Saç Rengi ve Saç Boyama Çiğ sarı saçlar için öneri ve görüşler

E

EU1

Ziyaretçi
Merhabalar arkadaşlar benim diğer msj larımı takip ettiyseniz Aşama aşama Sizinle paylaşıp aktarıyorum. bi kaç hafta önce evde saçlarımı kendim açmıştım ve çokta güzel platin sarısına yakın bir renk oldu fakat gün geçtikçe bu renk solmaya başladı bende saçlarımı kolleston açık doğal sarı rengi ile boyadım...Birkaç hafta daha geçti şuan gözüme çok çiğ sarı gibi görünmeye başladı üstüne ne renk bir boya alsam daha güzel durur?Ben çok beyaz tenli ve renkli gözlüyüm sanki yüzümü soluk gösterdi tam bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...Not: Bİde saçımın rengini göstermek açısından buraya bir resimde koyuyorum sevgiler...

407adsiz.JPG

saçların dogalmıyıdı hangı renktı acmadan once canım..?

benim arkadaşında saçı böyle olmuştu küllü sarı saçtaki çiğli almıtı oda kolestonu arayıp öyle boyamıştı güzel olmuştu eğer saçım çiğ oldu diyorsan sarı saç beyaz tenlilere yakışır yorum yapmak için komple duruşunu görmeden olmaz resimde hiç belli değil

teşekür ederim arkadaşlar ama ben sarı saçı seviyorum birde acaba bu saça

loreal recital preference hollywood sarı

4998adsiz.JPG

yada

20204056800644223.jpg

koleston çok açık küllü sarı rengimi yapsam bu çiğ renkten kurtulur...birede bi arkadaş sormuş evet kendi saç rengimi açıcıyla açmıştım

canım hollywood bence kapamaz çiğliği gibime gelio...CADIARZU

hadi ya öylemi dersin ama çok tatlı bi renk bide hiç daha önce bu marka kullanmadım bilmiorum hiç napıcam ben:KK70:

ya okuduysan eger bende bu markanın 8 nosunu ıstıodum ama bı sıkayet sıtesınde okudum sapsarı saclarını turuncu yapmıs ben de aman eksık kalsın dedım ama cook gusel gorunuodu gercekten..

hadi ya ama herkezde aynı şeyler olmayabilir onuda düşünmek lazım:S

evet ama ben turuncudan cok cektım canım zamanında sımdı duzelmısken bıde rengı tutturmusken cok fecı bısı ya:KK70::KK70: ama preference ın kutudakı renkler gercekten harıka..

cnm çiğ diyorsan demek fotoda hiç belli değil fotoda küllü sarı gibi görünüyor
sen daha ii bilirsin saçın çiğ ise soluk durmaz o da var
soluk ise hiç küllü yapma zaten
soluk ise hollywood canlı bir renk gibi o yuzden canlılık katabilir ya da altın sarısı gibi sıcak bir tonla canlılık olabilir o da riskli bir şey diemem

hadı ya demek dogruymus cook kotu ama kutudakıyle aynı renk olmaması pekı 11 ve 12 cok mu acık acaba?

ben 12 numarayı sadece kuaförler yapabiliyo zannettim.meğer kolestonunda 12 numara boyası varmış.

acaba 12 numara turunculaştırma falan yaparmı?tam olarak nasıl bir sonuç verir?röflenin üzerine boyuycam.bi röfle yaptırıym dedim bin pişman oldumya senağlama

şu anda saçımın rengi kül rengi gibi.tam tarif edebiliyomuyum bilmiyorum ama canlı olmayan beyaza dönük bir sarı.üzerine 12 numarayla boyasam güzel olur diye düşünüyorum.sizce nasıl olur fikirlerinizi yazarsanız çooook sevinirim arkadaşlar

valla annem 8 no boyuyordu turuncu resmen. 9 ben denedim altın gibi oldu. sonra 12 yaptım 11 de güzel: güzel oldu.

güzelim turuncu yaptı demişsinde annenin saç rengi nasıldı nasıl bir zemin üzerine yaptınız bu çok önemli bu saç renkleri çok çok açık bir saç tonunda güzel bir sonuç verir ayrıca sende 9 numarayı kullandım demişsin hollowood sarırısımıydı bide numarası zaten bunların 1O kadar sen 11 12 nasıl kullandın hayret ettim doğrusu?

perfectrecitalsarilarvz6.jpg

sen bunlardanmı bahsediyorsun ayrıca?

kızlar rofle forumunada yazmıstım ama bebeq sarısı naısl bşi oluo tam olarak yarıdmcı olabılrmsınız??

bebek sarısı hani bu seda sayan varya onun sarıısndan bildiğim kadarıyla. bir de arkadaslar ben sacı actırdım ciğ sarı oldu. iğğğ dısarı cıkmak istemiyorum varyaa. kolestonun 12.1 çok acık küllü sarısı kulalnsam platine yakın bir renk olurmu dersiniz. kuafor 50 ye yaparım dedi.

kızlar rofle forumunada yazmıstım ama bebeq sarısı naısl bşi oluo tam olarak yarıdmcı olabılrmsınız??

arkadaşım bu konuyu başka yere yazarmısın lütfen benim konum başka bebek sarısı değil sorununu saç boyama yerine yzarsan sevinirim:kızgın:

bebek sarısı hani bu seda sayan varya onun sarıısndan bildiğim kadarıyla. bir de arkadaslar ben sacı actırdım ciğ sarı oldu. iğğğ dısarı cıkmak istemiyorum varyaa. kolestonun 12.1 çok acık küllü sarısı kulalnsam platine yakın bir renk olurmu dersiniz. kuafor 50 ye yaparım dedi.

canım bende saçlarım çiğ sarı bende dediğin boyanın aynısını kullanmayı düşünüyorum ama nasıl olur bilmem?*sana kuaför o rengemi boyuyacaktı peki?

X