Hamam Otu Yagi kullananlar

iyimiş demekki. bende denemeliyim o halde.
peki net sonuç alan yok mu?
ayrıca birileri beni bilgilendirsin kızlar

bunun seansları tüylerin/kılların çıkma periyodu mudur?
ağdadan sonra yağ misali direk sürüyor muyuz?

nedir nasıldır kızzlaarr:KK43:

net sonuç için beklemek gerekiyor çünkü tüyleri geç çıkarıyor geç çıkıncada alamıyorsun. alamayıncada süremiyorsun yani seanslar tüylerin çıkma periyoduna göre çünkü çekeceksin tüyleri tüylerin yuvasına yağ girecek ben ilk seansında özellikle çok sürüyorum birde akşam yapacağım diye epilatörle alırsam akşam alıp hemen sürüyorum yada sir yaptırıyorsam akşama yakın yaptırıyorum...

alt bacağıma aldıktan sonra hemen uyguladım. gıdığıma da yağ sürdürmedim hemen uyguladım bilmiyorum belki sonuçları ondan çok iyi, üst bacağım çok hassastır yağ sürdüler yıkadım filan sonra uyguladım...

net sonuç için beklemek gerekiyor çünkü tüyleri geç çıkarıyor geç çıkıncada alamıyorsun. alamayıncada süremiyorsun yani seanslar tüylerin çıkma periyoduna göre çünkü çekeceksin tüyleri tüylerin yuvasına yağ girecek ben ilk seansında özellikle çok sürüyorum birde akşam yapacağım diye epilatörle alırsam akşam alıp hemen sürüyorum yada sir yaptırıyorsam akşama yakın yaptırıyorum...

alt bacağıma aldıktan sonra hemen uyguladım. gıdığıma da yağ sürdürmedim hemen uyguladım bilmiyorum belki sonuçları ondan çok iyi, üst bacağım çok hassastır yağ sürdüler yıkadım filan sonra uyguladım...

ya ben ağda yaptıktan sonra ağda yağı kullanmadan hamamotu yağını sürdüm benım yaptığım gibi olmuyo mu neden yıkadın :S

tamam canım tabiki. sonuç ancak 30 günün sonunda :)) ayda bir yaptırıyorum sir,umarım faydasını görürüm. Bugün sabahtan yaptırdım sir'imi şimdi akşamı bekliyorum sürmek için. Yatmadan önce. Bismillah diyip başlıcaz.

ben hemen aldıktan sonra sürdüm diğer seansları gece yatmadan yapıyorum da sen aldıktn snra akşamı bekleme bence en önemlı seans bence ılkı tüyler kopnca gözenekler daha açık oluyo ya onun için

merhabalar kızlar ben 3. seansıma başlamak istiyorum ama çıkmadı henüz üst bacakta ve bikini bölgesinde bir mucize olmadı ama çok belirginde çıkmadı şimdi reglim bitsinde az bile çıksa gidip aldırıcam sırf 5-6 seansa çıkayım diye :) ama gıdığım mükemmel oraya çok iyi geldi... kaşlara ve bıyıklara sürmüştüm bu kez oralarda iyi, regl dönemindeyim fışkıran kaşlarım olurdu belli belirsiz çıkan tüyler var...

alt bacağımla zaten bağlantıyı kopardık orası ve gıdık rekora gidiyor :))))))

gıdık dediğin çene altı mı oluyo cnm bnm ince ama siyah sinir bozucu tüyler var onlara sürmek istiyorm çenemde

ben hemen aldıktan sonra sürdüm diğer seansları gece yatmadan yapıyorum da sen aldıktn snra akşamı bekleme bence en önemlı seans bence ılkı tüyler kopnca gözenekler daha açık oluyo ya onun için

ama çok kırmızıydı bacaklarım. bana demişlerdi telefonda hemen sürmeyin diye. zaten sirden sonra 2 saat banyo yapmıyorsun. Kırmızı benek benek oluyor benim sirden sonra. gece yap dediler gece yaptım bende. bence ha önce ha sonra farketmez bence gözenekler tüyler çıkana kadar hep açık.

