Saç Rengi ve Saç Boyama Saç boyama ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim

Tekrardan merhabalar zeynep.KUaföre gitmek istemiyorum.Sonucun hüsran olmasından korkuyorum açıkçası ve o hüsrana rağmen boş yere para vermek çok koyuyor inasana.Evde daha önceden saçımı siyah hint kınasından açtım ve kahverengi tonlarına boyadım çok güzel olmuştu.bir kere annemin saçlarını açtım ve boyadım onunda saçları gayet güzel olmuştu.Bir kezde komşumuzun saçlarını açtım.Saç açma konusunda çok deneyimsz değilim.Ama açarken ton farkı olmasını istemiyorum o konuda bilgi verirsen iyi olur benim için.Yani uçları açık dipleri koyu gibi bir sorunla karşılaşmak istemiyorum.5 cm kadar dipleri kendi saçım bu arada.Kaşlarımı neyle açabilirim hiç bu zamana kadar evlemedim saçlarımı yine kötü bi sonuçla karşılaşmak istemem.Bu dediğin renklerden ikisini karıştırsam nasıl olur.Soğan kabuğunda bakırlık var sanırım bakır tonları istemem saçımda.O kadar soğudumki bakırın az bir tonuna bile tahammül edemem.Gözüm hep karamel tonlarına gidiyor dediğin premium serisiinden yada 7.3 karamel kumral ile 7.7 karameli karıştırsam nasıl bir renk elde ederim.Söylediğin çok mantıklı geldi.Gözlerimi ön plana çıkarmam gerekiyor ve gerçekten gözlerime yakın renkleri tercih etmemliyim bunu anladım özelden resim göndersem sana bana şu rengi yapmalısın dermisin.Yardımcı olduğun için teşekkürler.

canım eğer açabileceğine inanıyosan ok.yalnız en önemlisi şudur saç açarken ! saçın her yerine eşit oranda açıcı uygulamalısın.boyanmadık yer kalmamalı ve miktarı eşit olmalı.bide boyalı saçlarda uçlardan başlayarak en son dipleri açman gerekir.çünkü dipler kafa derisinden aldığı ısıyla daha çabuk aktive olur.diplerin 2 cm kadar olan kısmına en son sür açıcıyı.birde çok hızlı olmak gerekirki yine her yer eşit şekilde açılsın.sana bide iyi bi tüyo vereyim.saç açarkende,boya yaparkende her zaman önce tüm kafa çerçevesini boya.yani önce alnındaki geriye doğru olan 2 parmak kalınlığındaki tüm saçlar sonra şakaktaki saçlar,favorideki,kulak üstündeki,kulak arkasındaki ve ensedeki tüm saç boyları ilk olarak boyanmalı.bu uygulama her zaman bu noktalar görünür olduğu için (özellikle saç topluyken) eşit şekilde renk almasını sağlar.içeride kalan saçlar görünmediği için hatayı saklar.inşallah anlatabilmişimdir :) saçının çerçevesini.

bu iki renge gelince ikiside kumral tonlar olduğu için kumral ama dore yansıma bi renk çıkar ortaya.eğer böyle dore yansımalı bi ton istiyosan zaten 7.3 kullanman yeterli.eğer yoğun kumral ama karamel bi yansımaysa istediğin sadece 7.7 boya premium serisinde.öptüm

bu ne renk acaba ?
cok begendım hem dogal duruyor hem de cok cekıcı.
sıyah gıbı de koyu kahve gıbı de ,ama uclarda kahvelıkler var cozemedım tam rengı.

canım bu koyu kahve yani 3 numara.açık gibi duran yerlerde mekandaki yüksek ışık yansımasından kaynaklı.öptüm

Eki Görüntüle 339669 Eki Görüntüle 339669 Eki Görüntüle 339669
selam kızlar, bana da yardımcı olsanız.. çok kararsızım.. saçımda şu an loreal 01 var ve sürekli bu rengi kullanıyordum ama şimdi 02 ye gözüm takılıyor ona boyasam çok bariz bir değişiklik olur mu acaba ?? yoksa sadece 1 2 ton mu açar

canım tabiki çok çok değişiklik yapmaz neticede 1 ton fark var.adı üzerinde ama ton farkı ! bana sorarsan senin saçın zaten 01 boyasanda 02 gibi görünüyo.o yüzden hiç gerek yok boyamana.öptüm

