2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

:KK62::KK16::KK49:2014 NISAN ANNELERI LISTESI:KK49::KK16: :KK62:

anne adayimiz:KK49:yaş:KK30:kaçıncı bebiş:KK3:şehirEn Büyük TÜRKİYESAT:21:BDT:emir_bebek:Bebiş cinsiyetimiz:KK73:Bebiş isimlerimiz :118:
e3sme3r24İlk İstanbul08.07.201315 Nisan :nazar:Kız
avare3423İlkİstanbul30.06.201305 Nisan:nazar:ErkekYusuf:emir_bebek:
AdAm_OLaCaK_KIZ28İlk Batman20.07.201326 Nisan :nazar:ErkekMetehan:emir_bebek:
SEDACAN25İlk Bursa17.07.201323 Nisan :nazar:KızRavza:emir_bebek:
aktar8330İlk İzmir13.07.201326 Nisan :nazar:ErkekAlper:emir_bebek:
HIRSIZI33İlkAnkara01.07.201307 Nisan:nazar:KızEla:emir_bebek:
hayretbijiy27İlkİstanbul08.07.201314 Nisan:nazar:ErkekArda:emir_bebek:
pakize25İlkBursa14.07.201311 Nisan:nazar:ErkekEmirhan:emir_bebek:
kuzey1629İlk28.06.201304 Nisan:nazar:Erkek:emir_bebek:
anar24İlkKastamonu01.07.201307 Nisan:nazar:ErkekPoyraz:emir_bebek:
golge_cicegi30İlkAnkara08 Nisan:nazar:Kız:emir_bebek:
sinemmselcukk24İlk Ankara13.07.201320 Nisan :nazar:KızBelinay:emir_bebek:
buket_asude29İkinci Kars22.07.201328 Nisan :nazar:ErkekMuhammed Musab:emir_bebek:
UmRaN__6324İlk izmir28.06.201304 Nisan :nazar:KızElif Nisa:emir_bebek:
burtam2427İlk Ankara26.06.201302 Nisan :nazar:ErkekAhmet Kağan:emir_bebek:
ezgibo27İkinci İstanbul04.07.201310 Nisan :nazar:ErkekEymen Çınar:emir_bebek:
hawar33İkinci 16.07.201322 Nisan :nazar::emir_bebek:
Simca1233İlk İstanbul12.07.201318 Nisan :nazar:KızDila:emir_bebek:
aysegularik29İlk Hatay11.07.201317 Nisan :nazar:ErkekGalip:emir_bebek:
burcu15326İlk İstanbul26.06.201302 Nisan :nazar:KızRabia:emir_bebek:
jennyy_2729İlk 20.07.201327 Nisan :nazar:Kız:emir_bebek:
sudenazz_31Üçüncü Adana13.07.201319 Nisan :nazar:Erkek:emir_bebek:
kircicegi4825İlk Muğla11.07.201317 Nisan :nazar:KızAylin:emir_bebek:
okkesa 08.07.201315 Nisan :nazar:KızZeynep:emir_bebek:
birgulum20İlk İstanbul07.07.201315 Nisan :nazar:ErkekMert:emir_bebek:

yeni listemiz BDT sirasina gore yapilmistir
listeye eklenmek isteyen annis adayları lütfen özelden yazınız
Özelden yazamayan annişler alıntı yaparak yazarlarsa onlarin mesajlarını da görebilirim :KK34:

KILO TAKIBINI BURADAN

NISAN ANNELERI BEBISLERININ ILK POZLARINA BURADAN

2014 Nisan anneleri beslenme günlüğüne buradan

2014 Nisan annelerinin minik bebislerine aldığı cicilere buradan

2014 NISAN ANNELERININ GÖBÜŞLERINE BURADAN

yaş 29-ilk-ankara-07.07.2013-bdt 08.04-ikiz 1 kız-1 erkek

beni de eklermisiniz listeye

saat 1 de de kalksam gezmemden geri kalmıyorum maşalah bana :)
kv aradı ark gidecekmiş kızıda var gelriim dedim :KK70:
kahvaltı yaptım ortalık topladım şimdi de ocağa çorba koydum onu pişiriyorum :)

kolay gelsin ne güzel yaaa. hamilelikte çalışmak zor geliyo. evde oturmayı özlüyorum. normalde evde olsam sıkılırım çalışmaya alışmışım ama hamileyken evde olmayı çoook istiyorum. hele o sabah erken kalkmak beni bitiriyor :106:

kolay gelsin ne güzel yaaa. hamilelikte çalışmak zor geliyo. evde oturmayı özlüyorum. normalde evde olsam sıkılırım çalışmaya alışmışım ama hamileyken evde olmayı çoook istiyorum. hele o sabah erken kalkmak beni bitiriyor :106:

