Ev Yapımı Elma Çayı / Zayıflamaya Yardımcı

Kızlar, konu sahibi nereye kayboldu demeyin, ben sadece paylaştım denemedim a.s.

Ben elmayida limonuda iyice yikayip dørde bølup cekirdek ve kabuklariyla birlikte kaynatiyordum 1,5litre suda.. elma baya tuhaf olmaya baslayincaya kadar kaynatiyordum

ben elmanın çekirdeklerini temizliyordum.öylece mi kaynatmalıyız?

slm elma çayınıza takıldım kaldım.benim bildiğim kadarı ile elma ve limon çekirdekleri antioksidan olarak kullanılıyor.ve ayrıca bu çayı hazırlarken bunların çekirdekleri ve kabuklarıda içinde olmalı.bir dönem ben kullandım ve gerçekten faydalı.ama tembellikten bıraktım.kuzenim devam etti ve gayet başarılıydı.kuzenim ekstradan içine kuru üzüm çekirdegide katıyordu,ve tarçını da çubuk tarçın kullanıyorduk.yani tavsiye ederim kullanan biri olarak.

ben sadece elmayı kaynatmıştım hoşaf gibi ama mutlaka deneyeceğim bunu bu arada bende sevmem tarçını sadece elma limo deneyeceğim ):içelim:

ben dunden beri denemeye başladım tadı bayağı güzel portakallısını denedım içmesi zor olmuyor bakalım netıce ne olacak:lepi:

uzman diyetisyen selahattin dönmezin yağ yakımını hızlandıran çay tarifine benziyor.

paylaşım için teşekkürler dids .a.s.

bu sayfayı 2 ay önce falan kaydetmiştim üşendim heralde yapmayaa :kedi:

ama bugün yapıcam 2 ay kadar daha elma rahat bulunur artı bitkisel ve meyvalı çayları çok severimmm

tekrar teşekkürlerra.s.

Son düzenleme:
Ben uc gun boyunca ugladim bende tamamen ters etki yaratti, uc gun boyunca tuvalete cikmadim bende boyle sorunlar hic olmaz yani kisiden kisiye degisiyormus.

arkadaşlar bu karışımı ben de yaptım
2 elma
1 limon
1 dal tarçın
tane karabiber, karanfil 3lt suda kaynattım 5 gündür içiyorum tadı çok güzel sabah akşam yemeklerden sonra içiyorum ben 53.5 kiloydum 53 oldum ama kabızlık yapıyor sanki

2 elma
1 limon
1 dal tarçın
tane karabiber, karanfil 3lt suda kaynattım 5 gündür içiyorum tadı çok güzel sabah akşam yemeklerden sonra içiyorum ben 53.5 kiloydum 53 oldum ama kabızlık yapıyor sanki

ben 10 gun ldu deneyelı kabızlık yaptığı konusunda hemfikirim sizinle a.sa.sa.s

2 elma
1 limon
1 dal tarçın
ben de denedim iki haftada 57 den 54,50 düştüm (boyum 170cm)

X