canım maaşallah saçların çok güzel.eğer bal köpüğü istiyosan ok olur ama evde yapıcaksan 2 aşamada.bide evde bu kadar gür ve uzun bi saçı sen açabilirmisin onu bilmiyorum.eğer yapabileceğine inanıyosan neva color 11.00 super açıcı ile saçlarını aç.çok kutu alman gerek :) ilk aşamada bakır gibi bi renk olucaktır saçın.sen üzerine 9 ve 9.1 numaralı boyaları 30 volume oksidanla hazırlayıp uygula.bu 3-4 ay sonra yapacağın ikinci açma işlemi için saçını hazırlayacak.yani kullanılabilir güzel bi ton olucak saçın.dediğim gibi 3-4 ay sonra tekrar açıcı uygulayıp bal köpüğünü doğrudan uygulayabilirsin.yalnız boya ve açıcı miktarlarına dikkat et.saçına bol bol yetsinki her yere sürülmüş olsun.ama genel fikrimi soruyosan güvenilir bi kuaföre git yaptır.çünkü güzelim saçların zarar görsün istemem.nedeni ise açıcıyı çok iyi uygulaman gerek ki her yer eşit açılsın,ama buna tezat saçların uzun ve gür yapabilmen zor.oysa düzgün bi kuaför tek seferde istediğin rengi verebilir.çünkü kuaförde doğrudan oriel uygulanacağı için tek seferde açılır saçın.sormak istediğin başka bişey varsa tekrar konuşalım ok.öptüm
hmm cnm çok tşk ederm önerilerin için şimdilik bi sorum yok olduğunda tekrar rahatsız edicem seni:KK49::KK49:

cnm oncelıkle merhaba zynepcıgım.. yıne ben:KK1: cnm ben ıkıncı kez paket attırdım sacıma soyle oldular,degısık ısıklarda resım eklıyorum.. $IMAG1163.jpg $IMAG1171.jpg $IMAG1152.jpg $IMAG1159.jpg sımdı cnm ben duz bır sarı ıstıyorum.. koyuluklar arada kalıp rofle gıbı dursada yıne farketmez benım ıcın yeterkı sarısı guzel bır sarı olsunn...9 , 12 numara vs..ıcınde dorelık olmayan bır renk ıstıyorumm:26: bana bı boya tavsıye et bende boyayayım :21: kı yarın alsam ıı olur cunku ayın 7 sı dogum gunumm :KK76: bu arada cnm sımdıkı sacımdakı acık yerler sadece oryalle acılmıs halıı.. baska bır boya yada cıla yapılmadı ustune..

canım tabiki çok çok değişiklik yapmaz neticede 1 ton fark var.adı üzerinde ama ton farkı ! bana sorarsan senin saçın zaten 01 boyasanda 02 gibi görünüyo.o yüzden hiç gerek yok boyamana.öptüm

tamam canım =) çoook çok teşekkür ederim ama yine de 02'yi denersem sonucunu muhakkak yazarım :KK66:

benim kendi saçım koyu kestane saçımı tarçın bakıra oriel karıştırarak açtım.yıprandığı için bayağı zaman boyamadım. alttan kestaneler çıktı tabi sonra irlanda kızılına boyadım. ama saçımın üstleri daha koyu oldu altlar açık kaldı . saçımı tekrar tarçın bakırolmasınıistiyorum oriel kullanmicam saçımın rengini nasıl eşitleyebilirim.

canım aslı tandoğanın saçı kendi rengi doğal yani.bide güneşten açılmalar var saçında.hee en yakın renk 5 yada 6 numara olur ama direkt kumralın üzerine boyarsan yeşillenebilir saçın.o yüzden bu numaraların içine 6.3 gibi 7.3 gibi dore yansımalar içeren renklerden bi miktar katman.ona göre boya.öptüm

tatlım emin misin bunun kendi rengi olduguna ben direk 7tonu gibi bişe düşünmüştüm ve kızıla boyanmıs bi ara saçları onun akmış hali olabilir ama boyayıp akmasını bekleyemem :) kızılımsı bakırımsı değişik duruyo doreyle halleder miyim dersin?

