanmıo.ama bu sefer güç yoktukı bende nefes bıle alırken zorlanmıştım.rabbim ne zordu ya.daha 1 hafta olmadı yanı.benden unutmamı beklıor.açma dıorum şu konuyu dıor.nasıl ınsanlar anlamıorum.ölüme kadar gıdıorum psıkolojım mahfoluor.ve benden 3-5 saat ıcınde unutmamı beklıorlar.kendısı yıllar oncekı konuları açıor.ama.ALLAH BİLİR CANIM ALLAH.BU BİZİM İÇİN DEĞİL BEBEKLERİMİZ İÇİN ALLAH BİLİR ....

Bütün erkekler aynı kızlar, nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorlar. Hiçbir erkeğin sevgisine inanmıyorum artık ve asla da inanmayacağım. En iyisi kendin için yaşamayı ve en çok kendine değer verebilmeyi öğrenmek. Tabii birde bize muhtaç meleklerimiz için hep güçlü durabilmek... Zamanla herşeyin acısı geçiyor, hayatı da bu şekilde yavaş yavaş tüketiyoruz işte.

dönüp dolaşıp hep konuyu takip ediyorum,hep aklımda ya çok üzüldüm umarım herşey yoluna girer:S

4bucukta geldı,anahtarla kapıyı actı gırdı gulumseyerek napıyorsun dedı ıyıyız dedım
bebegım annemdeydı annem getırdı hemen sarıldı bebegımıze öpup durdu sevgısıyle
bogdu kızımı,kızım saskın saskın bakıyordu sankı bır yerden tanıyormus gıbı :KK43:(
Sonra cıktık
o sordu ben evet hayır gıbı kısa cevaplar verdım..
Fazla havaya gırmesın
dıye onu delı gıbı özledıgımı,sevdıgımı hıc bellı etmeden sadece kızıma bakarak
gunu gecırdım:
Kan aldırmıstım cuma kolum mordu hemen sordu neyın var neden gıttın dr a falan
dıye.Ama bunları sırf medenı olacagız dıye yaptıgını bılıyorum.
Ben de fotografınızı cekıyım yenı evıne cerceveletıp asarsın gıbı
onu tıye alan kankavarı knusmalar dısında geyık dısında bırsey yapmadım.
Beşiktasa gıttık.Yoldan gecen unıversıtelı gencler bazen bana bakınca
o da bana bakıyordu yolda.Hiç ilgilenmedım dedıgınız gıbı dımdık durdum.
Bır ara elıyle cebını yokladı sanırım tel tıtredı ben de ver cocugun arabasını
ac telefonunu dedım yok aramadı kımse dedı.O an butun özlemım sevgım yerle
bırdı..Dedıgınız gıbı bı k...k aldı göturdu sankı öbur yarımı ıcım sıkılıyor 2 gundur
sadece baskası var dıye dusunmekten gerıldım..
Neyse,dönerken de konusmadım,uyur gıbı yaptım.Bizi bıraktı..
Anahtarı ver ıstersen artık dedım
Verdı ve gıttı..Sacı sakalı karısmıs camasırları hala yıkatamamıs
2-3kere arabayla kaza atlatmıs..Dalgın yorgundu..

Ama benım degıldı:KK43:((

4bucukta geldı,anahtarla kapıyı actı gırdı gulumseyerek napıyorsun dedı ıyıyız dedım
bogdu kızımı,kızım saskın saskın bakıyordu sankı bır yerden tanıyormus gıbı :KK43:(
Sonra cıktık
Fazla havaya gırmesın
gunu gecırdım:
bırdı..Dedıgınız gıbı bı k...k aldı göturdu sankı öbur yarımı ıcım sıkılıyor 2 gundur

Kıyamam ben size ya :KK43: İnanın içim ezildi okurken.. Yerle bir oldum..

