4 yas grubu anneleri ...

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Merhaba arkadaslar ...
4 yas grubu cocugu olan tum anneleri buraya beklerim ;cocuklarimiza dair herseyi paylasalim ...:asigim:

Benim iki erkek cocugum var biri 10 mart 2005 dogumlu yakinda 4.yas gununu kutlayacagiz ...
digeri daha cok kucuk ;2 aylik : ):asigim:

haydi toplanalim ;kaynasalim ...:içelim::jeyyar:

merhabalar benimde 29 temmuz 2004 doğumlu bir oğlum var bizde sensye ana okuluna başlıyacağız rabbim nasip ederse....

benimde 09092005 doğumlu bi oğlum var adı beyazıt şimdi ona bi kardeş istiyorum rabbim hayırlısıyla nasip etsin tüm istiyenlere

Ben olmazsam olmaz dimi ama yerimseniben 19 Mayıs 2005 doğumlu oğlum Berke Umut'um!!

Biz bu sene okula başladık ama yaşıtlarımız bizden 1 yaş büyük olunca sınıfımızı sevemedik..Artık nasip olursa seneye START vereceğiz.

Bende geldim kızlar,,
Tüm annelere sevgilerimi sunuyorum,
umarım güzel vakit geçirip, çocuklarımız hakkında güzel paylaşımlar yapabileceğimiz bir topic olur...
Bende 2 çocuk annesiuyim kızım 7 yaşında
Oğlum Mehmet talha 19/01/2005 doğumlu...

merhabalar benimde 29 temmuz 2004 doğumlu bir oğlum var bizde sensye ana okuluna başlıyacağız rabbim nasip ederse....

benimde 09092005 doğumlu bi oğlum var adı beyazıt şimdi ona bi kardeş istiyorum rabbim hayırlısıyla nasip etsin tüm istiyenlere

Ben olmazsam olmaz dimi ama yerimseniben 19 Mayıs 2005 doğumlu oğlum Berke Umut'um!!

Biz bu sene okula başladık ama yaşıtlarımız bizden 1 yaş büyük olunca sınıfımızı sevemedik..Artık nasip olursa seneye START vereceğiz.

benim oglum Muhammed Harun 04 ekim 2004 dogumlu ve ikinci ana sinifina gidiyor ve suan hamisim 25 haftalik

Bende geldim kızlar,,
Tüm annelere sevgilerimi sunuyorum,
umarım güzel vakit geçirip, çocuklarımız hakkında güzel paylaşımlar yapabileceğimiz bir topic olur...
Bende 2 çocuk annesiuyim kızım 7 yaşında
Oğlum Mehmet talha 19/01/2005 doğumlu...

Arkadaslar hosgeldiniz ...:1hug:
Allah hepimizin evladini bagislasin ...
hamis olanlar var ne guzel : )
hayirli dogumlar diliyorum ...
sizin cocuklar okullu oldu mu bu sene ?
benim oglus basladi anaokuluna(4 yas grubuna gidiyor) malum su an yariyil tatilindeyizdelikafaduldenvalla benim ki beni oldurdu :bbo:evde cok SIKIliyor yavrum ...

merhaba arkadaslar benımde 29 08 2005 li bır kızım varadı tuana bıde 2 aylık bır kızım var suanda

Arkadaslar hosgeldiniz ...:1hug:
Allah hepimizin evladini bagislasin ...
hamis olanlar var ne guzel : )
hayirli dogumlar diliyorum ...
sizin cocuklar okullu oldu mu bu sene ?
benim oglus basladi anaokuluna(4 yas grubuna gidiyor) malum su an yariyil tatilindeyizdelikafaduldenvalla benim ki beni oldurdu :bbo:evde cok SIKIliyor yavrum ...

Canım okulunuz hayırlı olsun...
Benim oğlum yaz döneminde ablasıyla birlikte yaz okuluna gitmişti, aynı okulun 4 yaş gurubuna yazdırmıştım ama malesef gitmek istemedi...Hep ağladı ve benden ayrılmak istemedi...:teselli:
Daha sonra babamızla birlikte , bu sene göndermeme kararı aldık, ama seneye mecbur gidecek..
Kızımda hiçbi problem yaşamamıştım 4 yaştan itibaren başlamıştık eğitime...
Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğu kanısındayım...

merhaba arkadaslar benımde 29 08 2005 li bır kızım varadı tuana bıde 2 aylık bır kızım var suanda
Allah bagislasin ...
demek ayni donem dogum yapmisiz canim :):asigim:
Canım okulunuz hayırlı olsun...
Benim oğlum yaz döneminde ablasıyla birlikte yaz okuluna gitmişti, aynı okulun 4 yaş gurubuna yazdırmıştım ama malesef gitmek istemedi...Hep ağladı ve benden ayrılmak istemedi...:teselli:
Daha sonra babamızla birlikte , bu sene göndermeme kararı aldık, ama seneye mecbur gidecek..
Kızımda hiçbi problem yaşamamıştım 4 yaştan itibaren başlamıştık eğitime...
Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğu kanısındayım...