canım eğer açabileceğine inanıyosan ok.yalnız en önemlisi şudur saç açarken ! saçın her yerine eşit oranda açıcı uygulamalısın.boyanmadık yer kalmamalı ve miktarı eşit olmalı.bide boyalı saçlarda uçlardan başlayarak en son dipleri açman gerekir.çünkü dipler kafa derisinden aldığı ısıyla daha çabuk aktive olur.diplerin 2 cm kadar olan kısmına en son sür açıcıyı.birde çok hızlı olmak gerekirki yine her yer eşit şekilde açılsın.sana bide iyi bi tüyo vereyim.saç açarkende,boya yaparkende her zaman önce tüm kafa çerçevesini boya.yani önce alnındaki geriye doğru olan 2 parmak kalınlığındaki tüm saçlar sonra şakaktaki saçlar,favorideki,kulak üstündeki,kulak arkasındaki ve ensedeki tüm saç boyları ilk olarak boyanmalı.bu uygulama her zaman bu noktalar görünür olduğu için (özellikle saç topluyken) eşit şekilde renk almasını sağlar.içeride kalan saçlar görünmediği için hatayı saklar.inşallah anlatabilmişimdir :) saçının çerçevesini.

bu iki renge gelince ikiside kumral tonlar olduğu için kumral ama dore yansıma bi renk çıkar ortaya.eğer böyle dore yansımalı bi ton istiyosan zaten 7.3 kullanman yeterli.eğer yoğun kumral ama karamel bi yansımaysa istediğin sadece 7.7 boya premium serisinde.öptüm

Öncelikle zeynep sana teşekkür ederim.Burada bir çok arkadaşımızın ve benim saç ile ilgili sorunlarını sabırla yanıtladığın için.Saçlarımı açabileceğime inanıyorum.5 aydırda boyamıyorum koyu renkte beyaz sabun ilede genelde yıkarım saçlarımı aksın diye.İlk boyamamdan buyana baya aktı yani.Yinede açmadan boyayamam sanırım çünkü boya boyayı açmaz diyorlar bilmiyorum sence açmak gerekirmi özelden resim atsam daha iyi yardımcı olursun sanırım.Dediğin şekilde açma yöntemini anladım çok açıklayıcı anlatmışsın.Çerçeve şeklinde açmak gerçekten mantıklı en azından topladığımda saçımı düzgün durur saç tonları Saçlarımıda toplamayı sevdiğim için dediğin gibi açarım.
Yaa birde saç rengi konusunda tecrübem yok ne rengin bana yakışacağını bilemiyorum bana en çok yakışan renk hangisi olur bilmiyorum ne zaman açık renge boyasam beğenmiyorum koyu renge dönüyorum tekrardan tamam ten rengim buğday ama öyle kapkara esmerde değilim anneminde ten rengi benimle aynıdır ama röfle bile çok yakışmış yaptırdığında acaba bana mı kötü geliyor onuda anlamıyorum alışamadaığım için.Renk konusunda da kafama göre takılmak istemiyorum biraz fazla yordum seni biliyorum ama bana gidebilecek en güzel renk ne olabilir?Resim atabilirmiyim özelden sana

beni anlayabildiğin için teşekkür ederim izmirin_bitanesi.böyle durumlarda oluyo malesef.neyse ki bir çok üyeyle saygı sınırlarımız eşit seviyelerde.tekrar teşekkürler :)

Ne demek ya.. Sonuçta istesen yardım etmezsin kime ne yani.. Boşver bence :KK9:

Bu arada bu pigmentasyonu tam olarak anlayamadım ben de onu anlatır mısın bir de benim saçım gür 1 tüp yetecek mi bu işlem için? Tarçın bakır yaptım ama çok turuncu olmadı da alttan sarılar çıkar diye korkuyorum.
Pigmentasyon işleminden ne kadar sonra saçımı boyayabilirim ? (altları birkaç sene önce yandı ve hala öyleçıkıyor yeni saç o kadar bakım filan yapmama rağmen)
görüşmek dileğiyle..
Kolay gelsinnn

