Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Daha sonra tekrarladimi kac gunde dustu
4,5 tane kalmıstı dondurulan yerlerde. Diğerleri gitmişti. 2 hafta sonra kontrole gel dedi doktor ama o arada yeni yerlerde de 7,8 tanr daha çıktı. Sonra tekrar işlem yapıldı. Simdi 4,5 tane daha var. Yani bu biraz siğilin tipi, virüs yüküyle felan da alakalı. Eğer ki 6 ay önce gördüğünde et beni sanıp onu kanatmasaydı direkt doktora gitseydi bu kadar ugrastırmayacaktı. Malesef hemen doktora gitmek cok önemli.

Kızlar bide söyle bisey takıldi kafama. Şimdi benim tahminimce bu siğiller bende 1.5 ay once falan çıkmıs olması lazım. Çunku çok net hatirliyorum afedersiniz ama tuvaletimi yaparken biraz bi zorlanmam oldu sonrasında çok ufak 1-2 damla bir kanamam oldu ve ondan sonra kaşintilarım basladı. Hatta elime bir sey geldiğini hatırliyorum ama ben zorlamaktan hemoroid ya da yara gibi bisey vardır diye bakmamıstım bile. Neyse uzatmayayım. Kimileri işte ayda 1 siğil yaktirdıklarını ya da yaktırdıktan bir kaç hafta sonra 5-6 tane yine siğillerinin olduğunu söyluyorlar. Benim bunca zamandır orda olmalarına rağmeb toplam 15 tane siğilim yoktur. Bu iyi bir sey değil mi? Sonuçta ne kadar azsa vücudun demek ki buna o kadar direnç gösteriyor

Siğil problemi ben de vardı, doktora gitmeye de utanıyordum açıkçası ama tedavi olmadıkça siğillerin yayılma durumu varmış. Bende az sayıda olan siğilin sayısı zamanla artmaya başlamıştı. Ben de Kadıköy'deki avrupa cerrahi hastanesinde lazerle tedavi oldum şimdi çok rahatım sana da tavsiye ederim.

4,5 tane kalmıstı dondurulan yerlerde. Diğerleri gitmişti. 2 hafta sonra kontrole gel dedi doktor ama o arada yeni yerlerde de 7,8 tanr daha çıktı. Sonra tekrar işlem yapıldı. Simdi 4,5 tane daha var. Yani bu biraz siğilin tipi, virüs yüküyle felan da alakalı. Eğer ki 6 ay önce gördüğünde et beni sanıp onu kanatmasaydı direkt doktora gitseydi bu kadar ugrastırmayacaktı. Malesef hemen doktora gitmek cok önemli.
Ben hic ellemedim kanatmadim minik minikler

Siğil problemi ben de vardı, doktora gitmeye de utanıyordum açıkçası ama tedavi olmadıkça siğillerin yayılma durumu varmış. Bende az sayıda olan siğilin sayısı zamanla artmaya başlamıştı. Ben de Kadıköy'deki avrupa cerrahi hastanesinde lazerle tedavi oldum şimdi çok rahatım sana da tavsiye ederim.
kac taneydibsigilin tamemen gitti mi
Kac t

Benim toplam 6-7 tane siğilim vardı ve hepsi tamamen gitti. Bu arada internetten hastalığı biraz araştırınca eğer tedavi edilmezse rahim ağzı kanserine de yol açtığını gördüm. Sana tavsiyem en kısa sürede muayene ve tedavi olman.

Benim toplam 6-7 tane siğilim vardı ve hepsi tamamen gitti. Bu arada internetten hastalığı biraz araştırınca eğer tedavi edilmezse rahim ağzı kanserine de yol açtığını gördüm. Sana tavsiyem en kısa sürede muayene ve tedavi olman.
Kriyo mu yaptirdin 1 seasta hepsi donduruldu mu daha sonra tekrarladimi

Kriyo yaptırdım ama sadece kriyo değil onun yanında diğer tedavi yöntemlerini de denedi Yasir Gözü hoca. 3 seansta bitti ve herhangi bir tekrarlama durumu olmadı. Şu an gayet rahatım.

İnsanları kanser falan diyerek korkutup telaşlandırıp müşteri çekmeye calısıp hastanenin reklamını yapıyorsun.Arkadaslar bu kişi bu sabah üye olmuş ve üye olduğundan beri 15 mesaj atmış ve 15 mesajında da bahsettiği hastaneyi övmüş hem de farklı farklı bir sürü bölümünü ve doktorunu. Kendisi şikayet edilmiştir. Arkadaşlar, Siz de “kanser olunuyormus aman haaaa” diyenlere karsı temkinli olun. İnsanların sıkıntılarından faydalanmak bu kadar mı basit ya..

Senin nasıl tedavin var
Bir bucuk ay önce siğilim olduğunu farkettim ve su ana kadar biri kontrol olmak üzere 2 kere dondurma işlemi yapıldı. Şimdilik siğil yok ama küçük küçük kıl kökü mü ne olduğunu anlyamadığım siğil olduğundan şüphelendiğim minik oluşumlar var. Haftaya doktora gideceğim tekrar ama öncesinde sirke ile deneme yapmayı düşünüyorum. Bugün baslayacagım sirke tedavisine.

Bir bucuk ay önce siğilim olduğunu farkettim ve su ana kadar biri kontrol olmak üzere 2 kere dondurma işlemi yapıldı. Şimdilik siğil yok ama küçük küçük kıl kökü mü ne olduğunu anlyamadığım siğil olduğundan şüphelendiğim minik oluşumlar var. Haftaya doktora gideceğim tekrar ama öncesinde sirke ile deneme yapmayı düşünüyorum. Bugün baslayacagım sirke tedavisine.
Sirke tedavisi nasil oluyor

Sirke denedim faydası olmuyor.adaçaylı sprey al aktardan, ben onu sürüyorum

Sirke denedim faydası olmuyor.adaçaylı sprey al aktardan, ben onu sürüyorum
Sirke siğilerimi götürür mü bilmem ama ben acayip siğillerde kaşıntı problemi yaratıyor ve sirke çok iyi geliyor. Her sabah sirkeyi sulandırıp tampon hareketlerle uyguluyorum en azından gün içinde sıkıntı yasamıyorum. Ama siğillere faydası olur mu bilemem

X