70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kizlar google olaydan fatsecret diye bi uygulama yukledim kendinize kalori cetveli olusturuyosunuz az çok ne kadar aldim görürüm diye
Aksama eşime cevizli kek yapacaktim bakim dedim kaç kal mis anammmm yapmadan mi acaba sanirim bu uygulama bana faydalo olacak hic bisey yiyemicemmmm:KK76:

Güzel bi uygulama ben sevmiştim 2ay düzenli kullandım
Bir de my weight diye bi program var o da çok güzel cetvel var hızına göre tahmini istediğin kiloya varış tarihini veriyor😊 yağ oranı bmı da veriyo

menu guzel
icmeyelim arkadaslar su cola yi ne olursunuz, su mubarek ramazan ayinda ISRAIL in mallarini tuketmeyelim yazik gunah filistinli kardeslerimize en onemlisi o malum cocuklara
ins yazdiklarim yanlis anlasilmaz amacim kimseyi kirmak degil

hosgeldin canim nasildi tatil?

hosgeldin canim

liste cuma gunu yapiliyor canim

guzelim erkek milletinin hepsi ayni kendileri 2 gun yemek yemezler verirler 2 - 3 kilo bizde boyle kendimizi paralariz gram vericez diye bide karsimiza gecer kos kos guler dalga gecerler seninkinden bitanede benim evde var
aksam dayanamadim bi dilim tiramusu yedim aksama kadar oruc tutmusum ne yapim canim cekti
basladi bana soylenmeye azicik kilo verdinya basladin gene yemeye yakinda alirsin hepsini geri demezmi :KK43::KK43::KK43::KK43:
sen olsan ne yaparsin?
bende sen beni ramazandan sonra gor geri baslicam siki diyetime dedim hmm dedi gitti

Merhaba canım. Tatil güzel ve kısaydı tabiki. Kilo alarak döndüm veririm inşallah. Oruç tuttuğun için bir dilim tiramusu yemek senin hakkın canım. Vicdan azabı çekme.az kaldı ramazan bştince hızla verirsin inşallah. Allah kabul etsin.

menu guzel
icmeyelim arkadaslar su cola yi ne olursunuz, su mubarek ramazan ayinda ISRAIL in mallarini tuketmeyelim yazik gunah filistinli kardeslerimize en onemlisi o malum cocuklara
ins yazdiklarim yanlis anlasilmaz amacim kimseyi kirmak degil

hosgeldin canim nasildi tatil?

hosgeldin canim

liste cuma gunu yapiliyor canim

guzelim erkek milletinin hepsi ayni kendileri 2 gun yemek yemezler verirler 2 - 3 kilo bizde boyle kendimizi paralariz gram vericez diye bide karsimiza gecer kos kos guler dalga gecerler seninkinden bitanede benim evde var
aksam dayanamadim bi dilim tiramusu yedim aksama kadar oruc tutmusum ne yapim canim cekti
basladi bana soylenmeye azicik kilo verdinya basladin gene yemeye yakinda alirsin hepsini geri demezmi :KK43::KK43::KK43::KK43:
sen olsan ne yaparsin?
bende sen beni ramazandan sonra gor geri baslicam siki diyetime dedim hmm dedi gitti

Kola derken o markayı zaten kolay kolay almam bizimki gazozdu çamlıca😇😇

Merhaba canım. Tatil güzel ve kısaydı tabiki. Kilo alarak döndüm veririm inşallah. Oruç tuttuğun için bir dilim tiramusu yemek senin hakkın canım. Vicdan azabı çekme.az kaldı ramazan bştince hızla verirsin inşallah. Allah kabul etsin.

