ahşap boyama tepsi

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
Hediye olarak boyamış olduğum tepsilerim
ph1o0004.jpg

phto0005.jpg

phto0024.jpg

çok şıklar ellerine emeğine sağlık canım...:nazar::nazar:ne kadar şanslısınki hem kurdelede hemde ahşapta malzemenin bol ve ucuz olduğu yerde oturuyorsun...ben burda bulduklarımla yetiniyorum hemde çok pahalı olarak

teşekkür ederim canım saol hihoyyyt
haklısın,en samimi arkadaşım marmarisli o habsetmişti,hobi malzemeleri çok pahalıymış:KK43:

kimse beyenmemiş yaaaa ühühühüüühhüü

tijencim şimdi gördum hayatım
gerçekten kombizasyonları harika olmuş.. ellerine emğine sağlık.. Ahşap boyama beni yoldan çıkaran ilk çalışmalar olmuştur :) keşke fotolar biraz daha net olsaydı. eminim diğer arkadalarda yazmadan duramazlardı

bak şimdi aklıma getirdin benim bir kutum vardı 5 yıl önce yaptığım onu yenileyim bari dance

dip not: forumda hırsız var çalışmalarına isim yazmayı unutma.

tijencim şimdi gördum hayatım
gerçekten kombizasyonları harika olmuş.. ellerine emğine sağlık.. Ahşap boyama beni yoldan çıkaran ilk çalışmalar olmuştur :) keşke fotolar biraz daha net olsaydı. eminim diğer arkadalarda yazmadan duramazlardı
teşekür ederim canımmmm çok saol
bundan sonra fotolar daha güzel olur çünkümmmmm yenisini aldı aşkımcım kikikikihihoyyyt

teşekür ederim canımmmm çok saol
bundan sonra fotolar daha güzel olur çünkümmmmm yenisini aldı aşkımcım kikikikihihoyyyt

hayırlı olsun tatlım. gule gule kullan

ahşabın bu özelliğini çok seviyorum zaten ,kullan, sıkıldın yenile :))

yeniden boyuyarakmı yenileyeyim yani CADIARZU
bak bakalım sen bi fikir ver
spa0413.jpg

tşk canım daha iyileri sizlerin olsunn
canım sersoyum ,kutu bence bu haliyle çok şık sıkıldım dersen zımpara yapıp yeniden boyaya bilirsin
fakat vernikli yüzey için varak süt miksiyon kulanıp ,üzerine astar çekmen gerekiyor daha sonra boyama yapabilirsin sanırım sen biliyorsundur

tşk canım daha iyileri sizlerin olsunn
canım sersoyum ,kutu bence bu haliyle çok şık sıkıldım dersen zımpara yapıp yeniden boyaya bilirsin
fakat vernikli yüzey için varak süt miksiyon kulanıp ,üzerine astar çekmen gerekiyor daha sonra boyama yapabilirsin sanırım sen biliyorsundur

canım sağol.. ay çok alengirli o işler.. dur bakyım ayarlayabilirsem deri veya kumaş kaplayayım ben bunu yerimseniben

vala harika bi fikir şimdiden ellerine sağlık diyeyim
eminim yine süper bişi ortaya çıkacak :)

X