Komşunun gelini:(((

içim acıdı resmen canım yanıyor :KK43: şu esra erol un açtığı sevgi evlerimi ne vardı galiba orada gönüllü çalışan psikolg ve avukatlar var bir süre böyle kadınları sahip çıkıyorlar diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam

Aklıma geçen sene yaşanan benzer olay geldi.
Kocası ve ailesi tarafından sürekli dövülen kız, akli dengesini kaybetmiş, aç bir halde evin tuvaletinde bağlı bulunmuştu. Kaçınılmaz olarak hayatını kaybetmişti.

Maalesef bu insan müsveddeleri ile aynı dünyada yaşıyoruz.

Ne olur işin peşini bırakmayın. Kızın halini düşünemiyorum bile. Ne acı gerçek olamaz böyle bişey diyoruz ama gerçek.

Komşuluk deyip ses çıkarmayanlar o kızın , kendi kızlarının yüzüne nasıl bakıyorlar. Kimi neyin beklediğini bilmiyorz ki !

ne var ki yani kızla alıp veremedikleri?
öldürseler rahatlarlar heralde.

direk bana söylemedi çünkü küçücük camdan başka yere çıkarmıyorlar ama bu akşam ona bi şekilde uğlaşmam lazım tam niyetini ögrenmek için

Onun ıcın sordum bendee kızın nıyetını ogren ondan sonra bırseyler yap dıyorum canımm ...

off kıyamam ya o kıza yazık günah allahından bulsun hepsı
canım bısey yapmak ıstıyorsun haklısında elı baglı kimse oturmak ıstemez ama kocası psikopat ve duydugu zaman sanada zarar verebılır ama o kızı elınden almanın baska bı yolu olmalı kökten çözum olmalı bı gun ıkı gun ıcın değil

ne var ki yani kızla alıp veremedikleri?
öldürseler rahatlarlar heralde.

Başındaki adam adam değil ne istiyorlar gerçekten bilmiyorum hizmetçilik ettiriyolar desem yok çocuklara baktırıyorlar desem yok sadece zülm ediyolar kıza vicdansızca kız annesine gitmek istiyo gezmeye çocukları vermiyolar 2,5 senede maf ettiler kızı sanırım ben bile kendi hayatıma dalıp gitmişim durumun bu kadar kötü olduğunu bilsem çoktan bişeyler yapardım

Başındaki adam adam değil ne istiyorlar gerçekten bilmiyorum hizmetçilik ettiriyolar desem yok çocuklara baktırıyorlar desem yok sadece zülm ediyolar kıza vicdansızca kız annesine gitmek istiyo gezmeye çocukları vermiyolar 2,5 senede maf ettiler kızı sanırım ben bile kendi hayatıma dalıp gitmişim durumun bu kadar kötü olduğunu bilsem çoktan bişeyler yapardım

eğer zorla kaçırmadılarsa o yaşlarda işte kız hayatın daha farkında değil inanıp gelmiştir yanlarına.
tecrübesizlikten yani başka bir şey değil
bir şekilde kaçsın gitsin evden ömür boyu nasıl çekecek onları kıyamam ya hu

off kıyamam ya o kıza yazık günah allahından bulsun hepsı
canım bısey yapmak ıstıyorsun haklısında elı baglı kimse oturmak ıstemez ama kocası psikopat ve duydugu zaman sanada zarar verebılır ama o kızı elınden almanın baska bı yolu olmalı kökten çözum olmalı bı gun ıkı gun ıcın değil

işte bu yüzden fevri davranmıyorum kesin çözüm arıyorum şuan kocası gerçekten psikopat bi keresinde sokaktan geçen pazarcı çok ses yapıyor diye silah çekmiş .o yüzden sesiz sedasız yapıcam sadece yan komşumla konuştum bugün onlarda araştırmaya başlamışlar.

Yazık gerçekten allah yardım etsinn , allah bildiği gibi yapsın öyle insanları :KK47::KK47: şu mübarek ayda hak yerini bulacaktırr

ama canım sen kızla irtiabata geçsen de kızın yardımı kabul edeceğini sanmıyorum nedense böyle bir durumda sanki daha kötüsü ne olabilirmiş gibi korkudan kabul etmez, poliste gelse dediğiniz gibi mutluyum der , o kızcağız öyle sindirilmiş korkutulmuş ki zannetmiyorum sğınma evine gideceğini :KK50: çok üzüldüm yaa nasıl olur allahım ıslah etsin :KK4:

bizimde karşı apartmanda bir gelin var böyle değil tabiki ama oda çook küçük daha ailesi memlekette teyzesini ogluyla evli ama dışarıya sadece aileyle beraber çıkıyor aynı evdeler , genelde balkonda tek başına ağlarken görüyorum :KK50:

