Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

RoJ€k-t€;3733923 .!.:
özgecim ben senin mesajlarını hep okuyodum göüs büyütme alanlarında, çok şey öğrendim sendenn yerimseniben

bu arada ben de lise 3teym almanca görüyorum uff çok zor dimi yaa:kızgın:

sen ve uranus(tü sanırım) sayesinde baya güzelleşti göğüslerim, önceden sivilce gibiydi yaa ıyy..
şimdi desteksiz 75 takıyorum, nar çekirdeğiyle de biraz yanlara doğru dolgunlaşsa süper olur benim için.. ayy iyi ki varsınz yaa a.s.

canımmm yaa ne mutlu bize o zaman :hooray: cunku ben arastirdigim herseyi herkesle paylasmayi cok seviyorum... bilgi ve mutluluk paylastikca daha da artiyor... kaydirigubbakcemile5

boyle haberler alinca kendimi daha da mesut hissediyorum, birbirimizi simaen tanimasak da insan sevgisinin nerelere varabilecegini gosteriyor bu birliktelik.. iyi ki varsiniz hihoyyyt

almanca evet cok zor canim, ben de 7 sene okudum ve canim cikti... ama bir yandan da yazin bayagi isime yaramisti o donemler... almanlarla konusmak ve sosyal olmak anlaminda kaydirigubbakcemile2 hihi...

canim senin adina cok cok sevindim, bence nari kesinlikle dene, ama cok abartmadan tabii gunde 1 ya da 2 kasik kullani kesinlikle dolgunlasacaktir yerimseniben

inşallah kısa zamanda nar çekirdeği alacam küçüm yarın biter çok az kalmış gitmişken nar çekirdeğide alayım:lepi:

Merhaba arkadaşlar bende küç kullanıyorum birazçık işe yarada ama narda kullanmak istiyorum ama 2-3 aktara gittim yokkkkmirmirmirmir ya nerden bulucam ben yaaaaa:roflol:inş bulurum bide östrojen falan diyosunuz kilo yaparmı acaba heryerimiz şişerse sonraagögüs yok ama mşl:nazar: popo wardır bende daha fazla şişerse fena amannnnlaelaelaelaelae ben bulsam nar çekirdeğini gerisi önemli değil kendinize iyi bakın canlarım Şeniz çok a.s.

RoJ€k-t€;3733923 .!.:
özgecim ben senin mesajlarını hep okuyodum göüs büyütme alanlarında, çok şey öğrendim sendenn yerimseniben

bu arada ben de lise 3teym almanca görüyorum uff çok zor dimi yaa:kızgın:

sen ve uranus(tü sanırım) sayesinde baya güzelleşti göğüslerim, önceden sivilce gibiydi yaa ıyy..
şimdi desteksiz 75 takıyorum, nar çekirdeğiyle de biraz yanlara doğru dolgunlaşsa süper olur benim için.. ayy iyi ki varsınz yaa a.s.

ne yaptn da cnm svilce durumundan kurtldun:1shok:

Arkadaşlar ya bulamıyorum nar çekirdeğini onu bulana kadar nar ekşisi alsam bi yemek kaşıgı yutsam olurmu acaba artık bulana kadar kullanıcam bakalım içinde glikoz mu ne ondan warmış ama deniycem bakalım inş işe yarar HAYIRLI RAMAZANLAN ALLAHA EMANET OLUNa.s.

Arkadaşlar ya bulamıyorum nar çekirdeğini onu bulana kadar nar ekşisi alsam bi yemek kaşıgı yutsam olurmu acaba artık bulana kadar kullanıcam bakalım içinde glikoz mu ne ondan warmış ama deniycem bakalım inş işe yarar HAYIRLI RAMAZANLAN ALLAHA EMANET OLUNa.s.

eğer faydsı oluyosa ne gzel. nar ekşisini çok svermmm lavaşın içine sürüp yemk çok gzel oluyo. yada ksırda ,ezmede, çiğköftdee:dkaydirigubbakcemile3

ben de bugün nar çekirdeği aldım aktardan. adam balla karıştırıp ye dedi. yemeklerden yarım saat öncemi sonramı ne. bana gösterdiği kitapçıkta faydaları yazıyordu okudum. bi çok faydası var ama göğüsle ilgili hiç bişi yazmıyordu.adam da tahmin etmemiştir .sanırım pek bilinmiyor. sizler nasıl kullanıyorsunuz. yardımcı olurmusunuz

ya bende nar çekirdeğini o kadar aramama rağmen bi yerde açık buldum almadım sanki yıllardan beri bekliyomuş gibme geldi kavonozunu görünce...kapalısı da yok ama kapsül faydalı olabilir belki

ya bende nar çekirdeğini o kadar aramama rağmen bi yerde açık buldum almadım sanki yıllardan beri bekliyomuş gibme geldi kavonozunu görünce...kapalısı da yok ama kapsül faydalı olabilir belki

canım slm bende bulamıyorum nar çekirdeğini eğer güvendiğin bir aktarsa al ben küç ü açık olarak alıyorum hemde daha uygun fiyatı bulmuşsun bide ben bulabilsem hemen alıcam kapsül küçük olduğundan faydası geç olabilir tozunu daha fazla alırız toz olarak al yani sen bilirsin tabi canım kendine iyi bak koca memişlerrhihoyyyta.s.

