80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

tebrikler aylin hadi bakalım kuğu gibi gelin olcan sen...süpersin hazırlıklar son gaz devam sanırım

canım ekmeklerini falan yazmıyosun ara yapmıyo musun

tsk ederim ablammm, pes etmedim etmicemdee
1 ay icinde 5 kg gitmesi lazim elbise alincak

inşallah tatlımda...keşke öyle olsa..regl krizlerine 6 aydır dayandım hep ama bunlara dayanamıyorum ya..
bir insan 2gofret+el kadar fındıklı çikolata+1tabak kabak tatlısını üstüste normalde yiyebilir mi?

insallah tahminler dogrudur,.......
ilerde bende ikizler istiorum allah nasip ederse, ama kiz erkek kaydirigubbakcemile2

tsk ederim ablammm, pes etmedim etmicemdee
1 ay icinde 5 kg gitmesi lazim elbise alincak

etmei sana güveniyoruz etlerin (yaların)pörtlemesin taş gibi ol..hergün 20 dakika yürüyüş yap 1 ayda 10 kilo vermiş kadar sıkılaşıyosun ben 2 beden küçüldüm sıkılaşarak haberin olsun

etmei sana güveniyoruz etlerin (yaların)pörtlemesin taş gibi ol..hergün 20 dakika yürüyüş yap 1 ayda 10 kilo vermiş kadar sıkılaşıyosun ben 2 beden küçüldüm sıkılaşarak haberin olsun

sporla daha fazla gidiyor biliyorum

neslicim sorun değil sorabilirsin ikizlere hamileydim :CüvCüv: öğrencilerimden kaptığım bir virüsten dolayı düşük yaptırdılar doktorlar bilerek :teselli: .. şimdi 7 ay geçti tekrar başladık..
ben de bu 3 ayda hamile kalmak istediğim için (doğum izni ayarlamak için) :nazar: yumurta takibi yaptırdım
hayırlısı bakalım yine 2 yumurtam vardı doktor öyle dedi ikisini de döllemeyi başarabilirsem zemuszemus yine ikiz olur ortimle oğluşları arkadaş ederiz kaydirigubbakcemile5 (geçenkide oğlandı ondada tatlı yiyordum bundada öyle-eğer hamileysem-)
Çok geçmiş olsun canım dilerim Allah sağlıklı 2 bebek verir san :Saruboceq:

inşallah tatlımda...keşke öyle olsa..regl krizlerine 6 aydır dayandım hep ama bunlara dayanamıyorum ya..
bir insan 2gofret+el kadar fındıklı çikolata+1tabak kabak tatlısını üstüste normalde yiyebilir mi?
kaydirigubbakcemile3

melocum inş hamilesindir canım yaa ..Ama hamile olsanda bu kadar aşırı gitme bence ben 30 kilo aldım bak hala uğraşıyorum vermek için ..

insallah tahminler dogrudur,.......
ilerde bende ikizler istiorum allah nasip ederse, ama kiz erkek kaydirigubbakcemile2

Kız ve erkek hee kaydirigubbakcemile3 kız banada bi sipariş versene 2. kız olsun .Eğer olucaksa hemen yaparmış de kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin canım çiğdemdi adın sanırım ..

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SİNİR OLDUM GEÇMİŞİ OKUDUM HERKESE TEK TEK BİŞİYLER YAZDIM BU ALLAHIN SIPASII ELİNİ BİR ATTI MAKİNAYA SİLİNDİ ESC YE BAASTI SANIRIM AĞLIYCAKTIM NERDEYSEEEE :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: senağlama

selam kıslarrr naberisniz bakalımm
ortimm inşş yine ikiz anne aayısındır cnmm ya ikiz annesi olmak hem zor ama çokta güsel ve farklı

kaptanımm deryaaa ama bu bitkiler 1 lt suya yapılacak biliyosun dimi
öteki türlü agır gelmezmi
bende 1 bardaklık yapıcamda nasıl ayarlarım bilmiyorum