Sonra cıktık
Fazla havaya gırmesın
gunu gecırdım:

bugunlerde gecer ınsallah canım benım:KK5:

İnanıyorum ki sen toparlanıp,
onsuz ama huzurlu ve mutlu bir güne uyanacaksın ve
o, o gün pişmanlıklar içinde kıvranacak.
Sen atlatmışken, o girdapların en koyusunda
yolunu bulmaya çalışacak.
Ama seni orada bulamayacak.
eminim atlatacaksın.
Günlerce uyu,hergece ağla.
acını tüket sonra bir gün uyan ve yeni günü kendin ve yavrun için yaşa.
İnanıyorum arkadaşım...

Bgn onun esyalarının ıcıne evlılık yıldönumu ıcın 1 ay önceden aldıgım hedıyeyı ve notu ,onunlayken yazdıgım
gunlugu de koydum ..Gunlugun sonuna dun ''eger bırı varsa hayatında lutfen durustce söyle bana,bu acımasız
terkedısını hak etmedım,ama gercegı bılmeyı hakedıyorum''yazdım.Umarım gercegı söyler kızlar ıcıme ıcımı
yedırdınız gunlerdır hep baska bırı uzerıne yogunlastım kafam allak bullak oldu..Zaten sımdı olmasa da yakında
olacak baska bırı cunku esım cok yakısıklı ve cocukla gezdıgımız zaman bıle bır suru kaşar yıyecek gıbı
bakardı:KK43:((((((( Mutsuzluktan ölecegım:KK43:

biraz okudum da sanırım boşanmaya kararlı görünüyor eşiniz, ya akıl vermek gibi olmasın da çok tartıştık çok kavga ettik demişsiniz, her evlilikte tartışma olur ama sınırları bilmek birde gönlünü almak çok önemli, özür dilediniz mi hiç eşinizden yaptığınız hakaretler yada başka şeyler için yani onunda suçları vardır ama suçlamalar artık kurtarmaz sanırım biraz da kendinizi düzelttiğinizi hissettirseniz tabi gerçekten düzelecek ve daha az kavgacı bir insan olmaya çalışacaksanız, bazen boğazınıza kadar gelsede sözcükler yutmak gerekebilir özelliklede basit konular çok büyüyebiliyor çok konuştuğumuz zaman. birde başka bir evde yaşamanız mümkünmüydü neden ailenizin yanında yaşadınız kira vermemek içinmi bu en çok etkileyen şey olmuş bence, erkek gibi hissedemez insan muhtaç gibi hisseder kendini.

Ben zaten söyledım ya cnm ben cocugum dogdugundan berı ne bagırdım,ne tartıstım.
O kendı kendıne kavga cıkardı,kendı kırdı döktu,bazen özur dıledı bazen dılemedı..
Çok zaman benı sucladı..Ikımız de herseyde kendımızı haklı görmeye ve empatı
yapmamaya basladıgımızda da cok geçtı..Ben hep empatı yaptım,ama o hep benı
sucladı eskılerı actı:KK43:(Emek vermesem bu kadar uzulmem,ama bebegımden berı
sabır taşı gıbıydım ve hep önerılerde bulunuyordum ''gel sunu yapalım gel bunu
yapalım'' dıye..aılemle yasamıyoruz alt kattayız ama sansımız olsa ılk tasındıgımız
gunden berı pişmandık ama para toparlayıp cıkamadık cunku ben 4 aylık hamıleyken
geldık,dogal olarak iş bulmam ımkansızdı cocukla da borclar arttı ve olmadı:KK43:

aslında eve girişi ,seninle ilgilenmesi güzel birşey
birlikte gezmeniz bile ..
ya hiçmi yumuşama yok aynı tavırlarmı sen anlarsın hissedersin

çok çelişkili hem sana seninle asla yanı evde yaşamam diyor hemde kolunu soruyor
vallahi nedesem bilemedim
ama inanki hepsi geçiyor hayatın öyle güzel düzene giriyorki
herşeyin her yaşananın bir sebebi var
bundada vardır bir hayır

Biraraya gelmeniz bile iyi canım.
Sen üzücü mesajlar yazdıkça içim kötü oluyor.
Tuhaf hissediyorum sanki yakınen tanıdğım biri gibi .
Çok içten yazıyosum.
Belki kafasını dinleyip geri dönecek temennim bu.

X