Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

45 gun olucak yarın dongum eger hala bısıy olmazsa. Acaba bırde hastaneye gdıp orda mı yaptırsam test? Belki hata olmustur...

merhabalar bende soğan kürünü uygulamak istiyorum bugün adetimin ilk günü yarın başlasammı acaba bi akıl verebilirmisiniz bana ? buarada benimkide açıklanamayan infertilite :KK43:

45 gun olucak yarın dongum eger hala bısıy olmazsa. Acaba bırde hastaneye gdıp orda mı yaptırsam test? Belki hata olmustur...

canım olabilir tabiki.. evde yapılan testler pozitif olunca hata oranı olmuyor ama negatif olunca hata oranı var. sen git bir de hastanede yaptır bakalım testini... inşallah hayırlı haberler alırsın..

merhabalar bende soğan kürünü uygulamak istiyorum bugün adetimin ilk günü yarın başlasammı acaba bi akıl verebilirmisiniz bana ? buarada benimkide açıklanamayan infertilite :KK43:

adetinin bittiği günden 7 gün sonrası başlamak için en uygun zaman diyor saraçoğlu. istersen o zaman başla daha verimli olur. hakkında hayırlısı olur inşallah..

kızlar kürün 7. günündeyim ve acayip fazla akıntım var ve sanki içimden iltihap akıyor...sanırım işe yarıyor gerçekten..

meraba arkadaşlar
ben soğan kürünü 10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.
sakın bırakmayın devam edin.
rahmimde myom vardı 15-20 tane, kistlerim vardı. kullanmadığım ilaç kalmadı. geçen ay düşük bile yaptım.myomlar yüzünden. bi tane ur aşamasına gelmiş myomum vardı ve yumurtalığa yapışık döllenmeye engel oluyor diyordu doktorum. dün kontrole gittim doktorum şaşırdı naptım sen rahim temizlenmiş dedi.
besmele ve dua ile içerdim. Rabbim sen derdi versin, dermanı da verecek olan Sensin. derdime derman ver Allahım.diyerek dua ederdim.inşaallah sizlere de şifa olsun

meraba arkadaşlar
ben soğan kürünü 10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.
sakın bırakmayın devam edin.
rahmimde myom vardı 15-20 tane, kistlerim vardı. kullanmadığım ilaç kalmadı. geçen ay düşük bile yaptım.myomlar yüzünden. bi tane ur aşamasına gelmiş myomum vardı ve yumurtalığa yapışık döllenmeye engel oluyor diyordu doktorum. dün kontrole gittim doktorum şaşırdı naptım sen rahim temizlenmiş dedi.
besmele ve dua ile içerdim. Rabbim sen derdi versin, dermanı da verecek olan Sensin. derdime derman ver Allahım.diyerek dua ederdim.inşaallah sizlere de şifa olsun

canım çok güzel bi mesaj atmışsın içim açıldı valla, inşallah hepimize şifa olur. ben çok inanıyorum :))

moralim çok bozuk kızlar çok.. daha önce yazmıştım 3-4 ay önce yapmıştım bu kürü. ve gittikçe büyüyen miyonum kaybolmuştu. bugün doktora gittim ve sürpriz miyonum geri gelmiş.. hem de 1 cm büyüyerek.. adam boşuna 4 ay uygulayın demiyordu demek.. ben önemsemedim çok devam etmeyi nasıl olsa geçti gitti diye. bu ay başlarım sonraki ay başlarım diyerek erteledim hep.. .polikistikler de iyice çoğalmış. yeni başlayacak arkadaşlar ya da tek kür yapmış arkadaşlar. devam edin bırakmayın benim gibi.. yarın yine başlıcam ben.1 ay sonra kontrole gidicem yine. doktoruma söyledim soğan suyu da yapıcam diye. yap bakalım ben de kontrolünü yaparım. ne kadar işe yarıyor beraber görürüz dedi. ben bunu 1 kez geçirdim yine geçiricem Allahın izniyle. 1 ay sonra umarım buradan güzel haberler verebilirim..

