Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

doktor bir ailenin yanında çalışıyorum cumartesi pazar oğlumu okuttuğum için ek iş arıyorum izmirde bornovada oturuyorum .yemek ütü temizlik tecrübeliyimdir.lise mezunu 38 yaşındayım.saygılar

Bende ankaradayım 2 aylık bebeğim var.2.çocuğum çok huysuz sürekli ağlıyor kucam istiyorçok bunaldım evle ilgilenemiyorum yardımcı arıyorum yemek temizlik vs. Haftanın 5 günü gelecek.

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

Üsküdar zeynep kamil de oturuyorum. Haftada iki gün ev işlerine yardimci bayan ariyorum.
- sali ve perşembe günleri gelecek
- sadece evin genel düzeni, bulasik, camasir ve yemek ile ilgilenecek ( detayli temizlik olmayacak)
- İs bittiği zaman cikabilir ( muhtemelen yarim gün yeterli olur bu isler için)
- tercihim sabah gelip isi bittiği saatte gitmesi fakat, duruma ve ihtiyaca gore gün içinde istediği bir saatte gelebilir
- aylik 600 TL verebilirim. Yol parasi veremiyorum. O yüzden yakin cevrede oturmasi daha iyi olur.
- eğer detayli temizlik istersem ekstradan 100 TL vereceğim.
- ilgilenenler ozelden mesaj atabilirler.

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

Merhaba Koşuyolundaki evime haftanın 5 günü yarım gün ev işlerine yardımcı olacak birini arıyorum. Sabahtan öğlene kadar. Ücret 1000 tl. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Merhaba Ben İzmir Bornovadayım ve yarın için acil yardımcı arıyorum.Şimdiden Teşekkürler

Merhaba istanbul beylikduzunde oturuyorum ev temizligi yapiyorum ilgilenen olursa numaradan bna ulasabilirler

Son düzenleyen: Moderatör:
hergün cagırmana gerek yok bence haftanın 3 günü olsa yeter diye düşünüyorum. bir gün halı silme vs birgün per4deler camlar ve ütü ve birgünde genel toz alımı süpürme filan orantılı olur.

Bahçeşehir merkezde pzt ve perşembe haftada 2 temizlik+ütü için bayan arıyorum.titiz ve iyi yemek yapan biri tercihim.
Aylık 800tl maaş

merhaba arkadaşlar çalıştığım için bazen ev işlerine ister istemez istediğim gibi yetişemiyorum ki konuda sizin fikir ve bilgilerinizi almak istiyorum evlere temizlik için falan yardımcı bayanlar aşagı yukarı ne kadar ücret alıyorlarfisfisfis bı konuda bilgi verebilirsiniz sevinirim teşekkür a.s.
Ablam 80 tl veriyordu

merhaba ankara da oturuyorum uzun zaman uygun bir yardımcı bulmakta zorlandığım için birilerine faydam dokunur diye buraya yazıyorum son gelen yardımcımdan çok memnun kaldım 27 yaşında genç bir bayan eli çabuk ve çok titiz yaptığı her işi detaylı ve güzel yaptı akşama kadar tüm işlerini bitirip küçük bir halım vardı biraz lekelenmişti gitmeden onuda silip gitti kendisine sordum numarasını yazmamda bir sakınca görmedi iyi bir yardımcı arayanlar için numarasını bırakıyorum ismi derya : 0541 299 1880

merhaba ankara da oturuyorum uzun zaman uygun bir yardımcı bulmakta zorlandığım için birilerine faydam dokunur diye buraya yazıyorum son gelen yardımcımdan çok memnun kaldım 27 yaşında genç bir bayan eli çabuk ve çok titiz yaptığı her işi detaylı ve güzel yaptı akşama kadar tüm işlerini bitirip küçük bir halım vardı biraz lekelenmişti gitmeden onuda silip gitti kendisine sordum numarasını yazmamda bir sakınca görmedi iyi bir yardımcı arayanlar için numarasını bırakıyorum ismi derya : 0541 299 1880
Helaliyle parasını kazanıyor maşallah helal olsun. Böyle el emeğiyle çocuklarını okutanda var hastaya bakanda var olabildigince yardımcı olmaya calisalim

selâmlar. hâlâ geliyor mu yardımcı hanim? eryaman da oturuyorum, kendisine ulaşsam yardımcı olur mu acaba bana?

manavgat kızılağaç mevkindeki yazlığımın temizliği vardır. boya sonrası temizliktir. eşya temizliği bulunmamaktadır. camlar mutfak ve yerler temizlenecektir. yerler fayanstır. mutfak dolapları boş durumdadır. odalarda küçük camlar bulunmaktadır. ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. temizlik günü 1 mayıstır

X