neler yaşıyo bilemem ama yeni doğum yaptı lohusa haliyle kvsi çocukla oyunlar oynuyodu gelin temizlik yapıyodu karnını tuta tuta bide evde bekar görümce kv, evli görümce de var hepsi oturuyodu öyle kötü oldum kii:2: , sürekli dışlanıyo sanırım hiç onlarla birlikte değil ve bebeğini hiç kucağında görmedim hep kv de de :KK50:

tabıkı bu sadece balkonda gördüklerim evin içinde neler yaşanıyo allah bilir

Son düzenleyen: Moderatör:
işte bu yüzden fevri davranmıyorum kesin çözüm arıyorum şuan kocası gerçekten psikopat bi keresinde sokaktan geçen pazarcı çok ses yapıyor diye silah çekmiş .o yüzden sesiz sedasız yapıcam sadece yan komşumla konuştum bugün onlarda araştırmaya başlamışlar.

bizimde elimizden bişey gelmiyorkı burdan akıl bıle veremiyoruz çok zor bı durum ya

en iyi çözüm kızın annesini haberdar etmek o polis ile eve baskına gitsin o kızdan annesinin numarasını isteyin ve durumu bildirin burADA KIZIN AİLESİ duruma el koyması gerek , polislerde erkek olduğundan erkek birliği söz konusu

Allah belalarını versin böyle insanların yaa..
yazık günah yaa..o bir insan ya hoş hayvan bile olsa yapılmaz böyle birşey..nasıl vicdansızlıkmış bu..
bence direk polise danışın durumu tam olarak anlatın kızın iyi olmdıını korktuğunu söleyin..
ayy çok üzüldüm yaa

Yazık gerçekten allah yardım etsinn , allah bildiği gibi yapsın öyle insanları :KK47::KK47: şu mübarek ayda hak yerini bulacaktırr

ama canım sen kızla irtiabata geçsen de kızın yardımı kabul edeceğini sanmıyorum nedense böyle bir durumda sanki daha kötüsü ne olabilirmiş gibi korkudan kabul etmez, poliste gelse dediğiniz gibi mutluyum der , o kızcağız öyle sindirilmiş korkutulmuş ki zannetmiyorum sğınma evine gideceğini :KK50: çok üzüldüm yaa nasıl olur allahım ıslah etsin :KK4:

bizimde karşı apartmanda bir gelin var böyle değil tabiki ama oda çook küçük daha ailesi memlekette teyzesini ogluyla evli ama dışarıya sadece aileyle beraber çıkıyor aynı evdeler , genelde balkonda tek başına ağlarken görüyorum :KK50:

neler yaşıyo bilemem ama yeni doğum yaptı lohusa haliyle kvsi çocukla oyunlar oynuyodu gelin temizlik yapıyodu karnını tuta tuta bide evde bekar görümce kv, evli görümce de var hepsi oturuyodu öyle kötü oldum kii:2: , sürekli dışlanıyo sanırım hiç onlarla birlikte değil ve bebeğini hiç kucağında görmedim hep kv de de :KK50:

tabıkı bu sadece balkonda gördüklerim evin içinde neler yaşanıyo allah bilir

off çok zor allah herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın herkesin kalbine biraz vicdan versin neden kendi kızlarını yerine koymazlar gelinleri ya kendi kızlarının başına gelse aynı durum

yazık çok üzüldüm...
artık yetkililere haber vermek de pek işe yaramıyo açıkcası.Fatma Şahin'e mektuplar yazılıyor ama kimse oralı değil.Polisler bu konularla uğraşmıyo bile artık...
keşke kaderi böyle olmasaymış o kızcağızın.kıyamam.

en iyi çözüm kızın annesini haberdar etmek o polis ile eve baskına gitsin o kızdan annesinin numarasını isteyin ve durumu bildirin burADA KIZIN AİLESİ duruma el koyması gerek , polislerde erkek olduğundan erkek birliği söz konusu

kızın annesinin haberi varmış ama hasta kadın bişey yapamıyor babası yok abiside maalesef cezaevindeymiş

kızın annesinin haberi varmış ama hasta kadın bişey yapamıyor babası yok abiside maalesef cezaevindeymiş

akrabalarıda mı yokmuş amca gibi ........ dayı gibi ?kızın ablası?

Polise şikayet edin herşeyi anlatın neden seyirci kalıyosunuz ki? Ayrıca o kızı da çok merak ettim ağaç kovuğundan mı çıkmış annesi,babası,kardeşleri bir akrabasıda mı yok,hiç mi merak etmiyorlar? Anlayamadım doğrusu...................

X