Komşunun gelini:(((

Rabbim yardımcısı olsun inşallah şu mübarek günde elimizden bişey gelsede bizde yardım etsek Allahım böyle insafsızlarada insaf versin inşallah :KK5:

Polise ihbar edin ama bu sırada daha önce polisin geldiğini,sonra müdahale etmeden gittiğini,bu kez böyle olursa savcılığa bildireceğinizi söyleyin. O zaman işlerini daha düzgün yaparlar bence.

Ya da doğrudan savcılığa bildirebilirsiniz.

Şimdi adliyede çalışan arkadaşımdan haber bekliyorum ordan bişey çıkmazsa önce 183 le görüşücem birde bu akşam kızla iletişim kurmaya çalışıcam

bilmiyorum yazıldımı da aile ve sosyal politikalar bakanlığının alo 144 nolu şikayet telefonunu arayabilirsiniz
her türlü yardımcı oluyorlar ve peşini bırakmıyorlar her konuda
özellikle bu konularda daha hassaslar ama sizinde ısrar etmeniz lazım

Allah'ımm sen buyuksun yarabbım ...

Cok sınırlendımm kızı sahıpsız buldular tabıı :KK47:

Ekmek vermıyorlar oylee mı ?????????? Allah korkusu kalmamıs bu ınsanlarda :KK47:

Ben cok fevrı davranırdım herhalde duydugum an gıderdım evlerıne o pıslıklerın :KK47:

Sen ne yapmayı planladın canımm ? Allah razı olsun senden ...

kızlar polis pek çözüm degilya aile bir şekilde polisi kandırıyor.

Kızın babası yok abisi cezaevindeymiş anneside hasta yatıyomuş 2.bebeğin doğumunda annesi gelmişti yanına kocası olcak adam kadınada tekme atmış kadın kızını götürcek olmuş ama çocukları vermiyorlar kızda çocukları bırakmak istemiyor sanırım çok iyi iletişimim yok kızla bi kere evine gitmiştim doğum yaptığında bi kaçkerede camda konuştuk ama bütün mahalle onları konuşuyor.

Sığınma evine başvursam çocuklarıda alıyorlarmı acaba?

Böylr giderse kız kafayı yicek.kızın bi telefonu var annesiararsa konuşabiliyomuş bide hat kapanmasın diye annesi arada kontür gönderiyomuş.

Aslında kızla yakından bi iletişim kurabilsem onunda tam ne istediğini anlamış olucam ama sadece cama çıkabiliyor ondada sesiz konuşuyor k.v duymasın diye ve kısa süreli oluyor

kadın sığınma evine çocukla alırlar ama oraların da durumu pek iç açıcı değil canım ya
ben iş nedeniyle ilk adım istasuyonu denen, sığınma evlerine yerleştirilmeden önce kısa sureli kalınan bi yere gitmiştim Allahım yok böyle bişey istanbulun göbeğinde beyoğlunda millet yatmak için yatak sırası bekliyo oturcak koltuk bile yok nyerde oturuyolar ve pislik içinde

Tabiiki ilgili sosyal kurumlar,polis ve savcilik basta olmak uzere haber verilmeli ama bence mahalleliye cok buyuk gorev dusuyor,madem herkes haberdar durumdan o kv olacak ruh hastasi bence dislanmali,kimse gelip gitmezse utanma belasina belki.insanca davranir kiza

off yaa ne vijdansız şerefsiz insanlar var nasılda sindirmişler...

İnşallah konuşabilirsiniz, en olmadı yazarak atın bir şeyler yapın :KK43:

çok sinir oluyorum ya sen çocuğuna bakamaya kıyamazsın o aç kalsa sen yediğinden bişey anlamazsın
elin herifi gelir senin gözünden sakındığın evladını döver söver kırar döker aç bırakır oooffff offff
ah bu çocuklar nasıl kandırdı kim bilir o herif o kızcazı ya
ne hayalleri vardı kim bilir o yavrucuğun

burda çok fazla genç kız var eminim bu konuları da okuyorlardır lütfen ders alın lütfen ya kendinizi ateşe atmayın

kadın sığınma evine çocukla alırlar ama oraların da durumu pek iç açıcı değil canım ya
ben iş nedeniyle ilk adım istasuyonu denen, sığınma evlerine yerleştirilmeden önce kısa sureli kalınan bi yere gitmiştim Allahım yok böyle bişey istanbulun göbeğinde beyoğlunda millet yatmak için yatak sırası bekliyo oturcak koltuk bile yok nyerde oturuyolar ve pislik içinde

gerçektenmiya ben iyilik edicem derken kötülük etmiyim bu kıza ama bu şekildede bırakamamki :KK43:(

Şimdi adliyede çalışan arkadaşımdan haber bekliyorum ordan bişey çıkmazsa önce 183 le görüşücem birde bu akşam kızla iletişim kurmaya çalışıcam

Bızde beklıyoruz haberlerıınııı ınsallah su mubarek gunde bırseyler olur ve kurtulur o kızcagızz :KK14:

Kız o evden gıtmek ıstıyor mu ??