Canım merhaba,ben saçlarımı 4 yıldır kuaföre boyatıyorum açık kahve tonlarında fakat geçen sene kızımın gazına gelip orielle açtırdım kum sarısı boyattım renkli gözlü,beyaz tenli olmama rağmen bana hiçç yakışmadı ya da ben beğenmedim bilmiyorum tabi 1 ay kullanıp hemen gidip tekrar koyulaştırdım o kadar güzel oldu ki sanki gölge gibi ama boyalar gidince tabi renkler farklılaştı aradan1 seneden fazla geçti , arada 3-4 kere kestirdim ama saçımın üstleri başka altları başka kuaförümde oriellden kaynaklanıyor diyor ama keşke en başından uyarsaydı böyle böyle olur diye şimdi de her boyaya gidişimde kataloğu açıp gösteriyor açık kumralın içine altın,bakır falan koyuyorum diyor ben küllü sarı olsun diyorum ama bir türlü tuttuuramıyoruz yani her gittiğimde 50 tl de çok geliyor artık kendim boyamayada cesaret edemiyorum ama galiba boyucam artık yani evde boyan oldumu daha pratik tabiki inşallah beceririm , yani arkadaşım,küllü sarı için ne önerirsin acaba??bir de yaza doğru gölge yaptırmak istiyorum..

cnm oncelıkle merhaba zynepcıgım.. yıne ben:KK1: cnm ben ıkıncı kez paket attırdım sacıma soyle oldular,degısık ısıklarda resım eklıyorum.. Eki Görüntüle 339907 Eki Görüntüle 339908 Eki Görüntüle 339909 Eki Görüntüle 339910 sımdı cnm ben duz bır sarı ıstıyorum.. koyuluklar arada kalıp rofle gıbı dursada yıne farketmez benım ıcın yeterkı sarısı guzel bır sarı olsunn...9 , 12 numara vs..ıcınde dorelık olmayan bır renk ıstıyorumm:26: bana bı boya tavsıye et bende boyayayım :21: kı yarın alsam ıı olur cunku ayın 7 sı dogum gunumm :KK76: bu arada cnm sımdıkı sacımdakı acık yerler sadece oryalle acılmıs halıı.. baska bır boya yada cıla yapılmadı ustune..

canım önecelikle iyiki doğdun mutlu yıllar :nazar: saçların gayet iyi olmuş canım kızıldan sonra zarar görmeden bi geçiş sağlayabilmişsin ne güzel.ama şunu unutmamak gerekiyoki içinde dorelik barındırmayan bi renk olmaz bu aşamada.yinede ortaya güzel bi sarı çıkarabiliriz ama :) röfleli gibi durur evet ama dorelik illaki kalır.nasıl kızıldan dönerken aşama aşama olduysa,doresiz sarıyıda ancak öyle yaparız.sana önerim neva color 11.10 numaralı açıcıyı al uygula saçlarına.eğer inatçı bi saçın yoksa koyu sarı yada dore kumral gibi bi ton elde ediceksin.sonrasında 9 ve 9.1 numaralı boyaları eşit oranda karıştır uygula.yalnız şuna dikkat et,açıcıda boyalarda saçına bol bol yetecek kadar olsun.bu işlem sarı bi saça dönmeni sağlar.uygulama sonrası yine haberini bekliyorum tatlım.öptüm

benim kendi saçım koyu kestane saçımı tarçın bakıra oriel karıştırarak açtım.yıprandığı için bayağı zaman boyamadım. alttan kestaneler çıktı tabi sonra irlanda kızılına boyadım. ama saçımın üstleri daha koyu oldu altlar açık kaldı . saçımı tekrar tarçın bakırolmasınıistiyorum oriel kullanmicam saçımın rengini nasıl eşitleyebilirim.

canım koyu olan yerleri açık olan renge eşitlemek istiyosan orielsiz olmaz üzgünüm.

tatlım emin misin bunun kendi rengi olduguna ben direk 7tonu gibi bişe düşünmüştüm ve kızıla boyanmıs bi ara saçları onun akmış hali olabilir ama boyayıp akmasını bekleyemem :) kızılımsı bakırımsı değişik duruyo doreyle halleder miyim dersin?

canım aslı tandoğan kendi rengini kullanıyo.hee sadece kabadayı filmi için şampuan boya ile siyah yapılmıştı ama şampuan boya geçici olduğu için yine kendi rengine dönebilmişti.eğer saçların tam kumralsa ve istediğin bakır bi yansımaysa elbette bakır yada dore yansımalı bi renkle desteklemen gerekir.5 veya 6 kolay tutan renklerdir ama aslının saçı için yansıma rengi gerekli.en olabilecek renkler dediğim gibi 6 ve 6.3 numaralı boyaları yansıma istiyosan eşit oranda karıştır uygula.yalnız hep söylüyorum boya rahat rahat yetecek şekilde olsun.eksik boya kötü sonuç verir ok.uygularsan eğer haber bekliyorum.öptüm

