Eve Temizlik İçin Yardımcı Bayan

arkadaşlar bende gündelik ew temizlik işi arıyorum bu konuda 7 yıllık tecrubem var süphenız olmasın referans da verebılırım kendınız arastırın sorun calıstıgım kısıler hala görüşüyorum bekar ken yatılıkalıyordum ewlenınce baska yerlere ist ve izmirde farklı gndelık ew işine gıttım burada ve izmirde tanıdı olan varsa banada cvp verırıse sevınırım allah rızası için bu yazıları okuyan varsa olumlu veya olumsuz cvp yazın her gun k.k yı dua ile acıyorum işl iş bulurum dıye ama malesefkı her seferınde malesef ne bir cvp ne bir msj yokkkk:KK43:(((((((

Kağıthane şişli civarında çay yemek temizlik için elemana ihtiyacı olan var mı? Bu konuda deneyimli bir yakınım için arıyorum.

kızlar fatih civarında işini iyi yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var...bir de evde 2 kedi beslediğimden hayvanlara alerjisi falan olmamalı , evde ütü bulaşık çocuk falan yok...

esraesraesra'ya hitaben:
Merhaba, Ben ıstanbul Maltepe'de oturuyorum. Düzenli olarak ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum. Özelden mail atamıyorum, siz bana ulaşabilir misiniz?

ben kendim gelebilirim irtibat kurarsak çok isterim nerde olduğunuz önemli değil ben zamanında gelir işimi görür giderim yol parası da istemem bu işe çok ihtiyacım var. Normalde bulamadım artık internetten arıyorum lütfen bana özel msj atın ya da telefon numarası ihtiyacım var. Saygılar..

esraesraesra'ya hitaben:
Merhaba, Ben İstanbul Maltepe'de oturuyorum. Düzenli olarak ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum. Özelden mail atamıyorum, siz bana ulaşabilir misiniz?

esra.demirel bana bu mailden ulaşın pazartesi gelecek bana ben görüştürebilirim sizi

arkadaşlar bende gündelik ew temizlik işi arıyorum bu konuda 7 yıllık tecrubem var süphenız olmasın referans da verebılırım kendınız arastırın sorun calıstıgım kısıler hala görüşüyorum bekar ken yatılıkalıyordum ewlenınce baska yerlere ist ve izmirde farklı gndelık ew işine gıttım burada ve izmirde tanıdı olan varsa banada cvp verırıse sevınırım allah rızası için bu yazıları okuyan varsa olumlu veya olumsuz cvp yazın her gun k.k yı dua ile acıyorum işl iş bulurum dıye ama malesefkı her seferınde malesef ne bir cvp ne bir msj yokkkk:KK43:(((((((

Merhaba serenselen,
Ben haftada 3 yarım gün temizlik+ütü+yemek için yardımcı arıyorum. Hala iş arıyorsanız bana özelden mesaj atabilir misiniz?
Duygu

Gündelik haftanın bir kaç günü ütü veya ev işi arıyorum
10 senedir gittiğim kadınında izmire tayini çıktı..
Acil iş arıyorum referansta verebilirim ..
özelden msj ATARSANIZ ARARIM
MSJ ATMA hakkım yok bilginize

Merhaba sercemm
Maalesef benim de özelden msg atma hakkım yok.. Su an için eski yardımcımı ayarladım . Bir aksilik çıkarsa sizinle de irtibata geçmek isterim.

arkadaşlar cuma günü gelebilecek bir yardımcıya ihtiyacım var.evim büyükdere/sarıyerde.bütçemden dolayı günlük 60 tl verebilirim.hamileliğimden dolayı bundan sonra devamlı alıcam.ilgilenenler bana özelde yazsın lütfen.ben yazamıyorum.iyi günler

slm arkadaşlar ben istanbul avcılarda oturuyorum ulaşımı kolay çewrelere temizlik işi arıyorum ayrıca güzel ütüde yaparım

Gaziosmanpaşa merkezde ki yeni evimize taşınacağız.Temizliğe yardımcı bayan arıyorum.Şuanda bir defaya mahsusu.Taşındıktan ve işini gördükten sonra 3 gün diye düşünüyorum.Güvenilir ve temiz çalışan ben o işi yapmam bu işi yapmam demeyen bir tanıdığınız varsa mail atarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler

onceden tam gun alıyodum 50 ytl ye
sımdı yarım gun 25 ytl
zaten evım temız oluyo yarım gun yetiyo bana 15 gunde bır
camları sılıyo toz alıyo süpürüyo sılıyo vaktı kalırsa halı sılıyo kaydirigubbakcemile5
evım cok buyuk degıl yetıyo bana yarım gun
ıstanbul bahçeşehirde oturuyorum

Merhaba bende evime yardımcı bayan arıyorum. bana size gelen yardımcı bayanın irtibat numarasını verebilirmisiniz ???

bende temizlik işi arıyorum tekliflerinizi bekliyorum bursa:KK43: XXXXXXXXXXXXXXX ayrıca çocuk bakımıda olabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar,
avrupa yakasında temizliğe yardımcı bayan arıyoruz,ilgilenler acele iletişime geçsin...

X