80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bugün spordan geldim yengem haber verdi gelicem müsaitsen diye bir yorgunum bir yorgunum, bugün sağlık taraması vardı spora aç gittim kan alındı sonra ayranla eti form bisküvi yedim ondanmıdır nedir çok yorgun ve bitkin hissettim kendimi yaa, neyse bi temizlik yaptım bişiyler hazırladım üst komşumuda çağırdım artık çocuklar filanda vardı bayaa yoruldum yaptıklarımdan 3-4 kaşık yedim vallahii kocaaa bir kase makarna salatası yaptım tatlı yaptım kek yaptım ama yemedim bana şaşırıyolar bak bize yediriyor kendi yemiyor diye tadına baktım artık bende mayonez filan koydum çünkü içine :jeyyar:

Hımmm gerçekten yorucu bi gün geçirmişsin .Helal olsun kız valla o kadar yap sonra yeme çok iradeli davranmışsın gerçekten .Biz spora başlamadan hastaneden sağlık raporu alıp getirmiştik .Sizin ordamı yapıyorlar testlerinizi

ayyyy biraz önce çok komik bişiy oldu kızlar gülmekten yarıldık biz 3 kız kardeşiz küçük kardeşime kardeşim papağan almış bizede halam gelmişti kafesinden seveyim diye parmağını uzattı papağan bir kaptı halamın parmağını kadın havalara zıplıyor annem kuşu tuttu zor aldı parmağını kuşun ağzından tabii biz yerlere yattık gülmekten yarıldık resmen yaa :roflol: :roflol:

orda olsak komiktir eminim

anee çok uygunmuşş kuuuu fiyatıı

ya kıslar şimdi 1 tatlı kaşıgı dyosunuz ama bu ölçü 1 lt için
ben bir bardaga yapıcam
ve bitkilerim ayrı ayrı
acep hepsinden 1 çay kaşıgı koysam yetermiki

:1rolleyes: yediklerimi yazayım dünde bugünde çok saçma sapan ve çok az aldu yediklerim
dün
kahvaltı 1 dilim ekmek ıspanaklı omlet

2ısırık hamburger 3-4 çubuk patates ibonunkinden otlandım :1rolleyes:

akşam misafirlikte 1 dilim kek ve çekersiz çay

bugün

1 ayran ve eti form bisküvi

yoğurt
1 elma

öğlen 1-2 lokma makarna salatası

2 çatal irmik ttalısı bir avuç patlamış mısır

şekersiz çay

akşamda közlenmiş kırmısı biber ve ton balıklı çok az makarna

yeterli su
spor 1 saat step 1 saat tempolu yürüyüş, ve 4 saat misafirlere hizmet ve izlem geberdi :roflol:

anee çok uygunmuşş kuuuu fiyatıı

ya kıslar şimdi 1 tatlı kaşıgı dyosunuz ama bu ölçü 1 lt için
ben bir bardaga yapıcam
ve bitkilerim ayrı ayrı
acep hepsinden 1 çay kaşıgı koysam yetermiki

:1rolleyes: yediklerimi yazayım dünde bugünde çok saçma sapan ve çok az aldu yediklerim
dün
kahvaltı 1 dilim ekmek ıspanaklı omlet

2ısırık hamburger 3-4 çubuk patates ibonunkinden otlandım :1rolleyes:

akşam misafirlikte 1 dilim kek ve çekersiz çay

bugün

1 ayran ve eti form bisküvi

yoğurt
1 elma

öğlen 1-2 lokma makarna salatası

2 çatal irmik ttalısı bir avuç patlamış mısır

şekersiz çay

akşamda közlenmiş kırmısı biber ve ton balıklı çok az makarna

yeterli su
spor 1 saat step 1 saat tempolu yürüyüş, ve 4 saat misafirlere hizmet ve izlem geberdi :roflol:
harbigebermişsin arkadaşım bu ne ya.... neyse menü fena değil

Hımmm gerçekten yorucu bi gün geçirmişsin .Helal olsun kız valla o kadar yap sonra yeme çok iradeli davranmışsın gerçekten .Biz spora başlamadan hastaneden sağlık raporu alıp getirmiştik .Sizin ordamı yapıyorlar testlerinizi

ewet canım ayağa kalkınca kaslarımın acıdığını hissediyorum :umursamaz:
orda olsak komiktir eminim

ewet canım halamın tepkisi çok komikti kendisi 100 kilo kuş el kadar bşiy kaydirigubbakcemile3
kızlar bu beşibiryerde ayını bir bardaklık hazırlıycmad aölçüleirni asıl ayarlıycma bilen varmı

neden böyle uğraşıyorsunuz bir ton iş bilmiyorumkismile bim den karışık bitki çayı içiyorum ben çok da seviyorum greenwood mu ne adı kaydirigubbakcemile