Öncelikle zeynep sana teşekkür ederim.Burada bir çok arkadaşımızın ve benim saç ile ilgili sorunlarını sabırla yanıtladığın için.Saçlarımı açabileceğime inanıyorum.5 aydırda boyamıyorum koyu renkte beyaz sabun ilede genelde yıkarım saçlarımı aksın diye.İlk boyamamdan buyana baya aktı yani.Yinede açmadan boyayamam sanırım çünkü boya boyayı açmaz diyorlar bilmiyorum sence açmak gerekirmi özelden resim atsam daha iyi yardımcı olursun sanırım.Dediğin şekilde açma yöntemini anladım çok açıklayıcı anlatmışsın.Çerçeve şeklinde açmak gerçekten mantıklı en azından topladığımda saçımı düzgün durur saç tonları Saçlarımıda toplamayı sevdiğim için dediğin gibi açarım.
Yaa birde saç rengi konusunda tecrübem yok ne rengin bana yakışacağını bilemiyorum bana en çok yakışan renk hangisi olur bilmiyorum ne zaman açık renge boyasam beğenmiyorum koyu renge dönüyorum tekrardan tamam ten rengim buğday ama öyle kapkara esmerde değilim anneminde ten rengi benimle aynıdır ama röfle bile çok yakışmış yaptırdığında acaba bana mı kötü geliyor onuda anlamıyorum alışamadaığım için.Renk konusunda da kafama göre takılmak istemiyorum biraz fazla yordum seni biliyorum ama bana gidebilecek en güzel renk ne olabilir?Resim atabilirmiyim özelden sana

canım rica ederim inş. hepinize yardımcı olabiliyorumdur.ilk sorundan başlayalım boya boyayı açmaz tabiri evet doğrudur malesef.saç rengine gelince normalde buğday tene orta tonlar çok güzel olur ama sen ela gözlü olduğun için çikolata,koyu karamel tonlar daha güzel durucaktır diye düşünüyorum.hem güzel göz rengini kaybetmek istemeyiz :) ben saçlarımı sarı yaptığımda bu sorunu yaşadım. gözlerim yeşil olduğu için o soğuk sarı renk yutmuştu göz rengimi.şimdi avatarımdaki rengi kullanıyorum ve gözlerimi direkt vurguluyo bu renk.başka renkleri beğenmeyişine gelince,insan sürekli aynı tonları kullanınca o renkle gönül bağı kuruyo ve daha bi rahat hissediyo.oysa durum bundan ibaret diil.başka tonlarda elbetteki yakışabilir sadece biraz gözün alışmasını beklemek gerek.resime gelince,normalde ancak buradaki sorulara cevap verebiliyorum ama sanırım sen fotoğraf konusunda hassassın o nedenle ok sen resmi at özelden ama biz yine burdan konuşalım olurmu.öptüm

Ne demek ya.. Sonuçta istesen yardım etmezsin kime ne yani.. Boşver bence :KK9:

Bu arada bu pigmentasyonu tam olarak anlayamadım ben de onu anlatır mısın bir de benim saçım gür 1 tüp yetecek mi bu işlem için? Tarçın bakır yaptım ama çok turuncu olmadı da alttan sarılar çıkar diye korkuyorum.
Pigmentasyon işleminden ne kadar sonra saçımı boyayabilirim ? (altları birkaç sene önce yandı ve hala öyleçıkıyor yeni saç o kadar bakım filan yapmama rağmen)
görüşmek dileğiyle..
Kolay gelsinnn

tatlım pigmentasyonu konunun başında anlattığım gibi uygula.o biraz uzun bi işlem olduğu için tek seferde oraya yazdım.bide pigmentasyon için bir tüp diil,bir parmak boyu uzunluğunda kullanman gerek bakır boyayı.normal boyamanı ise hemen peşine uygulayacaksın.saçlarını fönle kuruttuktan sonra yani.işlemi çok dikkatli oku ve aynısını uygula ok.haber bekliyorum öptüm