sağol canım :) ayyy ne diyosun sen zor olmaz olur mu canım yaa..evde olmakda çok sıkıcı oluyo aslında canım çalışıyoken hemen vakit geçer gibi geliyo banada :S

sağol canım :) ayyy ne diyosun sen zor olmaz olur mu canım yaa..evde olmakda çok sıkıcı oluyo aslında canım çalışıyoken hemen vakit geçer gibi geliyo banada :S

evet hemen vakit geçiyor ama hamilelikten erken kalkmak zor geliyo. sürekli masa başında oturmakta yorucu. insanın biraz ayağını uzatıp dinlenesi geldiği zamanlar oluyo. bizim odada küçük 4 kişiyiz içiçe tıkış tıkış çalışıyoruz daral geliyo 4 duvar arasında bazen :KK31:

evet hemen vakit geçiyor ama hamilelikten erken kalkmak zor geliyo. sürekli masa başında oturmakta yorucu. insanın biraz ayağını uzatıp dinlenesi geldiği zamanlar oluyo. bizim odada küçük 4 kişiyiz içiçe tıkış tıkış çalışıyoruz daral geliyo 4 duvar arasında bazen :KK31:

oyyyy kıyamam ben sizeeeee..ne işinde çalışıyosun canım?

ayyyyyyy bizim aramızda 1 gün varmış yaaa :)

canım ben memurum. muhasebe bölümündeyim 2 odamız var diğeri biraz daha geniş bizimki küçük :KK43: neyseki huzursuz bir ortamımız yok birbirimize desteğiz. genelde neşeli geçiyo ama yoğunluktan yoruluyorum işte. :KK31:

en nefret ettiğim meslek muhasebe..çok mantıksız bi ders yaa gıcık oluyorumm..amcamla kuzenim muhasebeci öyle deme diyolar ama kişisel fikrim :)
ohh çok şükür benim minik yaramaz tekmeliyo annesini :)

Öncelikle ALLAH en güzel şekilde bebeklerinizi elinize almak nasip etsin... bende 5 ay öncesinde o güzel duyguyu tattım çok şükür bu güzel unutulmaz ve unutulmaması gereken anlarınızı elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız elimizden geleni yapmaya hazırız doğum fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım çok uygun fiyatlarla paketler hazırlamış bulunuyorum çünkü her anne bunu ister ama çoğu zaman bütçe engel olabilir bu yüzden bir anne olarak bu duygularınızı isteğinizi gerçekleştirelim bilgebalcan........... paket hakkında mesajlarınızı bekliyorum...

en nefret ettiğim meslek muhasebe..çok mantıksız bi ders yaa gıcık oluyorumm..amcamla kuzenim muhasebeci öyle deme diyolar ama kişisel fikrim :)
ohh çok şükür benim minik yaramaz tekmeliyo annesini :)

iyi iyi tekmelesinn annesi:) hiç sorma canım bende sevmezdim muhasebeyi... sözelciyim normalde... ilk memuriyeti kazandığımda müdür seni muhasebeye vereceğim dediğinde yapamam dedim neden? herkes annesinin karnındamı öğreniyo :KK1:dedi 3 senedir bu işin kurdu olduk. artık herşey formatlaşmış ama dikkat isteyen iş tabikide.

Son düzenleme:
Benimkini aradım bugün gececi ,gündüz evde.
Iş tutuyorum diyor...çamaşırları yıkamış..bulaşıkları yıkamış evi süpürmüş...bir de kuru fasulye ıslamış...
Adamı ne hale getirdim...yemeği de yapı ver dedim...iyi bebeği de ver ben doğurayım diyor...
Akşam eve gidip yemeği yapınca uzanıp kızımı dinliyorum orada uyuyakalıyorum sonra yatağa gidiyorum...
Her gün aynı şey...kendime gelmem lazım. öyle uyuşuklaştım...
8 kilo almışım...aşı olduğumda sağlık ocağında tartıldım...inanmıyorum demişim ...hemşire ne oldu diyor...
1 ayda 5 kilo...hamur işini kesmem lazım... Bebek daha 500 gram...zaten kiloluydum hamile kaldığımda

Hanımlar merhaba, hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Ben de 2014 nisan annesi olacağım Allah izin verirse.

Topiği yeni keşfettim ve biraz okudum. Kafama takılan bişey var. Benim karnımda hatta göğsümün altına kadar bi kıllanma oldu son bir aydır da arttı. Normalde çok fazla tüy sorunu yaşayan biri olmadığım halde belirgin bi derecede kıllanma oldu.

Sizde de var mı böyle bir şey? İnternetten biraz araştırdım sanırım bazılarında olabiliyomuş. Acaba alsak bu tüyleri bi şekilde zararı olur mu ki?