Kova ya kilo almamışsındır sn regl şişkinliği falandır hiç merak etme tamam mı?
Akşama menü bildirimini bekliyorummm

Birde ben 74de takılı kalmamı kiloma çok kafama taktığıma yoruyorum sürekli ama sürekli kilo vermeliyim diye diye korkuttum sanki bedenimi😔 bundan sonra sürekli Google'a girip kilo vermek için diye araştırmıcam ve akşamları kilo bildirip cumaları tartılıcam☺️

Kova ya kilo almamışsındır sn regl şişkinliği falandır hiç merak etme tamam mı?
Akşama menü bildirimini bekliyorummm

Birde ben 74de takılı kalmamı kiloma çok kafama taktığıma yoruyorum sürekli ama sürekli kilo vermeliyim diye diye korkuttum sanki bedenimi😔 bundan sonra sürekli Google'a girip kilo vermek için diye araştırmıcam ve akşamları kilo bildirip cumaları tartılıcam☺️

Ben de regle bağlıyorum dur bakalım. Senin menülerin yanılmıyorsam bol karbonhidratlıydı:)) ondan takılı kalmış olabilir. Biraz proteine ağırlık versen ıvır zıvırı kessen kesin verirsin. Bir de ameliyat oldun canım benim, hareket kısıtlılığın da var. Sen iyi ol da gerisi önemli değil. İnşallah biran önce iyileşip yürüyüşe yüzmeye başladın mı hızlıca gider kilolar

Kek de bir şey mı kovacim. Her aksam 5 dilim baklava yer oldum. Bir de esim sahur ve iftarda evde olmaya başladı. Abarttık onunla beraber. Bayram da fena. Napiciz bakalim

Kek mek yok. Ben de bayılırım havuçlu tarçınlıya ama dayanmak zorundayız kızlar. Bıraktık mı geri geliyor kilolar ör: beeeen

Geri almaktan bıktım artık ben :s

Kek de bir şey mı kovacim. Her aksam 5 dilim baklava yer oldum. Bir de esim sahur ve iftarda evde olmaya başladı. Abarttık onunla beraber. Bayram da fena. Napiciz bakalim
Bayram çok zor olucak ya nasıl dayanıcaz baklavaya??

Başlamazsan bitmez!!!

Hoşgeldin kovacım 😍😍😍iyiki geldin bizi başı boş bıraktın baklavalara daldık otimotiyle neredeyse topiğimizin adını değiştirip baklava tulumba yiyenler birlikte kilo alıyora dönüştürecektik 😝😝😝
Tam zamanında yetiştin çok şükür

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok emelim kola derken o marka hariç burası yeri diil belki ama o bebek katillerine çocukları yap boz gibi parçalara ayırmış pisliklere hangi din hangi ırktan olursa olsun boyun eğmiycez Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine en takın zamanda cezalarını verecek inşallah
Çok körü oluyorum parçalanmış çocukları gördükçe çok hassaslaştım benide yadırgamayın kızlar 😔

aman iyi sevindim canim bende korktum acikcasi uyarmadanda gecmek istemedim, kac gundur dogru durust uyuyamiyorum zaten bende asiri kotu oluyorum face den gordugum her resime her video ya aglar oldum esim face i durdur diye soylenip duruyo

almamissindir canim sen kilo falan regle olmussunya siskinliktir almissanda 3gun demez gider onlar
ins bizim aldiklarimizda gider en kisa zamanda
ben sansliyim bayramda calisicam burda ailemden kimse kalmadi herkes tr ye gitti bende izin falan almadim o yuzden tatli baklava falanda yok belki esime bi cesit yaparim o duramaz tatlisiiz ben siki rejime giricem ama bayramdan sonra kararliyim birde bayramdan sonraki iki hafta izinliyim ins evde hergun lesli yapmayi dusunuyorum cocuklarla beraber :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kola derken o markayı zaten kolay kolay almam bizimki gazozdu çamlıca😇😇

sevindim canim

bugünkü menüm

sabah
1 tane domatesli biberli omlet yağsız 3 zeytin domates salatalık 1 dilim kepek ekmek

öğlen
vanilyalı dondurma( 160 kalori falan)

akşam
salata ızgara tavuk yoğurt

ara
yine öğlenki dondurmadan
1 avuç kabak çekirdeği

bitki çayları ve 3 litre su

sanki çoook yedim gibi geldi bana :/ ama toplamda hepsi 1110 kalori falan yapıyo çok değil gibi aslında ama bilemedim kızlar ya

bide benim canım abur cubur istiyo o yüzden onu engellemek için kabak çekirdeğine dadandım :KK43: bide tatlı ihtiyacımı kessin diye dondurmaya :KK43: cumartesiye kadar böyle sonra yemicem bayramda zaten çok çok dikkat ederim bayram sonrası ise hurma diyeti inşş

