70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yaaa msjım sılındııı nedennnn:KK43: kısaca bende sızınle olmak ıstıyorum 78 kıloyum

Merhaba Arkadaşlar ben 28 kasımda kürtaj oldum. Bebeğimin kalbi durmuştu. Psikolojim çok bozuldu evden 10-15 gün hiç çıkmadım. Yemek yemememe rağmen 4-5 kilo aldım. Öncesinde de tatile gitmek için adet geciktirici yüzünden 10 günde 5 kilo kadar aldım. Anlıyacanız 10 kilo falan vermem lazım. Tekrar bebek istiyorum ama şu kiloları da vermek istiyorum biraz.Lahana suyunu içtim geçen hafta ama pek bir belirti yok. Yalnız iştahım biraz azaldı.Bu hafta elma sirkeli ballaı su içiyorum sabah akşam.Birde eşimle iddaya girdim martın 12 sine kadar 62 kg olacam diye. Eşim veremezsin o kadar çok dedikçe daha çok hırslandım sanki. Şimdi bu hafta sirkeli ballı su içiyorum , günde 2 defa yeşil çay içiyorum, 1 tabak arada üzerine keten tohumu koyup yoğurt yiyorum ve diyette yapıyorum sabah akşam 10-5 dk lık spor da yapıyorum.Pazartesi 74 kg ile başladım. Hedefim 2 ayda 62 olmak. bakalım ne olacak. Gelişmeleri yazarım. Sizlere de kolay gelsin.

Kılzar merak etmeyin kimse beni geçemez ben 78,200 üm ve tüm yazıları okudum en kilolu benim :))

Bu sabah yulaf ezmesi yedim sütlü yarım kase kadar.
10 gibi çeyrek pohaça
ve öğle yemeği 1 kase ezogelin çorbası
7 tane sarma :KK43:

kızlar merhaba, ben de size katılmak istiyorum, 75 kiloyum, eve yürüyüş bandı aldım, dün akşam 40 dakikada 4 km yürüdüm, az yemeğe çalışıyorum, sizler ne yapıyorsunuz,

ozgekrd çok tsk ederım :)
rica ederim canım ne demek gerçekten düşündüklerimi yazdıma.s.:1hug:
Merhaba Arkadaşlar ben 28 kasımda kürtaj oldum. Bebeğimin kalbi durmuştu. Psikolojim çok bozuldu evden 10-15 gün hiç çıkmadım. Yemek yemememe rağmen 4-5 kilo aldım. Öncesinde de tatile gitmek için adet geciktirici yüzünden 10 günde 5 kilo kadar aldım. Anlıyacanız 10 kilo falan vermem lazım. Tekrar bebek istiyorum ama şu kiloları da vermek istiyorum biraz.Lahana suyunu içtim geçen hafta ama pek bir belirti yok. Yalnız iştahım biraz azaldı.Bu hafta elma sirkeli ballaı su içiyorum sabah akşam.Birde eşimle iddaya girdim martın 12 sine kadar 62 kg olacam diye. Eşim veremezsin o kadar çok dedikçe daha çok hırslandım sanki. Şimdi bu hafta sirkeli ballı su içiyorum , günde 2 defa yeşil çay içiyorum, 1 tabak arada üzerine keten tohumu koyup yoğurt yiyorum ve diyette yapıyorum sabah akşam 10-5 dk lık spor da yapıyorum.Pazartesi 74 kg ile başladım. Hedefim 2 ayda 62 olmak. bakalım ne olacak. Gelişmeleri yazarım. Sizlere de kolay gelsin.

canım benim bende geçen eylülde ne yazıkki kürtaj olmak zorunda kalmıştım ve ardından o serumlardan dolayı sanırım deli gibi baklavalar falan sonrada gelsin kilolar benneyaptımkifisfisfis
tabiki 2 ayda çok rahat verirsin bu kiloyu ama asla azminin yitirme ben de birdahaki aya hamiş olmak istiyorum şu anda 74 kiloyum hesaplamalarıma göre bir ay sonra hamiş kalsam neyse düz hesap şubat sonu ben 67 68 lerde olacağım valla canım seni bilmem amakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 inanmak inanmak inanmak bu işin sırrı bu kızlar benden demesiiihihoyyythihoyyyt
Kılzar merak etmeyin kimse beni geçemez ben 78,200 üm ve tüm yazıları okudum en kilolu benim :))

yahu arkadaşlar kavga etmeyinsırnaşık şey
sonuçta hepimizin kilosunun başında 7 var ha 71 olmuşsun ha 79 olmuşsun mühim olan insanlık:roflol::roflol:
hadi kolları sıvayın da şu 69 lar topiğini basalım bir an önce sonra belkide 59 lar topiğini basarsınız ben olamam da :CüvCüv: olsun bende 1.5 yıl sonra gelirim baskınadelikafadulden:nazar:

şekerler selam bende geç kalkan biri olaraktan 1 saat önce yemek yiyebildim
ay ne yapcam ben bu geç kalkmakları 2 tane kızım var biri 4 yaşında biri 7 aylık ve bebegim 3 te falan anca uyuyo benim yatmam bazen 5 i buluyo ve sabah kalkamıyorum
bu gün 1 bucuk galete 3 kaşık kurufasülye ve 2 parmak kadar peynir 2 çatalda yogurt yedim
yemekteyiz programı başlayıncada yürücem inşallah
ya şu sirkeli suyu sabahmı içmeli akşammı bende ülser var midemde o yüzden aç karnına içmek istemiyorum
özgekrd cim inşallah bebiş sahibi olursun canım kısa zamanda

bende ancak sekizden sonra yürüyorum, dizim varsa bir yandan onu izliyorum, bir yandan yürüyorum iyi oluyor, ben yemek yarışmasında yemek yapıyor oluyorum, bazen bakarken yemeğe koymam gereken şeyleri unutuyorum.

özgekrd : Merhaba arkadaşım aynı durumdayız yani. Bende 74 ve bebek istiyorum ve kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Aslında dr kilo ver falan demedi ama allah nasip ederde doğum olursa sonraki kiloları düşünmek istemiyorum. İnşallah veririz şu kilocukları.

özgekrd : Merhaba arkadaşım aynı durumdayız yani. Bende 74 ve bebek istiyorum ve kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Aslında dr kilo ver falan demedi ama allah nasip ederde doğum olursa sonraki kiloları düşünmek istemiyorum. İnşallah veririz şu kilocukları.

canım inşallah ben birdahaki ay kesin kararlıyım hamileykende dikkat etmek gerekli ben 7 kiloyla tamamlamayı istiyorum ama kısmet bakalım

xxgizemxx merhaba tatlım sende zayıflarsın inşallah bir an öncea.s.:1hug::1hug:

Adasu süpersin bende öğlen yemek için yanımda peksimet domates peynir ve zeytin getirdim 2 gibi falan yerim
lilyumcum bende dün kek yaptım bu akşam misafirlerim var iş arkadaşlarıma getirdim kekten ama ben tadına bile bakmadım bakmayı da düşünmüyorum açıkçası:))))

ne güzel yaptığın şeyin tadına bakmamak.ben genelde tadın bakarım sonrada dayanamam bi tane daha yerim.o yüzden en güzeli yememek.tebrik ederim.nasıl motive oluysun yememeye canım

ben sabah kepek ekmekle kahvaltı yaptım.öğlen patates sulu yemeği biraz yedim.arada 2-3 tabe kepek bisküvi yedim.akşam benim en zor öğünüm.akşamı kazasız atlattım mı tamamdır.ama akşam yemeğinde takılıyom.bunun için ne yapabilirim acaba?fikri olan varmı

kuru kaysı incir ye adasu canım.ama baklava tarzı ağır bişe sakın yeme.anladığım kadarıyla sen çok güzel spor yapıyosun.yaptığın spora acı

buarada ben bugün tartıldım 72 bildiğim kilom 74 müş kızlar.15 gün önce 72 dim ama eser kalmamış.vereceğime 2 kilo daha almışım yaaaa.spor yapmalıyım acileeen ama fırsatım olmuyoo

ya kızlar agır tatlılar sevmiyom zaten canım sütlü tatlı istiyo aslında light puding olucaktı onu yapıyım bari

adasu öyle yap, yine fazla yeme, ben yeşil çay içtim, üç tane kraker yedim. akşamada çorba yerim. fazla yememem lazım.

canım inşallah ben birdahaki ay kesin kararlıyım hamileykende dikkat etmek gerekli ben 7 kiloyla tamamlamayı istiyorum ama kısmet bakalım

xxgizemxx merhaba tatlım sende zayıflarsın inşallah bir an öncea.s.:1hug::1hug:

Özgecim inşallah 7 kilo alırsın canım bende en fazla 11-12 derken ilk 3 ay 12 kilo aldım ve toplamda 30 kilo ile hamileliliğimi bitirdim . İçerden ise 4100 gramlık bir melek çıktı :) gerisi hep yağ :) üstelik hergün yürüyüş yaptım hergünn ama benim en kötü yanım sigara içmediğim için iştahım açılmıştı sen sigara kullanıyormusun şuan??:1hug:a.s.

adasu öyle yap, yine fazla yeme, ben yeşil çay içtim, üç tane kraker yedim. akşamada çorba yerim. fazla yememem lazım.

sagol canım yaptım şimdi 3 kase cıktı akşam yemegini daha hafif geciricem artık kaydirigubbakcemile

kızlar ben su çok içemiyorum, bari önüme şişe su koyayımda gördükçe içeyim,

ben günde 2 litre içiyorum önceden 4 litreydi fazlasını icemiyorum ben mesela 2 litrelik sürahim var onu hep yanımda tutuyorum bardagım bittimi dolduruyorum sende öyle yap bardak önünde dursun :içelim:

X