çok sinir oluyorum ya sen çocuğuna bakamaya kıyamazsın o aç kalsa sen yediğinden bişey anlamazsın
elin herifi gelir senin gözünden sakındığın evladını döver söver kırar döker aç bırakır oooffff offff
ah bu çocuklar nasıl kandırdı kim bilir o herif o kızcazı ya
ne hayalleri vardı kim bilir o yavrucuğun

burda çok fazla genç kız var eminim bu konuları da okuyorlardır lütfen ders alın lütfen ya kendinizi ateşe atmayın

kesinlikle ben burda konuları okumadan önce en ufak şeye kızardım off allahım derdim burdaki konuları görünce insan kendinden utanıyor..

peki neden böyleya bu kızın yaşadığı hayatmı şimdi daha 21 yaşında başkalarından ekmek dileniyo :KK43:((kendimi onun yerine koyunca bile deliriyorum.

Tabiiki ilgili sosyal kurumlar,polis ve savcilik basta olmak uzere haber verilmeli ama bence mahalleliye cok buyuk gorev dusuyor,madem herkes haberdar durumdan o kv olacak ruh hastasi bence dislanmali,kimse gelip gitmezse utanma belasina belki.insanca davranir kiza

ben ve eşimde aynı şeyi düşünüyoruz dışlanmalı kesinlikle ama kimse yanaşmıyo maaleseff herkes karşıdan tüh tüh vah vah diyor

Bızde beklıyoruz haberlerıınııı ınsallah su mubarek gunde bırseyler olur ve kurtulur o kızcagızz :KK14:

Kız o evden gıtmek ıstıyor mu ??

Amin inşallah kutulucak en azından ben elimden geleni yapıcam. Kim öyle bir evde yaşamak isterki kızın tek derdi çocukları şuan onları orda bırakıp çıkmaz o evden

kesinlikle ben burda konuları okumadan önce en ufak şeye kızardım off allahım derdim burdaki konuları görünce insan kendinden utanıyor..

peki neden böyleya bu kızın yaşadığı hayatmı şimdi daha 21 yaşında başkalarından ekmek dileniyo :KK43:((kendimi onun yerine koyunca bile deliriyorum.

dediğim gibi aile ve sosyal politikalar bakanlığının 144 nolu telefonunu arayıp durumu anlatın aynı gün çözüm için girişimde bulunuyorlar ama sizde ısrar edin durumun vehametini kavramaları için korkularınızdan bahsedin
ben hasta bi çocuk için mail attım aynı gün geri döndüler cep telefonumu istediler verdim
cebimden ulaşıp detayı öğrendiler hepsinin gerçekliğini araştırıp aynı gün neticeyi bildirdiler ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını ve görüşmelerin devam edeceğini söylediler hala çocukla ilgili gelişmelerde arayıp bildiriyolarlar

geçtiğimiz aylarda tuvalete baglanmış, kemiğe dönmüş, dayaktan aklını yemiş, ölmek üzere bulunan ve bulunduktan bırkaçgun sonrada ölen kız aklıma geldi. çok geç kalmadan yardım edin ona... Allah yardımcısı olsun..

Amin inşallah kutulucak en azından ben elimden geleni yapıcam. Kim öyle bir evde yaşamak isterki kızın tek derdi çocukları şuan onları orda bırakıp çıkmaz o evden

Hayır tabıı kı de kımse yasamak ıstemez oyle bır evde ama kız sana dedı mı

ben gıtmek ıstıyorum buradan vs... onu merak ettımm:26:

ALO 183 ALİE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA İHBAR EDİNİZ

Alo 183 hattı aracılığıyla kadın, çocuk, engelli ve yaşlı, şehit yakınları ve gazilerle ilgili gelen çağrılar değerlendirilerek rehberlik ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. İhmal istismar ve şiddet vakaları veya töre ve namus cinayetlerinin önlenmesi için tedbir mahiyetindeki ihbarlar, durumun aciliyeti göz önünde tutularak, vakanın bulunduğu ilin acil müdahale ekip sorumlusuna yönlendirilmektedir. Acil müdahale ekibi vakayı değerlendirdikten sonra emniyet veya jandarma birimleri ile koordinasyon sağlayarak, kısa zamanda müdahale edilmesini sağlamaktadırlar..

NOT:Bakanlık devreye gireceğinden karı kocadır bişi yapamayız diyemezler

Hayır tabıı kı de kımse yasamak ıstemez oyle bır evde ama kız sana dedı mı

ben gıtmek ıstıyorum buradan vs... onu merak ettımm:26:

direk bana söylemedi çünkü küçücük camdan başka yere çıkarmıyorlar ama bu akşam ona bi şekilde uğlaşmam lazım tam niyetini ögrenmek için

X