Dün akşam bacaklarıma da yaptım bacakta daha iyi anlarım etkisini. Kızlar ben internet üzerinden değil aktardan aldım bakım yağı olduğu yazıyor sadece ama aktardaki kadın kesin çözüm bu dedi ama kutusunun üzerinde öyle bir şey yazmıyor sadece epilasyon sonraları bakım yağı yazıyor.

metinilaç diye bi adres var ürünün yanındaki kodu oraya yaz orjınal olup olmadığı çıkar

ama çok kırmızıydı bacaklarım. bana demişlerdi telefonda hemen sürmeyin diye. zaten sirden sonra 2 saat banyo yapmıyorsun. Kırmızı benek benek oluyor benim sirden sonra. gece yap dediler gece yaptım bende. bence ha önce ha sonra farketmez bence gözenekler tüyler çıkana kadar hep açık.

olabilir canım bilemedım kı bende yeni deniyorum zaten . hemen sürmeyin diye neden dedi acaba tahriş olur falan diye mi ben hemen sürdümde bi sorun yaşamadım.

bende merak ettim denicem mutlaka :) zaten bnmkiler çok seyrek 3-4 senedir ağdaya gidiyorum kalanınıda epilasyonda halletiririm :))

merhabalar kızlar ben 3. seansıma başlamak istiyorum ama çıkmadı henüz üst bacakta ve bikini bölgesinde bir mucize olmadı ama çok belirginde çıkmadı şimdi reglim bitsinde az bile çıksa gidip aldırıcam sırf 5-6 seansa çıkayım diye :) ama gıdığım mükemmel oraya çok iyi geldi... kaşlara ve bıyıklara sürmüştüm bu kez oralarda iyi, regl dönemindeyim fışkıran kaşlarım olurdu belli belirsiz çıkan tüyler var...

alt bacağımla zaten bağlantıyı kopardık orası ve gıdık rekora gidiyor :))))))

peki sendemi hürrem hamam otu yagı kullandın yoksa başka bi markanınkini aldın :)

olabilir canım bilemedım kı bende yeni deniyorum zaten . hemen sürmeyin diye neden dedi acaba tahriş olur falan diye mi ben hemen sürdümde bi sorun yaşamadım.

yani benim cildim hassas canım ondan. hatta akşam sürerken bile tedirgin oldum akşam olmasına rağmen yine vardı çok kızarıklığım ama sürdüm. yine de çok şükür bişi olmadı. umarım faydasını görürürüz hep birlikte. şu tüylerden kurtuluruz. Bu mübarek günde amin inşallah.

yani benim cildim hassas canım ondan. hatta akşam sürerken bile tedirgin oldum akşam olmasına rağmen yine vardı çok kızarıklığım ama sürdüm. yine de çok şükür bişi olmadı. umarım faydasını görürürüz hep birlikte. şu tüylerden kurtuluruz. Bu mübarek günde amin inşallah.

Tedirgin olmana gerek yok bence ben koparırken yara falan oldu oralara bile bişey yapmadı ..İnşallah canım hep beraber şu çileden kurtulup sevgililerimizede süreriz onlarda kurtulur :KK70: :KK70:

kızlar ben bıyıklarımda ve kaşlarımda kullanmıstım 2 hafta oldu 1.seansım biteli. tüylerim çıktı kaslarımda ve bıyıklarımda küçük küçük bosluklar var ve azalmışlar biraz :)

Merhaba kızlar.Yazdıklarınızı okudum etkilendim açıkçası.Bende denemek istiyorum :KK52:
Bana da ürünün orjinal ve kampanyalı olduğu siteyi msj olarak atarsanız çok sevinirim.Kadir geceniz mübarek olsun ayrıca :KK34:

X