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SİNİR OLDUM GEÇMİŞİ OKUDUM HERKESE TEK TEK BİŞİYLER YAZDIM BU ALLAHIN SIPASII ELİNİ BİR ATTI MAKİNAYA SİLİNDİ ESC YE BAASTI SANIRIM AĞLIYCAKTIM NERDEYSEEEE :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: senağlama

aglamaaa kuzu aglamaaaa
çocuk bu ne yaparsınnnn

eeee naberisn bakalımm
tülayyyyyy sobe sanadaaa

adacım ben beğendim hoş ve zarif görünüyorsun eklemelerde lunca süper olur opuyorumnanaktan

melomm komşuna sinirlendim şekerim balkonu şimdi yıka 2 saat sonra ıslak mendille gene toz çıkar yanii mantığı anlamadım

tülaycım güzel vakit geçirmene çok sevindim canım

banuu bir regl olsan çok rahatlarsın canım ben bu hafta süper hissediyorum kendimi kaydirigubbakcemile5

huri geçmiş olsun tatlım :gitme:

aylincim biz ince bir söz yüzüğü almııştık canım nişanı alırken onu geri verdik üstünü tamamlayıp biraz daha kalınını aldık sözyüzüğünü tektaşımla takmıştım ben eşimde taktı 6 ay filan taktık yanii olumunekankayizsmile

neslişim gereğini yapmışsın zaten üzme kendini canım 1 aydır emmiyor ege beni kendi istemiyor artık :1no2

narincim bebeğinin yeni yaşı uğur getirsin size tatlım

ortağım yağmurgözlüm evini güle güle kirlet sırnaşık şey

kaptanım kızz bi daha mı teyze olcaz yoğsammm :jeyyar:
:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu veletlerin hepsi aynı model demkki.OLsun canım senne yaptın bugün ondan bahset opuyorumnanaktan

masumm iyi akşamlar cnm

bugün spordan geldim yengem haber verdi gelicem müsaitsen diye bir yorgunum bir yorgunum, bugün sağlık taraması vardı spora aç gittim kan alındı sonra ayranla eti form bisküvi yedim ondanmıdır nedir çok yorgun ve bitkin hissettim kendimi yaa, neyse bi temizlik yaptım bişiyler hazırladım üst komşumuda çağırdım artık çocuklar filanda vardı bayaa yoruldum yaptıklarımdan 3-4 kaşık yedim vallahii kocaaa bir kase makarna salatası yaptım tatlı yaptım kek yaptım ama yemedim bana şaşırıyolar bak bize yediriyor kendi yemiyor diye tadına baktım artık bende mayonez filan koydum çünkü içine :jeyyar:

banuu bir regl olsan çok rahatlarsın canım ben bu hafta süper hissediyorum kendimi kaydirigubbakcemile5

olucam cnm başladı bakalım azcık azcıkk soundaaa

kızlar bu beşibiryerde ayını bir bardaklık hazırlıycmad aölçüleirni asıl ayarlıycma bilen varmı

bugün spordan geldim yengem haber verdi gelicem müsaitsen diye bir yorgunum bir yorgunum, bugün sağlık taraması vardı spora aç gittim kan alındı sonra ayranla eti form bisküvi yedim ondanmıdır nedir çok yorgun ve bitkin hissettim kendimi yaa, neyse bi temizlik yaptım bişiyler hazırladım üst komşumuda çağırdım artık çocuklar filanda vardı bayaa yoruldum yaptıklarımdan 3-4 kaşık yedim vallahii kocaaa bir kase makarna salatası yaptım tatlı yaptım kek yaptım ama yemedim bana şaşırıyolar bak bize yediriyor kendi yemiyor diye tadına baktım artık bende mayonez filan koydum çünkü içine :jeyyar:
canım benim geçen hafta diyetisyene gittiğimde bende bayılacak gibi oldum ya zaten depoda yok ya açlık çok sarsıyor
ben 1 tatlı kaşığı koyuyorum bir bardağa .kendim ayarladım ama

bence de 1er tatlı kaşığı yeter orticim

ayyyy biraz önce çok komik bişiy oldu kızlar gülmekten yarıldık biz 3 kız kardeşiz küçük kardeşime kardeşim papağan almış bizede halam gelmişti kafesinden seveyim diye parmağını uzattı papağan bir kaptı halamın parmağını kadın havalara zıplıyor annem kuşu tuttu zor aldı parmağını kuşun ağzından tabii biz yerlere yattık gülmekten yarıldık resmen yaa :roflol: :roflol:

X