Transfer Yaptirip Sonuç Bekleyenler

arkadslar bendeb eklıyorum test gunum 22 nısan.4.gunum transferde.burası olmasa hıc vakıt gecmıcek.offfff bazen cok sıkılıyorum.ya bnm adet taruhım 18i beklemeyıp o gun yaptrsam mı testı.9. gunum oluo.hcg de almadım dondurumuslardan yaptrdm dıe

arkadslar bendeb eklıyorum test gunum 22 nısan.4.gunum transferde.burası olmasa hıc vakıt gecmıcek.offfff bazen cok sıkılıyorum.ya bnm adet taruhım 18i beklemeyıp o gun yaptrsam mı testı.9. gunum oluo.hcg de almadım dondurumuslardan yaptrdm dıe

merhaba

herşeyden önce tüpün hayırlı olsun. aramızda 10. gün test yaptıranlar var ama,onlar genelde şanslıyıdı çünkü oluımlu sonuçlar aldılar ama dr ve tıp söylediği tam 12. gün çünkü kanda en doğru sonuçu o zaman alırsın ve seni o günkü değere göre değerlendirirler.Adet tarihin o zamansa bile bekle adet olmazsan bile 12. günü tamamla
Adet durumun gerçekleşirsede dr un söylediği gibi hareket et.Biliyorsun tüp kesinlik değildir. Sadece şansımızı yükseltiyorlar.
Oluşacak ağrılar ve haifi lekelenmeler tutup tupmadığınında göstergesi değil ,herkeste farklı oluyor.Umarım herşey gönlünce olur.Biliyorum beklemek zor ama bizim işimizde sabır bunu karşısında hayırlısı olsun.

amerıcan hastanesnı deenemdım ama arastırıyorum ve bnde oraya gıtmeye karar verdım evet o doktoru bılıyorum bnde oraya gıtcem bakalım busefer olur ınsllh

merhaba arkadaşlar bende dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım, bugün 11. günüm ve sabah test yaptırmam lazım, çok korkuyorum hiçbirşey hissetmiyorum galiba olmadı ...

X