Hoş geldin canım:KK3:, maşallah meleğine:nazar: Tüylenme normal, doğumdan sonra dökülme ihtimalleri var. Şimdi uğraşma epilasyon vs. ile. Doğumdan sonra geçmezse lazere müracaat:KK34:

Iş tutuyorum diyor...çamaşırları yıkamış..bulaşıkları yıkamış evi süpürmüş...bir de kuru fasulye ıslamış...
Adamı ne hale getirdim...yemeği de yapı ver dedim...iyi bebeği de ver ben doğurayım diyor...
Akşam eve gidip yemeği yapınca uzanıp kızımı dinliyorum orada uyuyakalıyorum sonra yatağa gidiyorum...
8 kilo almışım...aşı olduğumda sağlık ocağında tartıldım...inanmıyorum demişim ...hemşire ne oldu diyor...
1 ayda 5 kilo...hamur işini kesmem lazım... Bebek daha 500 gram...zaten kiloluydum hamile kaldığımda

Maşallah eşine.:nazar: Fena fikir değil aslında, erkekler de doğurabilseydi:107: Gerçi onların canı pek kıymetli, sancılandıklarını düşünemiyorum ben:KK9: Çok abartı yemiyorsan kilonu hiç dert etme, doğumdan sonra istemesen de o tempoda verirsin zaten:KK34:

maşallah eşine :KK1::nazar::nazar::nazar:

benimkide aynı bende şimdi iş yerine geldim bütün gün hacizdeydim, yeni konuştum kocişimle eve geçmiş, bulaşıkları yerleştirdim, var olan bulaşıkları makineye koydum başka ne yapım diyor :KK70: dedim oturduğumuz oda ile mutfağı elektrikle :KK70: tamam dedi, yardım etmeleri gerçekten süper oluyor,

Sağ olsun yapıyor da akşam ben nazlanamıyorum o yüzden
benim nerem ağrısa onunda ağrıyor...
Snowyy ,evet iyi ki erkekler doğurmuyor ben çekemezdim inan onun mızmızlığını.

Benide hamile kaldığımdan beri bıkmadan zorlayan tek şey sabahları uyanmak :KK43:

benimkide aynı bende şimdi iş yerine geldim bütün gün hacizdeydim, yeni konuştum kocişimle eve geçmiş, bulaşıkları yerleştirdim, var olan bulaşıkları makineye koydum başka ne yapım diyor :d dedim oturduğumuz oda ile mutfağı elektrikle :d tamam dedi, yardım etmeleri gerçekten süper oluyor,
geçenlerde kayın validem duydu yaptıklarını ailecek gülmüşler hatta kardeşi ve eniştesi kılıbık demiş
ona rağmen hala devam ediyor aldırmadan...hamile olmasam zaten yapmaz,zorlasam da yapmaz normalde tv karşısında sürekli futbol izleyen bir tiptir.

geçenlerde kayın validem duydu yaptıklarını ailecek gülmüşler hatta kardeşi ve eniştesi kılıbık demiş
ona rağmen hala devam ediyor aldırmadan...hamile olmasam zaten yapmaz,zorlasam da yapmaz normalde tv karşısında sürekli futbol izleyen bir tiptir.

Senin kocişinin yapması daha tatlı o zaman canım, benim kv eşimden için hep yapsın, bırak söyle ne varsa yapsın diyor hatta yemek için bile kendini kötü hissettiğinde yapma bişe diyor, eşimin babasıda yapıyormuş herşeyi öyle diyor kv, amaa normalde yapmayan birinin yapması kadar güzel bişe yoktur :KK70: inşallah doğumdan sonrada devamı gelir :KK1:

benimkide aynı bende şimdi iş yerine geldim bütün gün hacizdeydim, yeni konuştum kocişimle eve geçmiş, bulaşıkları yerleştirdim, var olan bulaşıkları makineye koydum başka ne yapım diyor :KK70: dedim oturduğumuz oda ile mutfağı elektrikle :KK70: tamam dedi, yardım etmeleri gerçekten süper oluyor,

Sağ olsun yapıyor da akşam ben nazlanamıyorum o yüzden
benim nerem ağrısa onunda ağrıyor...
Snowyy ,evet iyi ki erkekler doğurmuyor ben çekemezdim inan onun mızmızlığını.

Bu nisan kocaları hamarat canım maşallah:nazar::emir_bebek: Yetiştirmeden oluyor o aslında, çocukları kız-erkek ayırmadan sorumluluk vermek lazım. Aynı evin içinde beraber yaşanıyor; temizlik-yemek vs. hergün yapılacak neticede. Biri yapamazsa diğer yapar, etraf neden bu kadar büyütür anlamak güç:107:

Kizlar valla Masallah sizin kocislere. Benim kocami staja alsalar olur muuu? Ben de kocama ufacik bi sey desem surat asiyo. Bazen gormezlikten gelip bisey daha soylersem vay halime 😜 ilk dort ayimi cok zor gecirdim. O zaman ben demeden yapiyodu herseyi ama simdi artik bittiiiii 😢😢

X