VEEEEE
TEST EDıLDı ONAYLANDI

Kızlar iki ay önce fsh değerim 8 kürlerdeydi
Buda gebelik isteyen benim için iyi bir haber değildi tabiii

Ya Allah, şifa sensin Ya Şafi diyip 1 gün soğanı uyguladım
7. günün sonunda adet oldum
Halbuki bir haftası daha vardı
Neyse kesmedim devam ettim

Yani bende akıntı falan olmadı
sadece28. günde gelecek olan adetim 21. günde geldi

Bu gün hormon sonuçlarımı aldım ve FSHım 6'ya kadar düşmüş

erken menapozla karşı karşıya olnlara,
bebek isteyenlere,
hormon dengesizzliği çekenlere duyruluuuuur

bende uyguluyorum kürü.Bugün 11. günüm. daha 10 gün olmasına rağmen adet görecekmişim gibi kasık ağrım,göğüs hassasiyetim var,akıntı yok ama.Normalde adetlerim hep 10-15 gün gecikmeli olur pko dan.İnşallah pko da bu kürden nasibini alır,hayırlısı bakalım.Herkese geçmiş olsun...

bende uyguluyorum kürü.Bugün 11. günüm. daha 10 gün olmasına rağmen adet görecekmişim gibi kasık ağrım,göğüs hassasiyetim var,akıntı yok ama.Normalde adetlerim hep 10-15 gün gecikmeli olur pko dan.İnşallah pko da bu kürden nasibini alır,hayırlısı bakalım.Herkese geçmiş olsun...

Canım yukarıda yazdım
benimde 28. gün gelirdi hep
ama bu kürü kullnırken 21. gün geldi
İnşaallaaah seninde kendiliğinden gelir

kızlar bende uyguluyorum 11. günüm pco sayılırım yani kistciklerim var ama tüylenmem olmadığı için bunun adı mikrokistikmiş yani kiste meyilli.biraz da adet düzensizliğim var inşallah hepimize şifa olur Allah'ın izniyle ben umutluyum ne varsa doğada var sonuçları paylaşalım.hayırlı geceler...

moralim çok bozuk kızlar çok.. daha önce yazmıştım 3-4 ay önce yapmıştım bu kürü. ve gittikçe büyüyen miyonum kaybolmuştu. bugün doktora gittim ve sürpriz miyonum geri gelmiş.. hem de 1 cm büyüyerek.. adam boşuna 4 ay uygulayın demiyordu demek.. ben önemsemedim çok devam etmeyi nasıl olsa geçti gitti diye. bu ay başlarım sonraki ay başlarım diyerek erteledim hep.. .polikistikler de iyice çoğalmış. yeni başlayacak arkadaşlar ya da tek kür yapmış arkadaşlar. devam edin bırakmayın benim gibi.. yarın yine başlıcam ben.1 ay sonra kontrole gidicem yine. doktoruma söyledim soğan suyu da yapıcam diye. yap bakalım ben de kontrolünü yaparım. ne kadar işe yarıyor beraber görürüz dedi. ben bunu 1 kez geçirdim yine geçiricem Allahın izniyle. 1 ay sonra umarım buradan güzel haberler verebilirim..

canım hiç bozma moralini... Madem işe yaradı bir daha dene yine faydasını görürsü daha önce işe yaramış çünkü. hem bu sefer 3 - 4 ay yap bence çünkü sitesinde de görmüşsündür bu yönde bilgi vermişler. Hem en azından sende işe yarıyor hemde 1 seferde bile etkisini göstermiş yine gösterecektir eminim ben bundan.

48 gün oldu bu arada benim de sürem. evdeki negatif çıkınca birde hastanede yaptırdım orda da negatif çıktı tabii dr uma görünemedim çünkü izindeydi ve başkasına gitmedim artık pazartesi bi gitmem gerekiyo sanırım çünkü bayağı sıkıntı vermeye başladı artık bu durum bana....

hem bu kur herseye ıyı gelırmıs oy duyuyorum bende baslıycam bu kure yarın insallah

herşeye herkese yaradı ama bi bana iyi gelmedi.. regl dongum 40 - 45 gun arasıyken 48. gun oldu bugun hala bısıy yok tabıı bacak ve bel agrısı dısında.... DAha da gecikti acaba sebebı bu kur mu???

X