Canım merhaba,ben saçlarımı 4 yıldır kuaföre boyatıyorum açık kahve tonlarında fakat geçen sene kızımın gazına gelip orielle açtırdım kum sarısı boyattım renkli gözlü,beyaz tenli olmama rağmen bana hiçç yakışmadı ya da ben beğenmedim bilmiyorum tabi 1 ay kullanıp hemen gidip tekrar koyulaştırdım o kadar güzel oldu ki sanki gölge gibi ama boyalar gidince tabi renkler farklılaştı aradan1 seneden fazla geçti , arada 3-4 kere kestirdim ama saçımın üstleri başka altları başka kuaförümde oriellden kaynaklanıyor diyor ama keşke en başından uyarsaydı böyle böyle olur diye şimdi de her boyaya gidişimde kataloğu açıp gösteriyor açık kumralın içine altın,bakır falan koyuyorum diyor ben küllü sarı olsun diyorum ama bir türlü tuttuuramıyoruz yani her gittiğimde 50 tl de çok geliyor artık kendim boyamayada cesaret edemiyorum ama galiba boyucam artık yani evde boyan oldumu daha pratik tabiki inşallah beceririm , yani arkadaşım,küllü sarı için ne önerirsin acaba??bir de yaza doğru gölge yaptırmak istiyorum..

canım öncelikle geçmiş olsun.saçlarının bi resmini eklersen daha iyi yardımcı olabilirim.bu mesajdan alıntı yaparak ekle resmini tekrar konuşalım olurmu.öptüm

Öncelikle herkese merhaba. Siteye yeni üye oldum ve şimdiden görüyorum ki kuaförler fln yalan, ne varsa kadın dayanışmasında var. =) _zeyN_ sana da şimdiden çok teşekkür ederim, herkesle ilgilenmeye çalışıyorsun, umarım bana da yardımcı olursun çünkü şu 2 haftadır saçlarım yüzünden sokağa çıkmıyorum desem yeridir. Ben şubatın 25i gibi koyu kestane olan doğal saçlarımı ablamın teşviki ve can sıkıntısıyla gittim ve açtırıp aaçık kumral yaptırdım. Ama sevemedim, kendi saç rengim en sevdiğim renkmiş onu anladım, koyu kestaneydi ama küllüydü. Ve bu açık kumralda hafif doreler de vardı, yani güneşte bakır-kumral gibi gece küllü kumral gibi duruyordu. 3 gün sonra gidip lorealin köpük boyasını aldım ve uyguladım lakin yanlış boya almışım, dore ışıltılı kestaneymiş aldığım ve saçlarım oldu sana tam koyu turuncu... Hemen ertesi gün kuaföre gittim, koyu kestane boyayın sakın siyah olmasın dememe rağmen siyah boyadılar, 15 güne kalmaz akar dediler. Şu an son boyanın üstünden tam 1 hafta geçti ve evet renk baya aktı. Yalnız önleri ve uçlarından 3 cm hala simsiyah sadece arka kısmı (uçlara kadar) bakır-kestane oldu. Ve artık çıldırmak üzereyim, beyaz sabunla yıkıyorum ama uçlar ve önler hiç akmıyor, sadece arka kısım akıyor ve alttan çıkan renk bakır!!! =( Bu arada toplamda 400 tl harcadım bu nefret ettiğim renkler için, üstelik öğrenciyim ve daha fazla para vermek de istemiyorum. Şimdi ben ne yapsam koyu kestane rengi elde edebilirim? Mümkünse dorelik de istemiyorum, güneşte sarımsı olan kestane olsa yeter. Lütfen bana da bi akıl verin, evde bile bereyle dolaşıyorum çünkü aynaya baktığımda ağlamaya başlıyorum. Çok uzun yazdım, kusura bakmayın. İyi günler diliyorum. =)

merhaba bende birşey danışmak istiyorum saçım şu an siyah ama ondan önce kızıl vardı ama siyah bayag aktı 7 ay önce boyamıştım şimdi bu hafta boya almayı düşünüyorum çünkü bende kuaföre gitmekten sıkıldım zaten kızımdan şuaralar dışarı çıkamıyorum neyse önce saçımı saç açıcıyla acmak istiyorum bu arada bana 2 kere aç dediler ilk açmamda bakır 2.de sarı olur dediler yani kızıllığın iyice kaybolması için ve ben bal rengi istiyorum bir arkadaş forumda yazmıştı kahve köpüğü ve altın sarısını karıştırıp boyadığında bal rengi elde etmiş sizce bu uygulayacağım metotlar doğrumu yani bu yazdıklarımı uygulasam turunculaşma falan olurmu saçımda ve oksidanları nasıl kullanmam lazım boyaları karıştırırkn oranları ne olmalı ay kusura bakmayın çok uzun oldu yardım edrseniz çok çok sewinirim

X