Son düzenleme:
bide benim canım abur cubur istiyo o yüzden onu engellemek için kabak çekirdeğine dadandım :KK43: bide tatlı ihtiyacımı kessin diye dondurmaya :KK43: cumartesiye kadar böyle sonra yemicem bayramda zaten çok çok dikkat ederim bayram sonrası ise hurma diyeti inşş

Üzülme canım gayet güzel geçer sonra bu istekler inş

Inşallah canım bide regl olcam ondan da sanırım tatlı isteği dondurmayla kesicem onu bakalım :)

Bende aynıyım 3 gündür ne bulursam saldırıyorum resmen regl zamanı böyle oluyor işin kötü tarafı 1 hafta regl öncesi 1 haftada regl zamanı ettimi 2 hafta bu süre boyunca iştah kontrolü kakmıyor özellikle tatlı zar zor verdiğim kilolar geri hop üstüme yapışıyor😔

Kızlar benim en sevdiğim tatlı baklava ve şöbiyettir ama çook uzun zamandır yemedim. Baklavaları evden yok etmezseniz hayatta dayanamazsınız. Konu komşuya dağıtın bence. Çok tehlikeli. Ben zaten kilo aldım bayramda hiç yememeyi planlıyorum. Eşimin ailesi yaylada. Oraya gşdeceğiz. Biraz dağ havası iyi gelir.kızlar ramazanı fena geçirdik bari bayramda dikkat edelim hep beraber

Hoşgeldin kovacım 😍😍😍iyiki geldin bizi başı boş bıraktın baklavalara daldık otimotiyle neredeyse topiğimizin adını değiştirip baklava tulumba yiyenler birlikte kilo alıyora dönüştürecektik 😝😝😝
Tam zamanında yetiştin çok şükür

Hoşbulduk canım. Bayramda topiğimizin adını kim en az kilo alacağa değiştirelim bence😄😄daha bayram gelmeden tatlılara dadanmışsınız. Hemen bu hafta hepimiz dikkat edelim de bayramı hafif atlatalım bari. Ben de tatilde kabak tatlısı ve dondurma yedim tatlı olarak. 2 kilo alıp geldim. Buradan uzaklaşmak iyi gelmedi bana. Ama görüyorum ki size de iyi gelmemiş bensizlik😉tatlı yiyen yiyene

aman iyi sevindim canim bende korktum acikcasi uyarmadanda gecmek istemedim, kac gundur dogru durust uyuyamiyorum zaten bende asiri kotu oluyorum face den gordugum her resime her video ya aglar oldum esim face i durdur diye soylenip duruyo

almamissindir canim sen kilo falan regle olmussunya siskinliktir almissanda 3gun demez gider onlar
ins bizim aldiklarimizda gider en kisa zamanda
ben sansliyim bayramda calisicam burda ailemden kimse kalmadi herkes tr ye gitti bende izin falan almadim o yuzden tatli baklava falanda yok belki esime bi cesit yaparim o duramaz tatlisiiz ben siki rejime giricem ama bayramdan sonra kararliyim birde bayramdan sonraki iki hafta izinliyim ins evde hergun lesli yapmayi dusunuyorum cocuklarla beraber :KK52::KK52::KK52::KK52:

sevindim canim
Ben de bayramın son günü nöbetçiyim. İlk 2 günü kayınvalidemin yanına gideceğim yaylaya.allahtan onun yemekleri pek damak tadıma uygun değil😊ona güveniyorum

bugünkü menüm

sabah
1 tane domatesli biberli omlet yağsız 3 zeytin domates salatalık 1 dilim kepek ekmek

öğlen
vanilyalı dondurma( 160 kalori falan)

akşam
salata ızgara tavuk yoğurt

ara
yine öğlenki dondurmadan
1 avuç kabak çekirdeği

bitki çayları ve 3 litre su

sanki çoook yedim gibi geldi bana :/ ama toplamda hepsi 1110 kalori falan yapıyo çok değil gibi aslında ama bilemedim kızlar ya

Menün çok güzel canım. Sınavların bitti mi? Ne yaptın?

X