Tsk ederim :1hug: ...
iyi ki zorlamamissiniz canim ...seneye gider insallah hem daha buyumus olacaklar ...
Benim oglus bu sene yarim donem gidiyor simdi oglenci olacak ..
seneye diyorum tam gun mu versem :uhm:
inanin ki cok hareketli bir cocuk bir de kardesi dogduktan sonra cok daha fena oldu kafamçokkarıştı

cocuk buyutmek cok zor bir is ;Allah sabirlar versin hepimize ...

Canım benim kızım 5 yaş grubundayken tam gün gitmişti...
Sabah 8 de servis geliyordu, akşam 5,5 da eve geliyordu..
Kızımı çok özlüyordum ve 2. dönem tekrar yarım güne döndük...
O yaştaki çocuklar (eğer anne çalışmıyorsa) tam günü kaldıramıyorlar..
Kızım çok yoruluyordu eve gelip bi yemek yeyip uyuyakalıyordu vede çok zayıflamıştı..
Sen bilirsin canım ama bu tecrübemi seninle paylaşmak istedim..

Canım benim kızım 5 yaş grubundayken tam gün gitmişti...
Sabah 8 de servis geliyordu, akşam 5,5 da eve geliyordu..
Kızımı çok özlüyordum ve 2. dönem tekrar yarım güne döndük...
O yaştaki çocuklar (eğer anne çalışmıyorsa) tam günü kaldıramıyorlar..
Kızım çok yoruluyordu eve gelip bi yemek yeyip uyuyakalıyordu vede çok zayıflamıştı..
Sen bilirsin canım ama bu tecrübemi seninle paylaşmak istedim..

haklisin canim ...
Bu sene onu dusunerek yarim gun verdik bizde ...
kaldiramaz cocugum diye ...
Hem cok ozlerim kuzumu diye ...:asigim:
bakalim seneye Allah kerim simdi oyle diyorum ama okul zamani gelince yarim gun veririm : )kiyamam hem kardeside buyumus O'na eslik edecek duruma gelmis olur :asigim:

4 Yaş gurubu anneleri, nerelerdesiniz,çocuklarımızın fotolarınıda ekleyelimm...

Merhaba arkadaslar ...
4 yas grubu cocugu olan tum anneleri buraya beklerim ;cocuklarimiza dair herseyi paylasalim ...:asigim:

Benim iki erkek cocugum var biri 10 mart 2005 dogumlu yakinda 4.yas gununu kutlayacagiz ...
digeri daha cok kucuk ;2 aylik : ):asigim:

haydi toplanalim ;kaynasalim ...:içelim::jeyyar:

cnm böyle bir konu açman çok ii olmuş bu arada benim oğlumda 10 mart 2005 doğumlu ne güzel sen ikinciyide yapmışsın ii olmuş ben hala o cesareti bulamadım kendimde tek çocuk :1closedeyes:

benim kızımda 4 ekim 2004 doğumlu
ama 2005 lilerle daha uyumlu sanırım çok şımartmışız
bir türlü büyüyemiyor bizim koca bebek
bu günlerde favori oyunu babasını ve beni bebek yapmak
kendiside anne tabi
ama biz azcık şımarınca hemen kendisi bebek oluveriyor anlamadık gitti ne olduğumuzu:))

benimde oğlum seneye okullu olucak bakalım nasıl geçicek ayy ben bu konuda çok düşünceliyim evde sıkılıyor yalnız olmaktan ama işte tecrübesizlik ilk çocuk falan insan rahat olamıyor.
sık hastalanması ve wc twmizliği,yemek olayı falan hepsi bende soru işareti. tecrübeli arkadaşlar anlatsınlarda bizde aydınlanalım bu konuda ikinci çocukda artık olmalı diyorum. geç bile kalıyoruz

Hoşgeldiniz bartuarda ve husel,
Hep bekleriz, iyi paylaşımlar..
Zeepp cim ben ekliyorum fotoyu hayatım, siftahı ben yapıyım gerisi gelir umarım

Burda yazın çekilmiş bir foto, biraz daha küçük halimiz..
n1413486623300155203967we1.jpg

w604.png

Burdada ablasıyla birlikte oğlumun son hali
resim108mo2.jpg

w640.png

benimde oğlum seneye okullu olucak bakalım nasıl geçicek ayy ben bu konuda çok düşünceliyim evde sıkılıyor yalnız olmaktan ama işte tecrübesizlik ilk çocuk falan insan rahat olamıyor.
sık hastalanması ve wc twmizliği,yemek olayı falan hepsi bende soru işareti. tecrübeli arkadaşlar anlatsınlarda bizde aydınlanalım bu konuda ikinci çocukda artık olmalı diyorum. geç bile kalıyoruz

Canım seneye muhakkak gönder okula..
Okul öncesi eğitim çocuğa çok şeyler kazandırıyor...
Hastalanmasına gelince, evet ilk başlarda biraz sıkıntı oluyor ister istemez diğer çocuklardan mikrop alıyor ve sık hastalanıyor ama sonra bağışıklık sistemi gelişiyorç...
Benim büyük kızım ilk dönem hep hastalandı, fakat şimdi maşallah hiç hastalanmaz..Yemek konusunda ise çok iştahı artıyor, ordaki çocuklarla yarış içinde iştahla yemek yiyorlar..
W.C olayınıda zaten zamanla aşıyorlar ve sorumluluk duygusu her konuda olduğu gibi bu konudada gelişiyor...
sevgiler..a.s.

X