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)

kuuu misafirler kapıda kalmayın içeri geçin

kızlar dün kendime defacto dan çok beğenerek bir elbise aldım zemuszemus zemuszemus

giyince resmimi koyarım kaydirigubbakcemile3

BuTTeRfLy cvp yazdığın için çok tşkr cnm .benim zayıflamak için denemediğim yol kalmadı ne yapsam gitmiyor bu kilolar. spor yaptım bırakır bırakmaz hemen geri yerleşiyo aynen kilolar. birazda yaş ilerleyince kalıcı oluyor galiba yaş 40 olunca metabolizmada duruyor herhalde bende hem rejim yapıp hemde ilacı deneyeyim demiştim bu yüzdende sizlere sordum cnm bende her şeyden çok zayıflamak istiyorum yinede hepimize kolay gelsin diyeyim kilo vermek hiç kolay değil ......

BuTTeRfLy cvp yazdığın için çok tşkr cnm .benim zayıflamak için denemediğim yol kalmadı ne yapsam gitmiyor bu kilolar. spor yaptım bırakır bırakmaz hemen geri yerleşiyo aynen kilolar. birazda yaş ilerleyince kalıcı oluyor galiba yaş 40 olunca metabolizmada duruyor herhalde bende hem rejim yapıp hemde ilacı deneyeyim demiştim bu yüzdende sizlere sordum cnm bende her şeyden çok zayıflamak istiyorum yinede hepimize kolay gelsin diyeyim kilo vermek hiç kolay değil ......
hoşgeldin sıksık ve doğru besinlerden yiyince çok zorlanmıyoruz sen de o şekilde bir dene
istersen..çok acıkınca kuru meyve falan yiyoruz

saol yağmurgözlü sana da hayırlı haftalar
nerelerdesin sen kaçakalsanaalsanasmile
Kızlar ben beşi bi yerde çayını büyük kola bardağına yapıyorum sabah aç karnına hepsinden 1 tatlı kaşığı koyarak 5 dakika demliyorum ve içiyorum,bekleyince tadı güzel olmaz gibi geliyor,soğuyunca falan..

kaptanım doğadanın beşibiryerde bardak poşetini alıyorum ben...işyerinde otla çöple uğraşmak olmuyor...)) bimde var...

İzlemcim menülerin güzel canım en azından hafta sonu uçmamışsın bizim gibi mafoldumben

masum aldığım tüm çayları harmanladım ben iyice yaptığım zaman bi tatlı kaşığı koyuyorum sende öyle dene daha rahat canım.
bayanssulusmile
melocum şu paket 5 i biyerdeden bulursam bende alıcam
.Bimin form çayını çok sevdim ben limonlu falan baya güzel oluyor
.ama hergün içince bünye alışıor diye her hafta değiştiriyorum içtiğim çayı..
daha erken testin sonucu için canım yaa sıkma canını Rabbim hayırlısını versin inş..
İzlem şu yengen gözümde canlandı da gerçekten çok komik olmuştur yaakaydirigubbakcemile3
elbisenide pek merak ettim koyda görelim güzelliğini opuyorumnanaktan

karainci .. Ablacım bu kilo derdi her yaşta var yaa .
ne yapalım işin ucunu kaçırıp balon gibi olmaktansa
2 ileri bir geri vermeye çalışıoruz işte.İnş sende bu sefer ulaşırsın hedefine opuyorumnanaktan

yağmurgözlüm hemşerim hoşgeldin canım :lepi:

:1ninca:
İzlemcim menülerin güzel canım en azından hafta sonu uçmamışsın bizim gibi mafoldumben

masum aldığım tüm çayları harmanladım ben iyice yaptığım zaman bi tatlı kaşığı koyuyorum sende öyle dene daha rahat canım.
bayanssulusmile
melocum şu paket 5 i biyerdeden bulursam bende alıcam
.Bimin form çayını çok sevdim ben limonlu falan baya güzel oluyor
.ama hergün içince bünye alışıor diye her hafta değiştiriyorum içtiğim çayı..
daha erken testin sonucu için canım yaa sıkma canını Rabbim hayırlısını versin inş..
İzlem şu yengen gözümde canlandı da gerçekten çok komik olmuştur yaakaydirigubbakcemile3
elbisenide pek merak ettim koyda görelim güzelliğini opuyorumnanaktan

karainci .. Ablacım bu kilo derdi her yaşta var yaa .
ne yapalım işin ucunu kaçırıp balon gibi olmaktansa
2 ileri bir geri vermeye çalışıoruz işte.İnş sende bu sefer ulaşırsın hedefine opuyorumnanaktan

yağmurgözlüm hemşerim hoşgeldin canım :lepi:
tülay bayılıyorum sana herşeyi ne kadar güzel ifade ediyorsun

X