einiz ya da sevgiliniz zel gnlerinizi unuttu mu?

kurnaz

söylermisin hazan nedir..
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
1.891
2
41
arkadaşlar sevgiliniz yada eşiniz evlilik yıldönümü.doğum günü gibi güzel günlerinizi unuttuğu varmı unutsa bile kötü bir tepki veririmisinizkötükedihüso paylaşımlarınızı bekliyorum:eek:klava:

henüz unutmadı ama uınutsa bile kızarım üzülürüm ama çok kötü bi tepki vermem, sadece bundan sonra özen göstermesini isterim baktım yine unutuyo bu sefer tepkim sert olur tabi:eek:klava:

10 yıldır evliyim bir kere bile hatırlamadı.16 mayıs evlilik yıldönümüzdü belki bu sene hatırlar dedim gene unuttu.ama artık yeter dimi on yılda insan hatırlar ya bikere en azından doğum günüm sevgililer günü malesef :jeyyar:bende yılların vermiş olduğu birikimle burnundan getirdim.bide hadi ne istiyosan onu yapalım demezmi.koptum artıkCADIARZU

sevgilimle çıkmaya başlayalı daha 4 ay oldu sadece ama geçen sordum biz ne zaman çıkmaya başladık diye ona, günü net olarak hatırlayamamıştım da :eek: o hemen söyledi 18 Ocak 2009 diye a.s o kadar mutlu oldum kiiii :asigim:

O unutmaz da ben unuturum genelde.. Özel günlere önem veren bir yapıya sahip değilim.. ılk başlarda bu sorun oluyordu ama o da alıştı artık bana :)

ben bir sefer tanisma gunumuzu unutmustum ama masallah benim askim hic unutmaz...oyyy yiriimm onu yiriiim :)

Onun unutmasına gerek yokki, en başta ben unutuyorum. Sevmem özel günleri, özel günlerde yapılan seramonileri de sevmem. Ehhh tabi eşimde böyle bir kadınla evlendiği için yatıp kalkıp dua ediyor Allaha.

unuturmus gibi yapar benıde sınır eder sonraa ansızın bi süprizzzz çok hoşuma giderrr yalnız bu suprizler tek bu gunlere has değil .. izlemeyi çok arzu ettıgım bi film.. kitapcılarda kıtabını bulamadıgım bi kitabı nerde nerde bulur getirir bana veya canı eser aksam işten gelınce elınde güller... (bahceden hahahaha ) olsun getırıomu getırıooo :)))

unutturmuyorum gün yaklaştıkça hatırlatıyorum:roflol::roflol::roflol:
aslında pek önemsemez eşim ama ben hediyemi aldırırım şartlar uygunsa yemeğe çıkarız
yani söylemem gerekiyor yoksa kendi kendine birşey yapmazboshayallersmile

unutmadi ama beni dogum günümde durup dururken terk etti
gerci sonra baristik ama o günüm mahvolmustu

unutmaz zemuszemus
unuturmuş gibi yapar kaydirigubbakcemile3 3 kasımda çıkmaya başladık. 5 kasım da yaklaşıyo der, yok yok 2 kasımdı sahi der,bakışlarımı görünce arkasından bi kahkaha patlatır,gene kandırdım seni der kaydirigubbakcemile3
unutmasın da zaten yaa, çok kırılırım :umursamaz:

ben unuttum yaa. ben unuttum, bayan olanım ama unuttum düşünebiliyo musunz,
hem de bi ay öncesinden napsam ne alsam diye düşünürken süpriz planlarken.
Allah'ım bazen ne salağım.

benim eşimde unutmaz anne babasının doğumgününü bilmez benimkini bilir bazen yoklarım kaçtı doğumgünüm diye başka tarih söyler bilerek sonra o da güler şaka yaptım tabi ki biliyorum der doğru tarihi söyler evlilik yıldönümünü de unutmaz küçükte olsa bir hediye alır muhakkak yemeğe gideriz.

hiç unutmadı hatta harika sürprizler yapar maddiyat bizim için asla önemli değil o günler bizim için o kadar değerlidir ki başbaşa evimizde bile geçirsek çok tatlı sürprizler hazırlar:nazar:
açıkçası ben onun kadar ince düşünemem

amaan biz pek takılmayız özel günlere... ama sadece dogum günümde hatırlanmak isterim, öle hediye falan takıntım yoktur...

X