70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar bende katılabilir miyim :eek: 72 kilo oldum ve birtürlü de veremiyorum :1no2:

CANIM peki o kilolari nasil vermisdin tam olarak anlatirmisin

canım ben ozamanda saatli yiyodum öğün atlamıyodum normalde geç kalkan biri olmama ramen 10 da kalkıp kahvaltımı yapıyodum ama şimdi kalkamıyorum üşengeçlikten
bide yeşil elma çok zayıflatıyo canım kapugunu soymadab ısırıp ye hergün 1 tane

günaydın arkadaşlar,

ben de 72 kiloyum. Yazın 64 e kadar inmiştim. Yürüyüş çok etkili oluyor.
Kış olunca ben yürüyemiyorum. Neler yapıyorsunuz?

Özgecim inşallah 7 kilo alırsın canım bende en fazla 11-12 derken ilk 3 ay 12 kilo aldım ve toplamda 30 kilo ile hamileliliğimi bitirdim . İçerden ise 4100 gramlık bir melek çıktı :) gerisi hep yağ :) üstelik hergün yürüyüş yaptım hergünn ama benim en kötü yanım sigara içmediğim için iştahım açılmıştı sen sigara kullanıyormusun şuan??:1hug:a.s.

valla canım içiyorum ne yazıkki bende şu sigara olayından vazgeçince ne yapsam diye düşünüyorum sanırım kendimi o kriz anlarında meyveye vermem gerekecek umarım yapabilirim
arkadaşımın 85 kiloluk ablası hamileliği boyunca dikkat ederek bu süreci 7 kiloyla kaptmayı başarmış bende bunu başarabilmeyi diliyorum açıkçası
bunu da o süreçte light süt içerek ve ekmeği keserek başarmış zaten ideal olanı da bu :CüvCüv:

merhaba arkadaşlar.ben burayı daha bugün gördüm.benide aranıza alırmısınız.bende taaaam 78 kiloyum.hamilelikte aldığım kiloları kızım 2 yaşına girmesine rağmen veremedim.artık bu yaza zayıf olarak girmek istiyorum.buradaki zayıflama ile ilgili yazıları okuyunca yemicem diyorum kendi kendime.kaç defa diyete başladım ve hep bıraktım.ne olur artık zayıflamak istiyorum.desteklerinizi esirgemeyin.hepinize başarılar diliyorum.

özgecim, geçen şubatta nişanlanmıştım ve 72 kgdım. temmuzda düğüne kadar 64 kg kadar inmiştim. yavaş yavaş başladım günde 1-2 saat arası yürüyordum. işe yürüyerek gidip geliyordum. ekmeği kıstım akşamları fazla yemiyordum ama diyet listesi filan uygulamadım. tatlılardan uzak durdum ama çikolata alıyordum haftada 3-4 gün dayanamıyorum.
1-2 ay kadar NIVEA BADY sporu yaptım. düğünden sonra 6 ayda tekrar aynı kilomu aldım. çünkü eşim her gün tatlı istiyor ve ben de onunla yiyorum. tekrar zayıflamak istiyorum ve birlikte olunca daha güzel olur diye buraya takıldım.
hep birlikte zayıflarız inş.

kızlar benim iradem zayıfladı kendime güvenim kalmadı . Sizden güç almak istiyorum birlik olunca insan daha hevesli oluyor.

merhabalar... bende geldim... bende ne yazık ki 71 kiloyum 3-4 içinde 55 olmam lazım
bebek üdşünüyorum düşünsenize 71 ile hamile kalırsam ne yapacağım ... yardım edelim birbirimize....

ya arkadaşlar zayıflamak için sizler ne yapıyorsunuz, ben yürümeyece çalışıyorum, 45 dakika - 1 saat gibi, az yemeye çalışıyorum,

ya arkadaşlar zayıflamak için sizler ne yapıyorsunuz, ben yürümeyece çalışıyorum, 45 dakika - 1 saat gibi, az yemeye çalışıyorum,

ben sabah bir dilim ekmekle kahvaltı yaptım.öğlen barbunya yedim.akşam annemlere yemeğe gidecem üstelik yemekte lahmacun var.yarım tane yersem süperim ama 1 tane yersem kötüüü.ben daha yürüyüşe başlamadım ama 45 dk bir gün var bir gün yok yürüyüş düşünyrm

guleysa sakın yeme, ben oğluma hamile kaldığımda bu kilodaydım hamileliğimde 10 kilo kadar almıştım, yedi sene önce, yazın 70 kilodaydım, yürüyüşü bıraktım, yemek biraz fazlalaşınca yine aldık kilolaları, şu boğaz olmasa ne iyi olur

valla kızlar ne yapın edin kilo vermeden hamile kalmayın
ben 74 le kalmıştım
99 da aldım soluğu:KK43:(
zaten çok olan kiloya azda hamileliğin yavaşlığı eklenince öyle hızlı şiştimki ben bile şok oldum

guleysa sakın yeme, ben oğluma hamile kaldığımda bu kilodaydım hamileliğimde 10 kilo kadar almıştım, yedi sene önce, yazın 70 kilodaydım, yürüyüşü bıraktım, yemek biraz fazlalaşınca yine aldık kilolaları, şu boğaz olmasa ne iyi olur

açıkcasını söylemek gerekirse annamlere ve kayınvalidemlere gittiğimde zorlanıyrm.bizim için yemek yapmış oluyolar.üstelik yememiz için çok ısrar ediyolar.mecbur kalıyom bazen.spor yapsam onlara çok rahat HAYIR yemeyecem diyorum çünkü emeğime acıyom.eğer spor yapmıyosam onları kırmak istemiyrm malesefkiii:1closedeyes:

bende geldim...72 kg.65kg dan 4 ayda geldim bu kıloya....hedefim 63.nasıl yapcam bilmiiyorum aksam tamam diyorum sabah unutuyorum...offff ya.hiç bi kıyaetim olmuyor...

bende varım 73 kilo biraz boyda var ama yinede fazla.60 filan olabilirmiyimkicokacimcoook

herkese günaydın, yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz, akşam patates yemeği yapmıştım, bir kaşık yedim, bir dilim ekmek yedim, yürüyüş yapamadım, belim çok ağrıyordu, regl olacam her yerim iyice şişti,

kahvaltıda bir dilim kepek ekmeği peynir yedim.öğlen sebzeli tavuk bir dilim kepek ekmeği yiyecem birazdan.arada meyve yanımda getirdim yerim.akşam tehlikeli öğün benim için :KK43:

boşver onları çekewmedikleri için öle sölüyolar bende 70.500 gr.mım inşallah yaza kadar zayıflayacağım.kendime plastik su borusundan holohop yaptırdım tavsiye ederim kızlar süper yoruyor ve süper inceltiyor

X