Bir paket sütün lâfı

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar ben izmırde mısafırım ailemın yanına geldım annem tasınıyor ve evı toplu oldugu ıçın halamdayım 3 gundur bugun cnm pudıng ıstedı ve dolapta 2 paket 1.5 lt sut vardı bırını actım yaptım halam kurstan geldı aaa sıbel o sutlerı ben ıçılmesı ıçın aldım dedı nıye pudıng yaptın dedı şok oldum 3 bardak sutun lafını yapan kımbılır arkamdan daha neyın lafını yapıyordur dedım 1 saat once kadar oldu gıttım aglaya aglaya market buldum sut alıp verdım çok gucendım darıldım arkamdan babannem söylenmış halama ben hıç konuşmuyorum yarın yengeme gecıcem

Son düzenleme:
canım üzme kandini eden bulur.insan üzülüyor böyle şeyleri duyunca.ama takma kafana alıp yerine koymuşsun bu da ona kapak olsun.

halan normalde nasıldır patavatsız mıdır..
hemen kötüye yorma ağzından çıkıvermiştir, belki o sütle birşey yapmayı planlıyordu diycem ama herhalde halanı iyi tanıyorsundur..sen de evinde sormadan, mutfakta dilediğini yapabiliyorsan samimisiniz demektir.

canım en iyisini yapmışsın sütü hemen yerine koymuşsun...
halan nihayetinde atsan da küssen de halan yani..
boşver umursama nasıl olsa senden büyük, sürekli de görüşmeyeceğine göre, ağlayıp ta kendini heder etme...

halan normalde nasıldır patavatsız mıdır..
hemen kötüye yorma ağzından çıkıvermiştir, belki o sütle birşey yapmayı planlıyordu diycem ama herhalde halanı iyi tanıyorsundur..sen de evinde sormadan, mutfakta dilediğini yapabiliyorsan samimisiniz demektir.

canım en iyisini yapmışsın sütü hemen yerine koymuşsun...
halan nihayetinde atsan da küssen de halan yani..
boşver umursama nasıl olsa senden büyük, sürekli de görüşmeyeceğine göre, ağlayıp ta kendini heder etme...

cnm normalde çok patavatsızdır babam ve yengem kus buyuzden zaten aylardır halama hayır cnm ıçılmesı ıçın aldım o sutu ben dedi

Keşke 20 paket süt alıp gözüne soksaymışsınız.!!! Bazıları gerçekten hak ediyor böyle tepkileri... :nazar:

sen şimdi onun bilgisayarından mı bağlandın internete? eğer öyleyse geçmişi sil yada silme hatta anasayfa yap hatasını farketsin:)

sen şimdi onun bilgisayarından mı bağlandın internete? eğer öyleyse geçmişi sil yada silme hatta anasayfa yap hatasını farketsin:)

yok cnm kendı laptobum var ondan baglanıyorum ve ayrıca onların modemınden degıl ust komsununkı sınırsız ondan baglanıyorum pc sureklı acık bışı dıyemıyor

ee yuh yanı mısafır e soylenırmı hiç öyle cok ayıp etmiş
üzülme yarın cıkar gidersin kaydirigubbakcemile5

ana kız sırf bıgaz duşunurler benım evıme gelınce kızı bışı ıster yoksa bıle gece bıle olsa yaratırım ama gercekten çok ayıp ettı...

bencede yengenize gitmek en iyisi..yahu hem yegenisin hemde misafir bu kadar mi esirger insan.canini skma zaten huyunu biliyormussun gidersin oda anlar

e yuh yani dah neler, hey Allah'im ne gunlere kaldik ne dandikler kaldi bu dunyada,Allah akil fikir ihsan eylesin o kisiye, sana da sabir sabaha kadar canim dayan dayan

X