ya bu nar çekırdeyın tadı ne kadar igrenç valla zor oldu bıraz once suyla denedım olmadı sonrada yogurla yedım fena deyıl amam yınede pek guzel deyıl ama napalım dayancaz buyuk olsun istıyorsak katlancaz artık

canım slm bende bulamıyorum nar çekirdeğini eğer güvendiğin bir aktarsa al ben küç ü açık olarak alıyorum hemde daha uygun fiyatı bulmuşsun bide ben bulabilsem hemen alıcam kapsül küçük olduğundan faydası geç olabilir tozunu daha fazla alırız toz olarak al yani sen bilirsin tabi canım kendine iyi bak koca memişlerrhihoyyyta.s.

ya adam çok yağcı bide sigara içiyo pek güvenmiyorum açıkçası...sorucam bakalım bir daha iyice her yere inşallah bulurum...

kızlar boşuna açık ürünleri almayın.ne faydası ya onun etkisi24 saatte bitiyo.kaldıki ne kadar rafta kaldı o bile belli değil.çok güvendiğim bi aktar amca vardı o hep derdiki aldığın şeyin yiyceğin kadarını ezip hemen yutcaksınki fayda etsin.kapsülde de güvenilir bi marka seçin.çünkü içine narın kabuğuna kadar herşeyini koyarlar Alimallah.ayrıca şu sızlamalar da tamamen psikolojik yaşınız küçük olduğu için hormonlara bağlı ara sıra olur bu çok normal.ben doğum kontrol hapı kullandığım dönem(kontrol için) 2 beden büyümüştü ama bırakınca 1 ay içinde eski halini aldı.yani moral bozmak gibi olmasın ama bunun bi çaresi yok malesef.bütün yöntemler geçici

Son düzenleme:
ayrıca şu sızlamalar da tamamen psikolojik yaşınız küçük olduğu için hormonlara bağlı ara sıra olur bu çok normal.ben doğum kontrol hapı kullandığım dönem(kontrol için) 2 beden büyümüştü ama bırakınca 1 ay içinde eski halini aldı.yani moral bozmak gibi olmasın ama bunun bi çaresi yok malesef.bütün yöntemler geçici

kesinlikle katılMIyorum:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
kaydirigubbakcemile5ya eski halini alırmı bilmem ama öyle bişe olsaydı kullananlar büyüyo demezlerdi mesela küçü ben bildiğim halde bahsetmemiştim teyzemin kızına o bana dediki bi arkadaşım kullandı etkisini gördü hemde baya bi gördü dedi belkide bünyeden bünyeye fark ediyo bide arkadaşlar şişman olup küçük olan varmı onu merak ettimde kiloylada çok alakalı bence

cnm sen bilirsin bi ablan olarak uyarmak istedim sizi.ben çekiliyorum size kolay gelsin.bi gelişme olursa yazarsınız artık.bitkilerle uğraşan biri olarak açık satılan ürünleri almayın gene de çok zararlı ve içindekinden şüphe ederim.ben uyarıyım da ..........
kesinlikle katılMIyorum:KK66:

Son düzenleme:
ben açık satılan ürünlerden değil
alıntığı yaptığım kısımdan bahsediyordum katılmıyorum derken

kaydirigubbakcemile5ya eski halini alırmı bilmem ama öyle bişe olsaydı kullananlar büyüyo demezlerdi mesela küçü ben bildiğim halde bahsetmemiştim teyzemin kızına o bana dediki bi arkadaşım kullandı etkisini gördü hemde baya bi gördü dedi belkide bünyeden bünyeye fark ediyo bide arkadaşlar şişman olup küçük olan varmı onu merak ettimde kiloylada çok alakalı bence
benim durumum mesela bahsettiğin gibi..ya şişman guruba girmiyorum ama hafif balık etliyim..resimdende anlaşılacağı gibi..
b4zf0.jpg

b4zf0.9255c10d66.jpg

şu an bundan biraz daha zayıfım o kadar..(3 kilo kadar)
mesela benim göğüs ölçüm 48-50 kilo 1.68 fln boylarında bi bayanda çok güzel durur..durum bende öyle değil..göğüs altıma dokunduğumda kemiklerimi sayabiliyorum ama gövde bölgem kemik olarak iri olduğu içinde bende küçük duruyolar.senağlama.o şekilden dolayı ben göğüs büyütme işini bu kadar takıyorum..benim durumum biraz daha vahim kızlar..çünkü ben incecik olupta dolgun göğüslü çok az kız gördüm..belki silikondur onlarda bilemem..ama charlize theron gibi incecik olupta küçük göğüslü olsaydım bu kadar uğraşmazdım göğüslerimde..sonuçta şundan eminimki sizin durumunuz benimkinden daha iyi..:lepi:

canım ya sen kilolu değilsin ki benim demek istediğim yani zayıf herkesin küçük oluyo genelde şişmanların daha bi büyük çünkü kiloyla çok alakası var ben karar verdim kilo alacam aslında kilom ii ama millet çok zayıfsın diyo bu aralar herşeyi takıyorum kafaya yaaaaaaaa :çok üzgünüm:

X